İstatistikler

İspanya · İspanya 2. Lig · 2026/27

İspanya 2. Lig İY/MS İstatistikleri 2026/27

· xG 113/136

İspanya 2. Lig 2026/27'de 136 maçta dönen maç yüzdesi %8,1 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar); en çok geri dönüş yapan takımlar Burgos, Eldense ve Granada CF (her biri 2 geri dönüş) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İlk yarı / maç sonu

136 maç · takım bakışıyla
Maçı kazandıBerabereMaçı kaybetti
İlk yarı önde%25,4%2,9%4,0
İlk yarı berabere%9,6%16,2%9,6
İlk yarı geride%4,0%2,9%25,4

Her maç iki takımın gözünden iki kez sayılır; yüzdeler bu toplam üzerinden. İlk yarıyı önde kapatıp maçı kaybeden (İY/MS 1/2 ya da 2/1) maç yüzdesi %8,1.

Geri dönüşler

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOGeriden gelip kazandıÖnde olup kaybetti
1Burgos1321
2Eldense1220
3Granada CF1220
4Cadiz1310
5Cordoba1312
6Almeria1210
7Castellón1210
8Eibar1210
9AD Ceuta FC1301
10Albacete1302
11Celta de Vigo II1301
12Leganes1300
13Oviedo1301
14FC Andorra1200
15Girona1201
16Las Palmas1201
17Mallorca1200
18Real Sociedad II1201
19Sabadell1200
20Sporting Gijon1200
21Tenerife1200
22Valladolid1200

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında İY/MS dönen maç yüzdesi %8,1 (136 maç). 35 ligin sıralamasında 4. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %5,0.
  • İlk yarı beraberlik yüzdesi %35,3 ile İspanya 2. Lig, sıralamadaki 35 lig arasında 27. sırada. Bu liglerin ortalaması %40,0; hesap bu sezonki 136 maçtan.
  • İspanya 2. Lig: maç başına 2,76 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 24. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 136 maç).

Beraberlikle biten ilk yarıların ardından maçın yine berabere bitme yüzdesi %45,8.

İlk yarıyı geride kapatıp maçı kazanan takımlar arasında ilk sırada Burgos (2 maç).

İspanya 2. Lig'de İY/MS dönen maç yüzdesi kaç?

Bu sezon 136 maçta dönen maç yüzdesi %8,1 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar).

En çok geri dönüş yapan takım hangisi?

Burgos, Eldense ve Granada CF: her biri 2 geri dönüş.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İlk yarı / maç sonu tablosu, dokuz olası kombinasyonun (1/1, X/2, 2/1 …) bu sezon kaç kez görüldüğünü sayar. Bu sayfadaki veriler İspanya 2. Lig 2026/27 sezonunda oynanan 136 maçtan derlenir. İlk yarıda önde olan takımın kaybettiği maçların payı %8,1. İlk yarısı berabere biten maçlarda maç sonu beraberlik yüzdesi %45,8. En çok geri dönüş yapan takım Burgos (2 maç). Tabloda takım bakışı kullanılır: bir maçtaki geri dönüş, kazanan takımın satırında sayılır. Sayılar bu sezon oynanmış 136 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler