Arjantin · Arjantin Ligi · 2026
Arjantin Ligi Kart İstatistikleri 2026
- 493 maç
- 2,17 gol / maç
- KG Var %47,5
- 2,5 üst %37,9
- 8,96 korner / maç
- 5,07 kart / maç
- Ev %42,2 · Dep. %28,0 galibiyet
· kart 489/493 · korner 489/493 · xG 238/493
Arjantin Ligi 2026'de kart verisi olan 489 maçta maç başına 5,07 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Racing Club (114 kart, maç başı 3,35; 34 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %56,2 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Arjantin Ligi · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 430 | 489 | %87,9 |
| 3,5 üst | 365 | 489 | %74,6 |
| 4,5 üst | 275 | 489 | %56,2 |
| 5,5 üst | 189 | 489 | %38,7 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Club | 34 | 3,35lig ortalamasından 0,8 yüksek | 114 | 3,12 | 0,24 | 5,62 |
| 2 | Huracan | 34 | 3,26lig ortalamasından 0,7 yüksek | 111 | 3,00 | 0,26 | 5,97 |
| 3 | Deportivo Riestra | 32 | 3,12lig ortalamasından 0,6 yüksek | 100 | 3,09 | 0,03 | 5,28 |
| 4 | Sarmiento Junin | 32 | 3,12lig ortalamasından 0,6 yüksek | 100 | 2,88 | 0,25 | 5,53 |
| 5 | Gimnasia L.P. | 34 | 2,88lig ortalamasından 0,3 yüksek | 98 | 2,71 | 0,18 | 5,85 |
| 6 | Aldosivi | 32 | 2,84lig ortalamasından 0,3 yüksek | 91 | 2,75 | 0,09 | 4,91 |
| 7 | Instituto Cordoba | 31 | 2,74lig ortalamasında | 85 | 2,71 | 0,03 | 5,71 |
| 8 | Estudiantes L.P. | 33 | 2,73lig ortalamasında | 90 | 2,64 | 0,09 | 5,39 |
| 9 | San Lorenzo | 33 | 2,67lig ortalamasında | 88 | 2,48 | 0,18 | 5,52 |
| 10 | Independiente | 33 | 2,58lig ortalamasında | 85 | 2,42 | 0,15 | 4,70 |
| 11 | Atletico Tucuman | 32 | 2,56lig ortalamasında | 82 | 2,34 | 0,22 | 4,97 |
| 12 | Gimnasia M. | 32 | 2,55lig ortalamasında | 79 (31 maç) | 2,39 | 0,16 | 4,87 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 31 | 2,53lig ortalamasında | 76 (30 maç) | 2,47 | 0,07 | 4,40 |
| 14 | Newells Old Boys | 31 | 2,47lig ortalamasında | 74 (30 maç) | 2,37 | 0,10 | 5,30 |
| 15 | Argentinos Juniors | 35 | 2,46lig ortalamasında | 86 | 2,34 | 0,11 | 5,57 |
| 16 | Union Santa Fe | 34 | 2,44lig ortalamasında | 83 | 2,35 | 0,09 | 5,29 |
| 17 | Talleres Cordoba | 33 | 2,42lig ortalamasında | 80 | 2,24 | 0,18 | 4,82 |
| 18 | Estudiantes de Rio Cuarto | 32 | 2,42lig ortalamasında | 75 (31 maç) | 2,26 | 0,16 | 4,39 |
| 19 | Rosario Central | 35 | 2,40lig ortalamasında | 84 | 2,31 | 0,09 | 5,11 |
| 20 | Banfield | 32 | 2,35lig ortalamasında | 73 (31 maç) | 2,26 | 0,10 | 4,58 |
| 21 | Lanus | 32 | 2,34lig ortalamasında | 75 | 2,34 | 0,00 | 4,38 |
| 22 | Belgrano Cordoba | 36 | 2,33lig ortalamasında | 84 | 2,17 | 0,17 | 4,53 |
| 23 | Independ. Rivadavia | 33 | 2,27lig ortalamasından 0,3 düşük | 75 | 2,21 | 0,06 | 4,85 |
| 24 | River Plate | 36 | 2,25lig ortalamasından 0,3 düşük | 81 | 2,11 | 0,14 | 5,44 |
| 25 | Velez Sarsfield | 33 | 2,24lig ortalamasından 0,3 düşük | 74 | 2,15 | 0,09 | 4,82 |
| 26 | Boca Juniors | 33 | 2,22lig ortalamasından 0,3 düşük | 71 (32 maç) | 2,22 | 0,00 | 5,19 |
| 27 | Barracas Central | 32 | 2,19lig ortalamasından 0,3 düşük | 70 | 2,19 | 0,00 | 4,47 |
| 28 | Tigre | 32 | 2,16lig ortalamasından 0,4 düşük | 67 (31 maç) | 2,10 | 0,06 | 5,35 |
| 29 | Platense | 32 | 2,10lig ortalamasından 0,4 düşük | 65 (31 maç) | 2,03 | 0,06 | 4,39 |
| 30 | Defensa Y Justicia | 32 | 2,03lig ortalamasından 0,5 düşük | 65 | 1,88 | 0,16 | 4,78 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Arjantin Ligi maçlarında maç başına 5,07 kart görülüyor (489 maç). 35 ligin sıralamasında 3. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 8,96 korner ile Arjantin Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 30. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 489 maçtan.
- Arjantin Ligi: maç başına 2,17 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 35. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 493 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %56,2.
Maç başına en çok kart gören takım Racing Club (3,35).
Arjantin Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Kart ortalaması 5,07 (sarı + kırmızı); hesap 489 maça dayanıyor.
Arjantin Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Racing Club bu sezon 34 maçta 114 kart gördü (maç başı 3,35).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Aşağıdaki tablolar Arjantin Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 493 maç oynandı. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %56,2. En çok kart gören takım Racing Club (3,35), en az gören Defensa Y Justicia (2,03). Huracan maç başına 0,26 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Sayılar bu sezon oynanmış 493 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
