Güney Kore · Güney Kore Ligi (K League 1) · 2026
Güney Kore Ligi (K League 1) En Çok Gol Atan Takımlar 2026
- 206 maç
- 2,48 gol / maç
- KG Var %54,9
- 2,5 üst %46,1
- 8,30 korner / maç
- 3,59 kart / maç
- Ev %32,0 · Dep. %33,5 galibiyet
· kart 112/206 · korner 112/206 · xG 14/206
Güney Kore Ligi 2026'de FC Seoul 34 maçta 61 golle en çok gol atan takım (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
En çok gol atan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Attığı / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 34 | 61 | 1,79lig ortalamasından 0,55 yüksek |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 34 | 54 | 1,59lig ortalamasından 0,35 yüksek |
| 3 | Daejeon Citizen | 34 | 53 | 1,56lig ortalamasından 0,32 yüksek |
| 4 | Incheon United | 34 | 44 | 1,29lig ortalamasında |
| 5 | Jeonbuk Motors | 34 | 43 | 1,26lig ortalamasında |
| 6 | FC Anyang | 35 | 42 | 1,20lig ortalamasında |
| 7 | Gangwon FC | 34 | 41 | 1,21lig ortalamasında |
| 8 | Jeju United FC | 35 | 41 | 1,17lig ortalamasında |
| 9 | Gimcheon Sangmu FC | 35 | 35 | 1,00lig ortalamasından 0,24 düşük |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 34 | 33 | 0,97lig ortalamasından 0,27 düşük |
En az gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 34 | 30 | 0,88lig ortalamasından 0,36 düşük |
| 2 | Gangwon FC | 34 | 32 | 0,94lig ortalamasından 0,30 düşük |
| 3 | Jeonbuk Motors | 34 | 33 | 0,97lig ortalamasından 0,27 düşük |
| 4 | Incheon United | 34 | 35 | 1,03lig ortalamasından 0,21 düşük |
| 5 | Jeju United FC | 35 | 39 | 1,11lig ortalamasından 0,13 düşük |
| 6 | Pohang Steelers | 34 | 40 | 1,18lig ortalamasında |
| 7 | Daejeon Citizen | 34 | 41 | 1,21lig ortalamasında |
| 8 | Gimcheon Sangmu FC | 35 | 42 | 1,20lig ortalamasında |
| 9 | Ulsan Hyundai FC | 34 | 48 | 1,41lig ortalamasından 0,17 yüksek |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 34 | 49 | 1,44lig ortalamasından 0,20 yüksek |
En çok gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gwangju FC | 35 | 71 | 2,03lig ortalamasından 0,79 yüksek |
| 2 | FC Anyang | 35 | 50 | 1,43lig ortalamasından 0,19 yüksek |
| 3 | Bucheon FC 1995 | 34 | 49 | 1,44lig ortalamasından 0,20 yüksek |
| 4 | Ulsan Hyundai FC | 34 | 48 | 1,41lig ortalamasından 0,17 yüksek |
| 5 | Gimcheon Sangmu FC | 35 | 42 | 1,20lig ortalamasında |
| 6 | Daejeon Citizen | 34 | 41 | 1,21lig ortalamasında |
| 7 | Pohang Steelers | 34 | 40 | 1,18lig ortalamasında |
| 8 | Jeju United FC | 35 | 39 | 1,11lig ortalamasından 0,13 düşük |
| 9 | Incheon United | 34 | 35 | 1,03lig ortalamasından 0,21 düşük |
| 10 | Jeonbuk Motors | 34 | 33 | 0,97lig ortalamasından 0,27 düşük |
Gol averajı
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Yediği | Averaj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 34 | 61 | 30 | +31 |
| 2 | Daejeon Citizen | 34 | 53 | 41 | +12 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 34 | 43 | 33 | +10 |
| 4 | Incheon United | 34 | 44 | 35 | +9 |
| 5 | Gangwon FC | 34 | 41 | 32 | +9 |
| 6 | Ulsan Hyundai FC | 34 | 54 | 48 | +6 |
| 7 | Jeju United FC | 35 | 41 | 39 | +2 |
| 8 | Gimcheon Sangmu FC | 35 | 35 | 42 | -7 |
| 9 | FC Anyang | 35 | 42 | 50 | -8 |
| 10 | Pohang Steelers | 34 | 31 | 40 | -9 |
Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.
En az gol yiyen takım FC Seoul (30 gol).
Gol averajında ilk sırada FC Seoul (+31).
Güney Kore Ligi'nde en çok gol atan takım hangisi?
FC Seoul: 34 maçta 61 gol (maç başına 1,79).
En az gol yiyen takım hangisi?
FC Seoul: 34 maçta 30 gol yedi (maç başına 0,88).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, takımların bu sezon attığı ve yediği golleri, maç başına ortalamalarını ve gol averajını tek yerde toplar. Güney Kore Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Hücumda ilk sırada FC Seoul var: 61 gol. Yenen gol sayısı 30 (FC Seoul) ile 71 (Gwangju FC) arasında değişiyor. Gol averajında ilk sırada FC Seoul (+31). Maç başına ortalamalar, toplam golün takımın oynadığı lig maçı sayısına bölünmesiyle bulunur. Değerler Güney Kore Ligi 2026 sezonunun 206 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
