Güney Kore · Güney Kore Ligi (K League 1) · 2026
Güney Kore Ligi (K League 1) Kart İstatistikleri 2026
- 206 maç
- 2,48 gol / maç
- KG Var %54,9
- 2,5 üst %46,1
- 8,30 korner / maç
- 3,59 kart / maç
- Ev %32,0 · Dep. %33,5 galibiyet
· kart 112/206 · korner 112/206 · xG 14/206
Güney Kore Ligi 2026'de kart verisi olan 112 maçta maç başına 3,59 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Gangwon FC (40 kart, maç başı 2,22; 34 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %28,6 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Güney Kore Ligi (K League 1) · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 82 | 112 | %73,2 |
| 3,5 üst | 51 | 112 | %45,5 |
| 4,5 üst | 32 | 112 | %28,6 |
| 5,5 üst | 18 | 112 | %16,1 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gangwon FC | 34 | 2,22lig ortalamasından 0,4 yüksek | 40 (18 maç) | 2,17 | 0,06 | 4,17 |
| 2 | Gwangju FC | 35 | 2,06lig ortalamasından 0,3 yüksek | 33 (16 maç) | 2,06 | 0,00 | 3,38 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 34 | 2,05lig ortalamasından 0,3 yüksek | 41 (20 maç) | 2,05 | 0,00 | 3,60 |
| 4 | Bucheon FC 1995 | 34 | 1,89lig ortalamasında | 34 (18 maç) | 1,78 | 0,11 | 3,44 |
| 5 | Jeju United FC | 35 | 1,85lig ortalamasında | 37 (20 maç) | 1,80 | 0,05 | 3,95 |
| 6 | FC Seoul | 34 | 1,79lig ortalamasında | 34 (19 maç) | 1,68 | 0,11 | 4,05 |
| 7 | FC Anyang | 35 | 1,78lig ortalamasında | 32 (18 maç) | 1,67 | 0,11 | 3,72 |
| 8 | Gimcheon Sangmu FC | 35 | 1,75lig ortalamasında | 35 (20 maç) | 1,70 | 0,05 | 3,15 |
| 9 | Ulsan Hyundai FC | 34 | 1,68lig ortalamasında | 32 (19 maç) | 1,58 | 0,11 | 3,63 |
| 10 | Pohang Steelers | 34 | 1,63lig ortalamasında | 31 (19 maç) | 1,47 | 0,16 | 3,21 |
| 11 | Daejeon Citizen | 34 | 1,53lig ortalamasından 0,3 düşük | 29 (19 maç) | 1,47 | 0,05 | 3,11 |
| 12 | Incheon United | 34 | 1,33lig ortalamasından 0,5 düşük | 24 (18 maç) | 1,28 | 0,06 | 3,67 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Güney Kore Ligi (K League 1): maç başına 3,59 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 31. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 112 maç).
- Maç başına 8,30 korner ile Güney Kore Ligi (K League 1), sıralamadaki 35 lig arasında 35. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 112 maçtan.
- Güney Kore Ligi (K League 1): maç başına 2,48 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 33. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 206 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %28,6.
Maç başına en çok kart gören takım Gangwon FC (2,22).
Güney Kore Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Bu sezon maç başına 3,59 kart çıktı; sarı ve kırmızı kartlar birlikte sayılır (112 maç).
Güney Kore Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Gangwon FC bu sezon 18 maçta 40 kart gördü (maç başı 2,22).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Güney Kore Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %28,6. Gangwon FC maç başına 2,22 kart görürken Incheon United 1,33 kartta kalıyor. Pohang Steelers maç başına 0,16 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Sayılar bu sezon oynanmış 206 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
