İskoçya · İskoçya Ligi (Premiership) · 2026/27
İskoçya Ligi (Premiership) Kart İstatistikleri 2026/27
İskoçya Ligi 2026/27'de 73 maçta maç başına 3,99 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım St Mirren (39 kart, maç başı 3,00; 13 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %34,2 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
İskoçya Ligi (Premiership) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 54 | 73 | %74,0 |
| 3,5 üst | 46 | 73 | %63,0 |
| 4,5 üst | 25 | 73 | %34,2 |
| 5,5 üst | 16 | 73 | %21,9 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | St Mirren | 13 | 3,00lig ortalamasından 1,0 yüksek | 39 | 3,00 | 0,00 | 4,77 |
| 2 | Aberdeen | 12 | 2,33lig ortalamasından 0,3 yüksek | 28 | 2,33 | 0,00 | 4,25 |
| 3 | Dundee Utd | 12 | 2,33lig ortalamasından 0,3 yüksek | 28 | 2,25 | 0,08 | 4,42 |
| 4 | Kilmarnock | 12 | 2,33lig ortalamasından 0,3 yüksek | 28 | 2,17 | 0,17 | 3,83 |
| 5 | Heart Of Midlothian | 11 | 1,91lig ortalamasında | 21 | 1,82 | 0,09 | 4,82 |
| 6 | Falkirk | 12 | 1,83lig ortalamasında | 22 | 1,83 | 0,00 | 4,08 |
| 7 | Rangers | 12 | 1,83lig ortalamasında | 22 | 1,83 | 0,00 | 3,75 |
| 8 | Motherwell | 13 | 1,77lig ortalamasından 0,2 düşük | 23 | 1,77 | 0,00 | 3,77 |
| 9 | Celtic | 12 | 1,75lig ortalamasından 0,2 düşük | 21 | 1,75 | 0,00 | 3,67 |
| 10 | St Johnstone | 13 | 1,69lig ortalamasından 0,3 düşük | 22 | 1,46 | 0,23 | 3,15 |
| 11 | Dundee | 12 | 1,58lig ortalamasından 0,4 düşük | 19 | 1,50 | 0,08 | 3,58 |
| 12 | Hibernian | 12 | 1,50lig ortalamasından 0,5 düşük | 18 | 1,33 | 0,17 | 3,83 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- İskoçya Ligi (Premiership): maç başına 3,99 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 19. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 73 maç).
- Bu sezon İskoçya Ligi (Premiership) maçlarında maç başına 11,49 korner çıkıyor (73 maç). 35 ligin sıralamasında 1. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Bu sezon İskoçya Ligi (Premiership) maçlarında maç başına 2,82 gol atılıyor (73 maç). 35 ligin sıralamasında 21. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %34,2.
Maç başına en çok kart gören takım St Mirren (3,00).
İskoçya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Bu sezon maç başına 3,99 kart çıktı; sarı ve kırmızı kartlar birlikte sayılır (73 maç).
İskoçya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
St Mirren bu sezon 13 maçta 39 kart gördü (maç başı 3,00).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Bu sayfadaki veriler İskoçya Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 73 maçtan derlenir. Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %34,2. St Mirren maç başına 3,00 kart görürken Hibernian 1,50 kartta kalıyor. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım St Johnstone: maç başına 0,23. Kart sayıları yalnız kart verisi bulunan maçlardan hesaplanır; ikinci sarıdan gelen kırmızı da kart toplamına girer. Sayılar bu sezon oynanmış 73 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
