Rusya · Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27
Rusya Ligi (Premier Liga) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27
- 108 maç
- 2,70 gol / maç
- KG Var %54,6
- 2,5 üst %54,6
- 8,73 korner / maç
- 4,89 kart / maç
- Ev %38,9 · Dep. %31,5 galibiyet
· xG 49/108
Rusya Ligi 2026/27'de iç sahada en çok puanı Dinamo Moscow topladı (19 puan; 7 maç), deplasmanda Zenit (18 puan; 7 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
İç saha puan durumu
Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Moscow | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 : 4 | +10 | 19lig ortalamasından 9,1 puan yüksek |
| 2 | CSKA Moscow | 8 | 5 | 3 | 0 | 13 : 5 | +8 | 18lig ortalamasından 8,1 puan yüksek |
| 3 | Spartak Moscow | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 : 3 | +12 | 16lig ortalamasından 6,1 puan yüksek |
| 4 | Krasnodar | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 : 9 | +4 | 14lig ortalamasından 4,1 puan yüksek |
| 5 | Zenit | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 : 7 | +5 | 12lig ortalamasından 2,1 puan yüksek |
| 6 | Akhmat Grozny | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 : 9 | +3 | 11lig ortalamasından 1,1 puan yüksek |
| 7 | Orenburg | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 : 7 | +2 | 10lig ortalamasında |
| 8 | Rostov | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 : 5 | +2 | 10lig ortalamasında |
| 9 | Baltika | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 : 9 | -1 | 8lig ortalamasından 1,9 puan düşük |
| 10 | Rubin | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 : 9 | -2 | 8lig ortalamasından 1,9 puan düşük |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 : 9 | -3 | 7lig ortalamasından 2,9 puan düşük |
| 12 | Akron | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 : 13 | -5 | 7lig ortalamasından 2,9 puan düşük |
| 13 | Rodina Moskva | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 : 14 | -4 | 6lig ortalamasından 3,9 puan düşük |
| 14 | Krylia Sovetov | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 : 15 | -8 | 5lig ortalamasından 4,9 puan düşük |
| 15 | Lokomotiv | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 : 11 | -6 | 4lig ortalamasından 5,9 puan düşük |
| 16 | Fakel | 8 | 0 | 3 | 5 | 4 : 13 | -9 | 3lig ortalamasından 6,9 puan düşük |
Deplasman puan durumu
Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 : 6 | +12 | 18lig ortalamasından 9,6 puan yüksek |
| 2 | Krasnodar | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 : 9 | +3 | 12lig ortalamasından 3,6 puan yüksek |
| 3 | Dinamo Moscow | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 : 9 | 0 | 12lig ortalamasından 3,6 puan yüksek |
| 4 | Krylia Sovetov | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 : 5 | +5 | 10lig ortalamasından 1,6 puan yüksek |
| 5 | Spartak Moscow | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 : 7 | +3 | 10lig ortalamasından 1,6 puan yüksek |
| 6 | Rubin | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 : 9 | -2 | 10lig ortalamasından 1,6 puan yüksek |
| 7 | Baltika | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 : 5 | +4 | 9lig ortalamasında |
| 8 | CSKA Moscow | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 : 11 | -1 | 8lig ortalamasında |
| 9 | Rostov | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 : 12 | -3 | 8lig ortalamasında |
| 10 | Lokomotiv | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 : 10 | +1 | 7lig ortalamasından 1,4 puan düşük |
| 11 | Orenburg | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 : 5 | 0 | 7lig ortalamasından 1,4 puan düşük |
| 12 | Dynamo Makhachkala | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 : 17 | -7 | 6lig ortalamasından 2,4 puan düşük |
| 13 | Rodina Moskva | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 : 15 | -10 | 6lig ortalamasından 2,4 puan düşük |
| 14 | Akron | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 : 10 | -2 | 5lig ortalamasından 3,4 puan düşük |
| 15 | Fakel | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 : 10 | -5 | 3lig ortalamasından 5,4 puan düşük |
| 16 | Akhmat Grozny | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 : 10 | -6 | 3lig ortalamasından 5,4 puan düşük |
Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 2,70 gol ile Rusya Ligi (Premier Liga), sıralamadaki 35 lig arasında 26. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 108 maçtan.
- 2,5 üst yüzdesi %54,6 ile Rusya Ligi (Premier Liga), sıralamadaki 35 lig arasında 21. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 108 maçtan.
- Rusya Ligi (Premier Liga): KG Var yüzdesi %54,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 23. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 108 maç).
Deplasmanda ilk sırada Zenit var (18 puan, 7 maç).
İç sahada en iyi takım hangisi?
Dinamo Moscow: iç sahada 7 maçta 19 puan (6 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet).
Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?
Zenit: deplasmanda 7 maçta 18 puan (6 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, puan tablosunu ikiye böler: ev sahibi olunan maçlar ve deplasman maçları; böylece takımların iki ortamdaki performansı karşılaştırılabilir. Aşağıdaki tablolar Rusya Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 108 maç oynandı. Kendi sahasında en çok puanı Dinamo Moscow topladı: 19. Deplasmanda ilk sırada Zenit (18 puan). İç saha 42, deplasman 34 galibiyetle tamamlandı. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Sayılar bu sezon oynanmış 108 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
