İstatistikler

İspanya · İspanya 2. Lig · 2026/27

İspanya 2. Lig İlk Yarı İstatistikleri 2026/27

· xG 113/136

İspanya 2. Lig 2026/27'de 136 maçta ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,3; ilk yarıyı en sık önde kapatan takımlar Almeria, Castellón ve Girona (her biri %58,3) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların ilk yarı sonuçları

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOİY öndeİY berabereİY maçİY önde yüzdesi
1Almeria12 7312%58,3
2Castellón12 7312%58,3
3Girona12 7412%58,3
4Oviedo13 7213%53,8
5Las Palmas12 5212%41,7
6Sporting Gijon12 5412%41,7
7Tenerife12 5412%41,7
8Albacete13 5213%38,5
9Cordoba13 5613%38,5
10Eibar12 4412%33,3
11Mallorca12 4612%33,3
12Valladolid12 4512%33,3
13Celta de Vigo II13 4413%30,8
14FC Andorra12 3312%25,0
15Granada CF12 3412%25,0
16Real Sociedad II12 3512%25,0
17Burgos13 3613%23,1
18Sabadell12 2812%16,7
19Leganes13 2513%15,4
20Eldense12 1512%8,3
21AD Ceuta FC13 1413%7,7
22Cadiz13 1713%7,7

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İspanya 2. Lig: ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,3; sıralamaya giren 35 lig içinde 27. sırada, bu liglerin ortalaması %40,0 (bu sezon, 136 maç).
  • Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında ilk yarıda maç başına 1,27 gol atılıyor (136 maç). 35 ligin sıralamasında 17. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 1,29.
  • İspanya 2. Lig: maç başına 2,76 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 24. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 136 maç).

İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Almeria (7/12 maç).

İspanya 2. Lig'de ilk yarı en çok hangi sonuçla bitiyor?

Bu sezon ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,3; takımlardan birinin devreye önde girdiği maç yüzdesi %64,7 (136 maç).

İlk yarıda en çok önde biten takım hangisi?

Almeria, Castellón ve Girona: her biri %58,3.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İlk yarı sonucu, devre arasındaki skordur; burada ilk yarıyı önde, berabere ya da geride kapatan maçlar sayılır. İspanya 2. Lig için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. İlk yarısı berabere biten maç yüzdesi %35,3. İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Almeria (7/12). Dakikası bilinen gollerde ilk yarı payı %45,9. Takım tablosunda her takımın ilk yarıyı önde ve berabere kapattığı maç sayıları ile önde kapatma yüzdesi yer alır. Değerler İspanya 2. Lig 2026/27 sezonunun 136 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler