İtalya · Serie A (İtalya Ligi) · 2026/27
Serie A (İtalya Ligi) Korner İstatistikleri 2026/27
- 105 maç
- 3,14 gol / maç
- KG Var %58,1
- 2,5 üst %61,0
- 9,78 korner / maç
- 3,27 kart / maç
- Ev %47,6 · Dep. %36,2 galibiyet
Serie A 2026/27'de 105 maçta maç başına 9,78 korner çıktı; en çok korner kullanan takım Juventus (82 korner, maç başı 8,20; 10 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %45,7 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Serie A (İtalya Ligi) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 74 | 105 | %70,5 |
| 8,5 üst | 64 | 105 | %61,0 |
| 9,5 üst | 48 | 105 | %45,7 |
| 10,5 üst | 39 | 105 | %37,1 |
| 11,5 üst | 34 | 105 | %32,4 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Juventus | 10 | 8,20lig ortalamasından 3,3 yüksek | 82 | 3,70 | 11,90 |
| 2 | Como | 10 | 7,10lig ortalamasından 2,2 yüksek | 71 | 4,20 | 11,30 |
| 3 | Frosinone | 11 | 7,00lig ortalamasından 2,1 yüksek | 77 | 6,27 | 13,27 |
| 4 | Inter | 10 | 6,40lig ortalamasından 1,5 yüksek | 64 | 3,10 | 9,50 |
| 5 | AS Roma | 11 | 6,36lig ortalamasından 1,5 yüksek | 70 | 3,27 | 9,64 |
| 6 | Napoli | 10 | 5,30lig ortalamasında | 53 | 5,60 | 10,90 |
| 7 | Bologna | 11 | 5,00lig ortalamasında | 55 | 4,82 | 9,82 |
| 8 | Fiorentina | 10 | 4,90lig ortalamasında | 49 | 4,00 | 8,90 |
| 9 | Udinese | 11 | 4,73lig ortalamasında | 52 | 4,91 | 9,64 |
| 10 | Lazio | 10 | 4,70lig ortalamasında | 47 | 4,20 | 8,90 |
| 11 | Lecce | 11 | 4,55lig ortalamasında | 50 | 4,09 | 8,64 |
| 12 | Atalanta | 10 | 4,20lig ortalamasından 0,7 düşük | 42 | 5,70 | 9,90 |
| 13 | Genoa | 10 | 4,20lig ortalamasından 0,7 düşük | 42 | 5,80 | 10,00 |
| 14 | Venezia | 11 | 3,91lig ortalamasından 1,0 düşük | 43 | 5,36 | 9,27 |
| 15 | Cagliari | 11 | 3,82lig ortalamasından 1,1 düşük | 42 | 6,55 | 10,36 |
| 16 | Sassuolo | 11 | 3,82lig ortalamasından 1,1 düşük | 42 | 6,00 | 9,82 |
| 17 | Torino | 11 | 3,82lig ortalamasından 1,1 düşük | 42 | 4,64 | 8,45 |
| 18 | Monza | 10 | 3,80lig ortalamasından 1,1 düşük | 38 | 4,50 | 8,30 |
| 19 | Parma | 11 | 3,27lig ortalamasından 1,6 düşük | 36 | 6,64 | 9,91 |
| 20 | AC Milan | 10 | 3,00lig ortalamasından 1,9 düşük | 30 | 4,10 | 7,10 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 9,78 korner ile Serie A (İtalya Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 17. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 105 maçtan.
- Serie A (İtalya Ligi): maç başına 3,27 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 33. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 105 maç).
- Bu sezon Serie A (İtalya Ligi) maçlarında maç başına 3,14 gol atılıyor (105 maç). 35 ligin sıralamasında 8. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %45,7.
Maç başına en çok korner kullanan takım Juventus (8,20).
Serie A'da maç başına kaç korner çıkıyor?
2026/27 sezonunda 105 maçta maç başına ortalama 9,78 korner çıktı.
Serie A'da en çok korner kullanan takım hangisi?
Juventus bu sezon 10 maçta 82 korner kullandı (maç başı 8,20).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner istatistikleri, maçlarda kullanılan kornerlerin ortalamasını ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Aşağıdaki tablolar Serie A 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 105 maç oynandı. Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %45,7. Juventus maç başına 8,20 korner kullanırken AC Milan 3,00 kornerde kalıyor. Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Frosinone maçları (13,27). Takım tablosunda bir takımın maç başına kullandığı korner, rakibine verdiği korner ve maçlarındaki toplam korner yan yana okunabilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
