İstatistikler

Hollanda · Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27

Eredivisie (Hollanda Ligi) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27

Eredivisie 2026/27'de iç sahada en çok puanı PSV Eindhoven topladı (14 puan; 6 maç), deplasmanda Feyenoord (16 puan; 6 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İç saha puan durumu

Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1PSV Eindhoven 6420 21 : 5+1614lig ortalamasından 6,6 puan yüksek
2Twente 5401 10 : 5+512lig ortalamasından 4,6 puan yüksek
3Go Ahead Eagles 5320 14 : 8+611lig ortalamasından 3,6 puan yüksek
4AZ Alkmaar 5311 9 : 5+410lig ortalamasından 2,6 puan yüksek
5Heerenveen 6312 8 : 5+310lig ortalamasından 2,6 puan yüksek
6Feyenoord 5230 12 : 5+79lig ortalamasından 1,6 puan yüksek
7Ajax 6231 12 : 9+39lig ortalamasından 1,6 puan yüksek
8Fortuna Sittard 6222 8 : 11-38lig ortalamasında
9Groningen 6213 13 : 14-17lig ortalamasında
10ADO Den Haag 6213 11 : 13-27lig ortalamasında
11Cambuur 6213 12 : 15-37lig ortalamasında
12PEC Zwolle 6204 6 : 14-86lig ortalamasından 1,4 puan düşük
13Telstar 6123 12 : 17-55lig ortalamasından 2,4 puan düşük
14Sparta Rotterdam 6123 9 : 14-55lig ortalamasından 2,4 puan düşük
15Utrecht 5122 9 : 15-65lig ortalamasından 2,4 puan düşük
16NEC Nijmegen 6042 9 : 12-34lig ortalamasından 3,4 puan düşük
17Excelsior 6105 5 : 20-153lig ortalamasından 4,4 puan düşük
18Willem II 6024 5 : 17-122lig ortalamasından 5,4 puan düşük

Deplasman puan durumu

Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Feyenoord 6510 21 : 7+1416lig ortalamasından 7,9 puan yüksek
2Ajax 5500 18 : 4+1415lig ortalamasından 6,9 puan yüksek
3Fortuna Sittard 6330 12 : 9+312lig ortalamasından 3,9 puan yüksek
4Twente 6321 18 : 5+1311lig ortalamasından 2,9 puan yüksek
5AZ Alkmaar 6312 11 : 8+310lig ortalamasından 1,9 puan yüksek
6PSV Eindhoven 5302 14 : 8+69lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
7Cambuur 5221 11 : 7+48lig ortalamasında
8Groningen 5221 13 : 10+38lig ortalamasında
9Heerenveen 5221 11 : 8+38lig ortalamasında
10Excelsior 6222 11 : 9+28lig ortalamasında
11NEC Nijmegen 5212 8 : 7+17lig ortalamasından 1,1 puan düşük
12Sparta Rotterdam 6213 12 : 15-37lig ortalamasından 1,1 puan düşük
13Utrecht 6213 10 : 16-67lig ortalamasından 1,1 puan düşük
14PEC Zwolle 6132 7 : 10-36lig ortalamasından 2,1 puan düşük
15Go Ahead Eagles 7133 10 : 19-96lig ortalamasından 2,1 puan düşük
16Telstar 6123 6 : 8-25lig ortalamasından 3,1 puan düşük
17ADO Den Haag 6024 5 : 12-72lig ortalamasından 6,1 puan düşük
18Willem II 6015 6 : 23-171lig ortalamasından 7,1 puan düşük

Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Eredivisie (Hollanda Ligi): maç başına 3,78 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 1. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 103 maç).
  • 2,5 üst yüzdesi %70,9 ile Eredivisie (Hollanda Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 2. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 103 maçtan.
  • KG Var yüzdesi %68,9 ile Eredivisie (Hollanda Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 2. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 103 maçtan.

Deplasmanda ilk sırada Feyenoord var (16 puan, 6 maç).

İç sahada en iyi takım hangisi?

PSV Eindhoven: iç sahada 6 maçta 14 puan (4 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?

Feyenoord: deplasmanda 6 maçta 16 puan (5 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Ev sahibi avantajını görmenin en kısa yolu, aynı takımın iç saha ve deplasman puanlarını yan yana koymaktır; bu sekme bunu yapar. Eredivisie için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Ev sahibi olarak en başarılı takım PSV Eindhoven (14 puan). Deplasman tablosunun lideri Feyenoord (16 puan). Bu sezon ev sahipleri 35, deplasman takımları 39 galibiyet aldı. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Değerler Eredivisie 2026/27 sezonunun 103 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler