Kolombiya · Kolombiya Ligi · 2026
Kolombiya Ligi En Çok Gol Atan Takımlar 2026
- 377 maç
- 2,51 gol / maç
- KG Var %53,8
- 2,5 üst %47,2
- 9,02 korner / maç
- 5,92 kart / maç
- Ev %46,7 · Dep. %23,1 galibiyet
· kart 376/377 · korner 374/377 · xG 307/377
Kolombiya Ligi 2026'de Atletico Nacional 42 maçta 82 golle en çok gol atan takım (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
En çok gol atan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Attığı / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 42 | 82 | 1,95lig ortalamasından 0,70 yüksek |
| 2 | Junior | 42 | 61 | 1,45lig ortalamasından 0,20 yüksek |
| 3 | Santa Fe | 40 | 58 | 1,45lig ortalamasından 0,20 yüksek |
| 4 | America de Cali | 38 | 57 | 1,50lig ortalamasından 0,25 yüksek |
| 5 | Millonarios | 36 | 55 | 1,53lig ortalamasından 0,28 yüksek |
| 6 | Once Caldas | 39 | 55 | 1,41lig ortalamasından 0,16 yüksek |
| 7 | Independiente Medellin | 37 | 54 | 1,46lig ortalamasından 0,21 yüksek |
| 8 | Bucaramanga | 36 | 52 | 1,44lig ortalamasından 0,19 yüksek |
| 9 | Deportes Tolima | 40 | 52 | 1,30lig ortalamasında |
| 10 | Internacional de Bogota | 39 | 50 | 1,28lig ortalamasında |
En az gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Cali | 36 | 26 | 0,72lig ortalamasından 0,54 düşük |
| 2 | America de Cali | 38 | 32 | 0,84lig ortalamasından 0,42 düşük |
| 3 | Atletico Nacional | 42 | 35 | 0,83lig ortalamasından 0,43 düşük |
| 4 | Bucaramanga | 36 | 37 | 1,03lig ortalamasından 0,23 düşük |
| 5 | Millonarios | 36 | 37 | 1,03lig ortalamasından 0,23 düşük |
| 6 | Deportes Tolima | 40 | 41 | 1,02lig ortalamasından 0,24 düşük |
| 7 | Santa Fe | 40 | 42 | 1,05lig ortalamasından 0,21 düşük |
| 8 | Once Caldas | 39 | 43 | 1,10lig ortalamasından 0,16 düşük |
| 9 | Llaneros | 36 | 43 | 1,19lig ortalamasında |
| 10 | Águilas Doradas | 37 | 46 | 1,24lig ortalamasında |
En çok gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jaguares | 36 | 64 | 1,78lig ortalamasından 0,52 yüksek |
| 2 | Chico | 37 | 61 | 1,65lig ortalamasından 0,39 yüksek |
| 3 | Internacional de Bogota | 39 | 60 | 1,54lig ortalamasından 0,28 yüksek |
| 4 | Cucuta | 36 | 59 | 1,64lig ortalamasından 0,38 yüksek |
| 5 | Alianza Valledupar | 36 | 56 | 1,56lig ortalamasından 0,30 yüksek |
| 6 | Fortaleza FC | 37 | 55 | 1,49lig ortalamasından 0,23 yüksek |
| 7 | Junior | 42 | 55 | 1,31lig ortalamasında |
| 8 | Deportivo Pereira | 36 | 54 | 1,50lig ortalamasından 0,24 yüksek |
| 9 | Deportivo Pasto | 38 | 52 | 1,37lig ortalamasında |
| 10 | Independiente Medellin | 37 | 49 | 1,32lig ortalamasında |
Gol averajı
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Yediği | Averaj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 42 | 82 | 35 | +47 |
| 2 | America de Cali | 38 | 57 | 32 | +25 |
| 3 | Deportivo Cali | 36 | 46 | 26 | +20 |
| 4 | Millonarios | 36 | 55 | 37 | +18 |
| 5 | Santa Fe | 40 | 58 | 42 | +16 |
| 6 | Bucaramanga | 36 | 52 | 37 | +15 |
| 7 | Once Caldas | 39 | 55 | 43 | +12 |
| 8 | Deportes Tolima | 40 | 52 | 41 | +11 |
| 9 | Junior | 42 | 61 | 55 | +6 |
| 10 | Independiente Medellin | 37 | 54 | 49 | +5 |
Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.
En az gol yiyen takım Deportivo Cali (26 gol).
Gol averajında ilk sırada Atletico Nacional (+47).
Kolombiya Ligi'nde en çok gol atan takım hangisi?
Atletico Nacional: 42 maçta 82 gol (maç başına 1,95).
En az gol yiyen takım hangisi?
Deportivo Cali: 36 maçta 26 gol yedi (maç başına 0,72).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Gol averajı, bir takımın attığı golden yediği golün çıkarılmasıyla bulunur; pozitif değer, takımın yediğinden fazla gol attığını gösterir. Kolombiya Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Gol sayısında Atletico Nacional 82 golle önde. Savunmada en sağlam takım Deportivo Cali (26 gol yedi); Jaguares ise 64 golle en çok gol yiyen takım. Averaj tablosunun başında Atletico Nacional var (+47). Her tabloda ilk 10 takım gösterilir; takım adına dokunarak takımın sezon sayfasına geçilebilir. Değerler Kolombiya Ligi 2026 sezonunun 377 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
