İstatistikler

Belçika · Belçika Ligi · 2026/27

Belçika Ligi En Çok Gol Atan Takımlar 2026/27

Belçika Ligi 2026/27'de Union St. Gilloise 10 maçta 29 golle en çok gol atan takım (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

En çok gol atan takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıAttığı / maç
1Union St. Gilloise10 292,90lig ortalamasından 1,28 yüksek
2Club Brugge KV10 262,60lig ortalamasından 0,98 yüksek
3Charleroi11 262,36lig ortalamasından 0,74 yüksek
4KVC Westerlo11 262,36lig ortalamasından 0,74 yüksek
5Gent10 191,90lig ortalamasından 0,28 yüksek
6Genk10 181,80lig ortalamasından 0,18 yüksek
7Standard Liege11 181,64lig ortalamasında
8St. Truiden10 181,80lig ortalamasından 0,18 yüksek
9Antwerp11 181,64lig ortalamasında
10Lommel United11 151,36lig ortalamasından 0,26 düşük

En az gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
1Gent10 60,60lig ortalamasından 1,00 düşük
2Union St. Gilloise10 70,70lig ortalamasından 0,90 düşük
3Club Brugge KV10 80,80lig ortalamasından 0,80 düşük
4Anderlecht10 111,10lig ortalamasından 0,50 düşük
5Charleroi11 131,18lig ortalamasından 0,42 düşük
6Lommel United11 131,18lig ortalamasından 0,42 düşük
7Genk10 141,40lig ortalamasından 0,20 düşük
8Standard Liege11 161,45lig ortalamasında
9Zulte Waregem10 161,60lig ortalamasında
10OH Leuven11 171,55lig ortalamasında

En çok gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
1KVC Westerlo11 302,73lig ortalamasından 1,13 yüksek
2Antwerp11 242,18lig ortalamasından 0,58 yüksek
3RAAL La Louvière11 242,18lig ortalamasından 0,58 yüksek
4SK Beveren11 232,09lig ortalamasından 0,49 yüksek
5Cercle Brugge11 222,00lig ortalamasından 0,40 yüksek
6Kortrijk10 222,20lig ortalamasından 0,60 yüksek
7St. Truiden10 212,10lig ortalamasından 0,50 yüksek
8KV Mechelen11 201,82lig ortalamasından 0,22 yüksek
9OH Leuven11 171,55lig ortalamasında
10Standard Liege11 161,45lig ortalamasında

Gol averajı

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıYediğiAveraj
1Union St. Gilloise10 297+22
2Club Brugge KV10 268+18
3Charleroi11 2613+13
4Gent10 196+13
5Genk10 1814+4
6Standard Liege11 1816+2
7Lommel United11 1513+2
8Anderlecht10 1311+2
9St. Truiden10 1821-3
10KVC Westerlo11 2630-4

Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.

En az gol yiyen takım Gent (6 gol).

Gol averajında ilk sırada Union St. Gilloise (+22).

Belçika Ligi'nde en çok gol atan takım hangisi?

Union St. Gilloise: 10 maçta 29 gol (maç başına 2,90).

En az gol yiyen takım hangisi?

Gent: 10 maçta 6 gol yedi (maç başına 0,60).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, takımların bu sezon attığı ve yediği golleri, maç başına ortalamalarını ve gol averajını tek yerde toplar. Bu sayfadaki veriler Belçika Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 95 maçtan derlenir. En golcü takım Union St. Gilloise (29 gol). En az gol yiyen Gent (6), en çok gol yiyen KVC Westerlo (30). En iyi averaj Union St. Gilloise takımında: +22. Maç başına ortalamalar, toplam golün takımın oynadığı lig maçı sayısına bölünmesiyle bulunur. Sayılar bu sezon oynanmış 95 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler