Hollanda · Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27
Eredivisie (Hollanda Ligi) Korner İstatistikleri 2026/27
- 100 maç
- 3,80 gol / maç
- KG Var %69,0
- 2,5 üst %71,0
- 10,28 korner / maç
- 2,92 kart / maç
- Ev %34,0 · Dep. %38,0 galibiyet
Eredivisie 2026/27'de 100 maçta maç başına 10,28 korner çıktı; en çok korner kullanan takım AZ Alkmaar (83 korner, maç başı 7,55; 11 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %54,0 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 83 | 100 | %83,0 |
| 8,5 üst | 74 | 100 | %74,0 |
| 9,5 üst | 54 | 100 | %54,0 |
| 10,5 üst | 47 | 100 | %47,0 |
| 11,5 üst | 38 | 100 | %38,0 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AZ Alkmaar | 11 | 7,55lig ortalamasından 2,4 yüksek | 83 | 3,64 | 11,18 |
| 2 | Twente | 11 | 7,09lig ortalamasından 1,9 yüksek | 78 | 3,45 | 10,55 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | 6,91lig ortalamasından 1,8 yüksek | 76 | 2,91 | 9,82 |
| 4 | NEC Nijmegen | 11 | 6,36lig ortalamasından 1,2 yüksek | 70 | 3,36 | 9,73 |
| 5 | Feyenoord | 11 | 6,27lig ortalamasından 1,1 yüksek | 69 | 4,09 | 10,36 |
| 6 | Ajax | 11 | 6,18lig ortalamasından 1,0 yüksek | 68 | 3,55 | 9,73 |
| 7 | Go Ahead Eagles | 11 | 5,73lig ortalamasından 0,6 yüksek | 63 | 4,64 | 10,36 |
| 8 | Sparta Rotterdam | 11 | 5,73lig ortalamasından 0,6 yüksek | 63 | 6,09 | 11,82 |
| 9 | Heerenveen | 11 | 4,82lig ortalamasında | 53 | 5,36 | 10,18 |
| 10 | PEC Zwolle | 12 | 4,67lig ortalamasında | 56 | 6,33 | 11,00 |
| 11 | Utrecht | 11 | 4,55lig ortalamasından 0,6 düşük | 50 | 5,55 | 10,09 |
| 12 | Groningen | 11 | 4,36lig ortalamasından 0,8 düşük | 48 | 5,36 | 9,73 |
| 13 | Telstar | 11 | 4,36lig ortalamasından 0,8 düşük | 48 | 6,09 | 10,45 |
| 14 | Willem II | 12 | 4,25lig ortalamasından 0,9 düşük | 51 | 6,75 | 11,00 |
| 15 | Cambuur | 11 | 4,09lig ortalamasından 1,1 düşük | 45 | 6,09 | 10,18 |
| 16 | ADO Den Haag | 11 | 3,73lig ortalamasından 1,4 düşük | 41 | 5,64 | 9,36 |
| 17 | Excelsior | 11 | 3,45lig ortalamasından 1,7 düşük | 38 | 5,55 | 9,00 |
| 18 | Fortuna Sittard | 11 | 2,55lig ortalamasından 2,6 düşük | 28 | 7,82 | 10,36 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 10,28 korner ile Eredivisie (Hollanda Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 11. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,80; hesap bu sezonki 100 maçtan.
- Maç başına 2,92 kart ile Eredivisie (Hollanda Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 35. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,15; hesap bu sezonki 100 maçtan.
- Bu sezon Eredivisie (Hollanda Ligi) maçlarında maç başına 3,80 gol atılıyor (100 maç). 35 ligin sıralamasında 1. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,93.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %54,0.
Maç başına en çok korner kullanan takım AZ Alkmaar (7,55).
Eredivisie'de maç başına kaç korner çıkıyor?
Korner ortalaması 10,28; hesap 100 maça dayanıyor.
Eredivisie'de en çok korner kullanan takım hangisi?
AZ Alkmaar bu sezon 11 maçta 83 korner kullandı (maç başı 7,55).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maç başına korner sayısını hem lig geneli hem takım bazında verir; "lehine" takımın kullandığı, "aleyhine" rakibin kullandığı kornerdir. Aşağıdaki tablolar Eredivisie 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 100 maç oynandı. Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %54,0. Takım başına korner ortalaması 2,55 (Fortuna Sittard) ile 7,55 (AZ Alkmaar) arasında. Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Sparta Rotterdam maçları (11,82). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Değerler Eredivisie 2026/27 sezonunun 100 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
