İstatistikler

İspanya · İspanya 2. Lig · 2026/27

İspanya 2. Lig Korner İstatistikleri 2026/27

· xG 110/133

İspanya 2. Lig 2026/27'de 133 maçta maç başına 9,28 korner çıktı; en çok korner kullanan takım AD Ceuta FC (78 korner, maç başı 6,50; 12 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %45,1 (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı korner çizgileri

İspanya 2. Lig · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
7,5 üst96133%72,2
8,5 üst76133%57,1
9,5 üst60133%45,1
10,5 üst44133%33,1
11,5 üst30133%22,6

En çok korner kullanan takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOLehine / maçToplamAleyhine / maçMaç toplamı / maç
1AD Ceuta FC12 6,50lig ortalamasından 1,9 yüksek782,759,25
2Cordoba12 6,25lig ortalamasından 1,6 yüksek753,429,67
3Albacete12 5,75lig ortalamasından 1,1 yüksek694,2510,00
4Eldense12 5,67lig ortalamasından 1,0 yüksek685,2510,92
5Oviedo12 5,67lig ortalamasından 1,0 yüksek685,1710,83
6Sabadell12 5,25lig ortalamasından 0,6 yüksek633,759,00
7Mallorca12 5,17lig ortalamasından 0,5 yüksek624,429,58
8Valladolid12 4,92lig ortalamasında593,678,58
9Castellón12 4,75lig ortalamasında573,758,50
10FC Andorra12 4,67lig ortalamasında564,429,08
11Real Sociedad II12 4,67lig ortalamasında564,929,58
12Granada CF12 4,58lig ortalamasında553,758,33
13Cadiz12 4,33lig ortalamasında525,509,83
14Burgos13 4,23lig ortalamasında555,009,23
15Almeria12 4,08lig ortalamasından 0,6 düşük495,679,75
16Las Palmas12 4,08lig ortalamasından 0,6 düşük495,759,83
17Tenerife12 3,92lig ortalamasından 0,7 düşük473,427,33
18Girona12 3,75lig ortalamasından 0,9 düşük454,087,83
19Sporting Gijon12 3,58lig ortalamasından 1,1 düşük435,088,67
20Eibar12 3,50lig ortalamasından 1,1 düşük426,339,83
21Leganes12 3,50lig ortalamasından 1,1 düşük425,839,33
22Celta de Vigo II13 3,38lig ortalamasından 1,3 düşük445,779,15

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İspanya 2. Lig: maç başına 9,28 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 26. sırada, bu liglerin ortalaması 9,80 (bu sezon, 133 maç).
  • Maç başına 5,54 kart ile İspanya 2. Lig, sıralamadaki 35 lig arasında 2. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,15; hesap bu sezonki 133 maçtan.
  • Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında maç başına 2,74 gol atılıyor (133 maç). 35 ligin sıralamasında 25. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,93.

Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %45,1.

Maç başına en çok korner kullanan takım AD Ceuta FC (6,50).

İspanya 2. Lig'de maç başına kaç korner çıkıyor?

2026/27 sezonunda 133 maçta maç başına ortalama 9,28 korner çıktı.

İspanya 2. Lig'de en çok korner kullanan takım hangisi?

AD Ceuta FC bu sezon 12 maçta 78 korner kullandı (maç başı 6,50).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, maç başına korner sayısını hem lig geneli hem takım bazında verir; "lehine" takımın kullandığı, "aleyhine" rakibin kullandığı kornerdir. İspanya 2. Lig için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 10 veya daha fazla korner çıkan maç yüzdesi %45,1. AD Ceuta FC maç başına 6,50 korner kullanırken Celta de Vigo II 3,38 kornerde kalıyor. Maçlarında toplam en çok korner çıkan takım Eldense (10,92). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Değerler İspanya 2. Lig 2026/27 sezonunun 133 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler