İstatistikler

Brezilya · Brezilya Ligi (Série A) · 2026

Brezilya Ligi (Série A) İY/MS İstatistikleri 2026

· xG 333/339

Brezilya Ligi 2026'de 339 maçta dönen maç yüzdesi %5,3 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar); en çok geri dönüş yapan takım Vasco da Gama (5 geri dönüş; 33 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İlk yarı / maç sonu

339 maç · takım bakışıyla
Maçı kazandıBerabereMaçı kaybetti
İlk yarı önde%20,6%6,3%2,7
İlk yarı berabere%13,3%14,2%13,3
İlk yarı geride%2,7%6,3%20,6

Her maç iki takımın gözünden iki kez sayılır; yüzdeler bu toplam üzerinden. İlk yarıyı önde kapatıp maçı kaybeden (İY/MS 1/2 ya da 2/1) maç yüzdesi %5,3.

Geri dönüşler

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOGeriden gelip kazandıÖnde olup kaybetti
1Vasco da Gama3350
2Cruzeiro3430
3Bahia3421
4Gremio3422
5Atletico Paranaense3411
6Coritiba3410
7Fluminense3412
8Remo3411
9Santos3410
10Sao Paulo3413
11Atletico-MG3400
12Botafogo3403
13Corinthians3400
14Flamengo3401
15Internacional3400
16Mirassol3401
17Palmeiras3401
18RB Bragantino3401
19Vitoria3401
20Chapecoense-sc3300

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İY/MS dönen maç yüzdesi %5,3 ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 14. sırada. Bu liglerin ortalaması %5,0; hesap bu sezonki 339 maçtan.
  • Brezilya Ligi (Série A): ilk yarı beraberlik yüzdesi %40,7; sıralamaya giren 35 lig içinde 17. sırada, bu liglerin ortalaması %40,0 (bu sezon, 339 maç).
  • Maç başına 2,67 gol ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 29. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 339 maçtan.

Beraberlikle biten ilk yarıların ardından maçın yine berabere bitme yüzdesi %34,8.

İlk yarıyı geride kapatıp maçı kazanan takımlar arasında ilk sırada Vasco da Gama (5 maç).

Brezilya Ligi'nde İY/MS dönen maç yüzdesi kaç?

Bu sezon 339 maçta dönen maç yüzdesi %5,3 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar).

En çok geri dönüş yapan takım hangisi?

Vasco da Gama: ilk yarıyı geride kapattığı 5 maçı kazandı.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İY/MS, maçın ilk yarı ve maç sonu sonucunu birlikte gösterir; örneğin 1/2, ilk yarıyı ev sahibinin, maçı deplasmanın kazanması demektir. Aşağıdaki tablolar Brezilya Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 339 maç oynandı. İlk yarı liderinin maçı kaybettiği maç yüzdesi %5,3. İY beraberliğinden sonra maçın yine berabere bitme yüzdesi %34,8. Vasco da Gama ilk yarıda geride olduğu 5 maçı kazandı. İlk yarı ve maç sonu sonuçları ayrı ayrı sayılır; uzatma ve penaltı atışları maç sonucuna dahil edilmez. Değerler Brezilya Ligi 2026 sezonunun 339 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler