Kolombiya · Kolombiya Ligi · 2026
Kolombiya Ligi Korner İstatistikleri 2026
- 377 maç
- 2,51 gol / maç
- KG Var %53,8
- 2,5 üst %47,2
- 9,02 korner / maç
- 5,92 kart / maç
- Ev %46,7 · Dep. %23,1 galibiyet
· kart 376/377 · korner 374/377 · xG 307/377
Kolombiya Ligi 2026'de korner verisi olan 374 maçta maç başına 9,02 korner çıktı; en çok korner kullanan takım Millonarios (202 korner, maç başı 5,61; 36 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %41,2 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Kolombiya Ligi · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 255 | 374 | %68,2 |
| 8,5 üst | 205 | 374 | %54,8 |
| 9,5 üst | 154 | 374 | %41,2 |
| 10,5 üst | 109 | 374 | %29,1 |
| 11,5 üst | 82 | 374 | %21,9 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Millonarios | 36 | 5,61lig ortalamasından 1,1 yüksek | 202 | 3,58 | 9,19 |
| 2 | Once Caldas | 39 | 5,41lig ortalamasından 0,9 yüksek | 211 | 4,05 | 9,46 |
| 3 | Independiente Medellin | 37 | 5,36lig ortalamasından 0,9 yüksek | 193 (36 maç) | 3,92 | 9,28 |
| 4 | Deportes Tolima | 40 | 5,22lig ortalamasından 0,7 yüksek | 209 | 4,10 | 9,32 |
| 5 | Atletico Nacional | 42 | 5,17lig ortalamasından 0,7 yüksek | 217 | 4,17 | 9,33 |
| 6 | Llaneros | 36 | 5,00lig ortalamasından 0,5 yüksek | 180 | 5,00 | 10,00 |
| 7 | Santa Fe | 40 | 4,72lig ortalamasında | 189 | 4,03 | 8,75 |
| 8 | Junior | 42 | 4,71lig ortalamasında | 193 (41 maç) | 5,34 | 10,05 |
| 9 | Internacional de Bogota | 39 | 4,71lig ortalamasında | 179 (38 maç) | 5,29 | 10,00 |
| 10 | Águilas Doradas | 37 | 4,54lig ortalamasında | 168 | 4,46 | 9,00 |
| 11 | Chico | 37 | 4,30lig ortalamasında | 159 | 4,43 | 8,73 |
| 12 | Deportivo Cali | 36 | 4,28lig ortalamasında | 154 | 4,44 | 8,72 |
| 13 | Fortaleza FC | 37 | 4,14lig ortalamasında | 153 | 3,35 | 7,49 |
| 14 | America de Cali | 38 | 4,13lig ortalamasında | 157 | 4,24 | 8,37 |
| 15 | Deportivo Pasto | 38 | 4,08lig ortalamasında | 155 | 3,79 | 7,87 |
| 16 | Alianza Valledupar | 36 | 4,08lig ortalamasında | 147 | 4,83 | 8,92 |
| 17 | Jaguares | 36 | 4,03lig ortalamasından 0,5 düşük | 141 (35 maç) | 5,74 | 9,77 |
| 18 | Cucuta | 36 | 3,94lig ortalamasından 0,6 düşük | 134 (34 maç) | 5,44 | 9,38 |
| 19 | Bucaramanga | 36 | 3,67lig ortalamasından 0,8 düşük | 132 | 4,33 | 8,00 |
| 20 | Deportivo Pereira | 36 | 2,83lig ortalamasından 1,7 düşük | 102 | 5,92 | 8,75 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Kolombiya Ligi: maç başına 9,02 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 29. sırada, bu liglerin ortalaması 9,81 (bu sezon, 374 maç).
- Bu sezon Kolombiya Ligi maçlarında maç başına 5,92 kart görülüyor (376 maç). 35 ligin sıralamasında 1. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 2,51 gol ile Kolombiya Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 32. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 377 maçtan.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %41,2.
Maç başına en çok korner kullanan takım Millonarios (5,61).
Kolombiya Ligi'nde maç başına kaç korner çıkıyor?
Korner ortalaması 9,02; hesap 374 maça dayanıyor.
Kolombiya Ligi'nde en çok korner kullanan takım hangisi?
Millonarios bu sezon 36 maçta 202 korner kullandı (maç başı 5,61).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner istatistikleri, maçlarda kullanılan kornerlerin ortalamasını ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Bu sayfadaki veriler Kolombiya Ligi 2026 sezonunda oynanan 377 maçtan derlenir. Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %41,2. En çok korner kullanan takım Millonarios (5,61), en az kullanan Deportivo Pereira (2,83). Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Junior maçları (10,05). Takım tablosunda bir takımın maç başına kullandığı korner, rakibine verdiği korner ve maçlarındaki toplam korner yan yana okunabilir. Değerler Kolombiya Ligi 2026 sezonunun 377 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
