Brezilya · Brezilya Ligi (Série A) · 2026
Brezilya Ligi (Série A) Korner İstatistikleri 2026
- 339 maç
- 2,67 gol / maç
- KG Var %58,7
- 2,5 üst %51,3
- 10,57 korner / maç
- 4,81 kart / maç
- Ev %48,7 · Dep. %24,5 galibiyet
· xG 333/339
Brezilya Ligi 2026'de 339 maçta maç başına 10,57 korner çıktı; en çok korner kullanan takım Sao Paulo (232 korner, maç başı 6,82; 34 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %58,4 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Brezilya Ligi (Série A) · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 267 | 339 | %78,8 |
| 8,5 üst | 239 | 339 | %70,5 |
| 9,5 üst | 198 | 339 | %58,4 |
| 10,5 üst | 151 | 339 | %44,5 |
| 11,5 üst | 121 | 339 | %35,7 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sao Paulo | 34 | 6,82lig ortalamasından 1,5 yüksek | 232 | 4,85 | 11,68 |
| 2 | Internacional | 34 | 6,15lig ortalamasından 0,9 yüksek | 209 | 4,47 | 10,62 |
| 3 | RB Bragantino | 34 | 6,09lig ortalamasından 0,8 yüksek | 207 | 5,62 | 11,71 |
| 4 | Palmeiras | 34 | 5,91lig ortalamasından 0,6 yüksek | 201 | 5,50 | 11,41 |
| 5 | Flamengo | 34 | 5,74lig ortalamasında | 195 | 4,21 | 9,94 |
| 6 | Bahia | 34 | 5,68lig ortalamasında | 193 | 6,12 | 11,79 |
| 7 | Vasco da Gama | 33 | 5,67lig ortalamasında | 187 | 3,97 | 9,64 |
| 8 | Atletico Paranaense | 34 | 5,44lig ortalamasında | 185 | 5,00 | 10,44 |
| 9 | Fluminense | 34 | 5,41lig ortalamasında | 184 | 4,68 | 10,09 |
| 10 | Santos | 34 | 5,38lig ortalamasında | 183 | 5,32 | 10,71 |
| 11 | Cruzeiro | 34 | 5,26lig ortalamasında | 179 | 4,88 | 10,15 |
| 12 | Corinthians | 34 | 5,24lig ortalamasında | 178 | 4,68 | 9,91 |
| 13 | Atletico-MG | 34 | 5,18lig ortalamasında | 176 | 5,71 | 10,88 |
| 14 | Mirassol | 34 | 5,18lig ortalamasında | 176 | 5,15 | 10,32 |
| 15 | Remo | 34 | 5,06lig ortalamasında | 172 | 6,21 | 11,26 |
| 16 | Botafogo | 34 | 4,68lig ortalamasından 0,6 düşük | 159 | 5,53 | 10,21 |
| 17 | Gremio | 34 | 4,50lig ortalamasından 0,8 düşük | 153 | 5,50 | 10,00 |
| 18 | Vitoria | 34 | 4,44lig ortalamasından 0,8 düşük | 151 | 5,24 | 9,68 |
| 19 | Chapecoense-sc | 33 | 4,00lig ortalamasından 1,3 düşük | 132 | 6,06 | 10,06 |
| 20 | Coritiba | 34 | 3,85lig ortalamasından 1,4 düşük | 131 | 7,00 | 10,85 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Brezilya Ligi (Série A) maçlarında maç başına 10,57 korner çıkıyor (339 maç). 35 ligin sıralamasında 6. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Bu sezon Brezilya Ligi (Série A) maçlarında maç başına 4,81 kart görülüyor (339 maç). 35 ligin sıralamasında 6. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Brezilya Ligi (Série A): maç başına 2,67 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 29. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 339 maç).
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %58,4.
Maç başına en çok korner kullanan takım Sao Paulo (6,82).
Brezilya Ligi'nde maç başına kaç korner çıkıyor?
Korner ortalaması 10,57; hesap 339 maça dayanıyor.
Brezilya Ligi'nde en çok korner kullanan takım hangisi?
Sao Paulo bu sezon 34 maçta 232 korner kullandı (maç başı 6,82).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner istatistikleri, maçlarda kullanılan kornerlerin ortalamasını ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Aşağıdaki tablolar Brezilya Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 339 maç oynandı. 10 veya daha fazla korner çıkan maç yüzdesi %58,4. Takım başına korner ortalaması 3,85 (Coritiba) ile 6,82 (Sao Paulo) arasında. Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Bahia maçları (11,79). Takım tablosunda bir takımın maç başına kullandığı korner, rakibine verdiği korner ve maçlarındaki toplam korner yan yana okunabilir. Değerler Brezilya Ligi 2026 sezonunun 339 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
