İtalya · Serie A (İtalya Ligi) · 2026/27
Serie A (İtalya Ligi) Kart İstatistikleri 2026/27
Serie A 2026/27'de 105 maçta maç başına 3,27 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takımlar Fiorentina ve Genoa (her biri 23 kart, maç başı 2,30). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %27,6 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Serie A (İtalya Ligi) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 67 | 105 | %63,8 |
| 3,5 üst | 44 | 105 | %41,9 |
| 4,5 üst | 29 | 105 | %27,6 |
| 5,5 üst | 14 | 105 | %13,3 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fiorentina | 10 | 2,30lig ortalamasından 0,7 yüksek | 23 | 2,30 | 0,00 | 4,20 |
| 2 | Genoa | 10 | 2,30lig ortalamasından 0,7 yüksek | 23 | 2,20 | 0,10 | 3,90 |
| 3 | Bologna | 11 | 2,09lig ortalamasından 0,5 yüksek | 23 | 2,09 | 0,00 | 4,36 |
| 4 | Venezia | 11 | 2,09lig ortalamasından 0,5 yüksek | 23 | 2,09 | 0,00 | 3,27 |
| 5 | Lecce | 11 | 2,00lig ortalamasından 0,4 yüksek | 22 | 1,91 | 0,09 | 2,64 |
| 6 | Frosinone | 11 | 1,82lig ortalamasından 0,2 yüksek | 20 | 1,82 | 0,00 | 4,36 |
| 7 | Monza | 10 | 1,80lig ortalamasından 0,2 yüksek | 18 | 1,70 | 0,10 | 3,50 |
| 8 | AS Roma | 11 | 1,73lig ortalamasında | 19 | 1,64 | 0,09 | 3,18 |
| 9 | Cagliari | 11 | 1,73lig ortalamasında | 19 | 1,64 | 0,09 | 2,91 |
| 10 | AC Milan | 10 | 1,70lig ortalamasında | 17 | 1,70 | 0,00 | 3,10 |
| 11 | Udinese | 11 | 1,64lig ortalamasında | 18 | 1,64 | 0,00 | 2,36 |
| 12 | Lazio | 10 | 1,60lig ortalamasında | 16 | 1,60 | 0,00 | 4,40 |
| 13 | Parma | 11 | 1,55lig ortalamasında | 17 | 1,45 | 0,09 | 3,09 |
| 14 | Inter | 10 | 1,40lig ortalamasından 0,2 düşük | 14 | 1,40 | 0,00 | 3,30 |
| 15 | Sassuolo | 11 | 1,36lig ortalamasından 0,3 düşük | 15 | 1,27 | 0,09 | 3,18 |
| 16 | Juventus | 10 | 1,30lig ortalamasından 0,3 düşük | 13 | 1,30 | 0,00 | 3,30 |
| 17 | Como | 10 | 1,20lig ortalamasından 0,4 düşük | 12 | 1,20 | 0,00 | 3,20 |
| 18 | Atalanta | 10 | 1,10lig ortalamasından 0,5 düşük | 11 | 0,90 | 0,20 | 2,20 |
| 19 | Torino | 11 | 1,00lig ortalamasından 0,6 düşük | 11 | 1,00 | 0,00 | 2,18 |
| 20 | Napoli | 10 | 0,90lig ortalamasından 0,7 düşük | 9 | 0,80 | 0,10 | 2,80 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Serie A (İtalya Ligi) maçlarında maç başına 3,27 kart görülüyor (105 maç). 35 ligin sıralamasında 33. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Serie A (İtalya Ligi): maç başına 9,78 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 17. sırada, bu liglerin ortalaması 9,81 (bu sezon, 105 maç).
- Bu sezon Serie A (İtalya Ligi) maçlarında maç başına 3,14 gol atılıyor (105 maç). 35 ligin sıralamasında 8. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %27,6.
Maç başına en çok kart gören takım Fiorentina (2,30).
Serie A'da maç başına kaç kart çıkıyor?
2026/27 sezonunda maç başına ortalama 3,27 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 105 maç).
Serie A'da en çok kart gören takım hangisi?
Fiorentina ve Genoa: her biri 10 maçta 23 kart, maç başı 2,30.
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Serie A için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %27,6. Fiorentina maç başına 2,30 kart görürken Napoli 0,90 kartta kalıyor. Atalanta maç başına 0,20 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Değerler Serie A 2026/27 sezonunun 105 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
