İstatistikler

Çekya · Çekya Ligi · 2026/27

Çekya Ligi Kart İstatistikleri 2026/27

· korner 106/107 · xG 106/107

Çekya Ligi 2026/27'de 107 maçta maç başına 3,86 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Zlin (35 kart, maç başı 2,50; 14 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %33,6 (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı kart çizgileri

Çekya Ligi · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
2,5 üst80107%74,8
3,5 üst58107%54,2
4,5 üst36107%33,6
5,5 üst21107%19,6

En çok kart gören takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOGördüğü kart / maçToplamSarı kart / maçKırmızı kart / maçMaç toplamı / maç
1Zlin14 2,50lig ortalamasından 0,6 yüksek352,360,143,79
2Slovan Liberec13 2,38lig ortalamasından 0,5 yüksek312,230,155,08
3Pardubice13 2,31lig ortalamasından 0,4 yüksek302,150,153,46
4Slovácko14 2,21lig ortalamasından 0,3 yüksek311,790,434,07
5Hradec Králové14 2,14lig ortalamasından 0,2 yüksek302,000,144,00
6Plzen13 2,08lig ortalamasında271,920,154,92
7Bohemians 190514 2,07lig ortalamasında292,000,073,93
8Sparta Praha13 2,00lig ortalamasında262,000,003,69
9Artis13 1,92lig ortalamasında251,770,153,92
10Baník Ostrava13 1,92lig ortalamasında251,690,233,85
11Teplice13 1,92lig ortalamasında251,850,084,15
12Slavia Praha13 1,85lig ortalamasında241,690,153,85
13Mlada Boleslav13 1,54lig ortalamasından 0,4 düşük201,540,004,08
14Sigma Olomouc14 1,43lig ortalamasından 0,5 düşük201,210,212,93
15Zbrojovka Brno14 1,36lig ortalamasından 0,6 düşük191,360,002,71
16FK Jablonec13 1,23lig ortalamasından 0,7 düşük161,150,083,46

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Maç başına 3,86 kart ile Çekya Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 23. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 107 maçtan.
  • Bu sezon Çekya Ligi maçlarında maç başına 10,09 korner çıkıyor (106 maç). 35 ligin sıralamasında 14. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
  • Maç başına 2,75 gol ile Çekya Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 25. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 107 maçtan.

Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %33,6.

Maç başına en çok kart gören takım Zlin (2,50).

Çekya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?

Kart ortalaması 3,86 (sarı + kırmızı); hesap 107 maça dayanıyor.

Çekya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?

Zlin bu sezon 14 maçta 35 kart gördü (maç başı 2,50).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Çekya Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %33,6. En çok kart gören takım Zlin (2,50), en az gören FK Jablonec (1,23). Slovácko maç başına 0,43 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Kart sayıları yalnız kart verisi bulunan maçlardan hesaplanır; ikinci sarıdan gelen kırmızı da kart toplamına girer. Sayılar bu sezon oynanmış 107 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler