Meksika · Meksika Ligi (Liga MX) · 2026/27
Meksika Ligi (Liga MX) Korner İstatistikleri 2026/27
- 137 maç
- 2,99 gol / maç
- KG Var %60,6
- 2,5 üst %52,6
- 11,06 korner / maç
- 4,00 kart / maç
- Ev %38,0 · Dep. %35,8 galibiyet
· xG 129/137
Meksika Ligi 2026/27'de 137 maçta maç başına 11,06 korner çıktı; en çok korner kullanan takım Guadalajara Chivas (114 korner, maç başı 7,60; 15 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %66,4 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Meksika Ligi (Liga MX) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 118 | 137 | %86,1 |
| 8,5 üst | 102 | 137 | %74,5 |
| 9,5 üst | 91 | 137 | %66,4 |
| 10,5 üst | 72 | 137 | %52,6 |
| 11,5 üst | 54 | 137 | %39,4 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guadalajara Chivas | 15 | 7,60lig ortalamasından 2,1 yüksek | 114 | 4,60 | 12,20 |
| 2 | Santos Laguna | 16 | 7,12lig ortalamasından 1,6 yüksek | 114 | 4,81 | 11,94 |
| 3 | Toluca | 15 | 7,07lig ortalamasından 1,5 yüksek | 106 | 5,00 | 12,07 |
| 4 | Tigres UANL | 15 | 6,73lig ortalamasından 1,2 yüksek | 101 | 4,40 | 11,13 |
| 5 | Monterrey | 14 | 6,64lig ortalamasından 1,1 yüksek | 93 | 3,29 | 9,93 |
| 6 | Club America | 15 | 6,40lig ortalamasından 0,9 yüksek | 96 | 5,40 | 11,80 |
| 7 | Cruz Azul | 15 | 5,87lig ortalamasında | 88 | 5,27 | 11,13 |
| 8 | Atlas | 15 | 5,80lig ortalamasında | 87 | 5,87 | 11,67 |
| 9 | Necaxa | 16 | 5,62lig ortalamasında | 90 | 5,69 | 11,31 |
| 10 | Atlante FC | 16 | 5,25lig ortalamasında | 84 | 5,62 | 10,88 |
| 11 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | 5,00lig ortalamasında | 75 | 4,93 | 9,93 |
| 12 | Club Queretaro | 14 | 4,93lig ortalamasından 0,6 düşük | 69 | 6,57 | 11,50 |
| 13 | CF Pachuca | 15 | 4,87lig ortalamasından 0,7 düşük | 73 | 4,60 | 9,47 |
| 14 | Club Tijuana | 16 | 4,50lig ortalamasından 1,0 düşük | 72 | 7,25 | 11,75 |
| 15 | Puebla | 15 | 4,40lig ortalamasından 1,1 düşük | 66 | 6,67 | 11,07 |
| 16 | Leon | 15 | 4,27lig ortalamasından 1,3 düşük | 64 | 5,80 | 10,07 |
| 17 | FC Juarez | 16 | 4,06lig ortalamasından 1,5 düşük | 65 | 7,19 | 11,25 |
| 18 | Atletico San Luis | 16 | 3,62lig ortalamasından 1,9 düşük | 58 | 6,25 | 9,88 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Meksika Ligi (Liga MX) maçlarında maç başına 11,06 korner çıkıyor (137 maç). 35 ligin sıralamasında 2. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Maç başına 4,00 kart ile Meksika Ligi (Liga MX), sıralamadaki 35 lig arasında 18. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 137 maçtan.
- Bu sezon Meksika Ligi (Liga MX) maçlarında maç başına 2,99 gol atılıyor (137 maç). 35 ligin sıralamasında 14. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %66,4.
Maç başına en çok korner kullanan takım Guadalajara Chivas (7,60).
Meksika Ligi'nde maç başına kaç korner çıkıyor?
Bu sezon maç başına 11,06 korner kullanıldı (137 maç).
Meksika Ligi'nde en çok korner kullanan takım hangisi?
Guadalajara Chivas bu sezon 15 maçta 114 korner kullandı (maç başı 7,60).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner toplamı, bir maçta iki takımın kullandığı kornerlerin toplamıdır; takım tablosunda lehine ve aleyhine kornerler ayrı gösterilir. Aşağıdaki tablolar Meksika Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 137 maç oynandı. 9,5 korner çizgisinin aşıldığı maç yüzdesi %66,4. Takım başına korner ortalaması 3,62 (Atletico San Luis) ile 7,60 (Guadalajara Chivas) arasında. Guadalajara Chivas maçlarında maç başına toplam 12,20 korner görülüyor. Takım tablosunda bir takımın maç başına kullandığı korner, rakibine verdiği korner ve maçlarındaki toplam korner yan yana okunabilir. Sayılar bu sezon oynanmış 137 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
