İstatistikler

Hollanda · Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27

Eredivisie (Hollanda Ligi) İY/MS İstatistikleri 2026/27

Eredivisie 2026/27'de 103 maçta dönen maç yüzdesi %4,9 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar); en çok geri dönüş yapan 5 takım eşit (1 geri dönüş); aralarında ADO Den Haag, PEC Zwolle ve AZ Alkmaar var (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İlk yarı / maç sonu

103 maç · takım bakışıyla
Maçı kazandıBerabereMaçı kaybetti
İlk yarı önde%24,3%5,8%2,4
İlk yarı berabere%9,2%16,5%9,2
İlk yarı geride%2,4%5,8%24,3

Her maç iki takımın gözünden iki kez sayılır; yüzdeler bu toplam üzerinden. İlk yarıyı önde kapatıp maçı kaybeden (İY/MS 1/2 ya da 2/1) maç yüzdesi %4,9.

Geri dönüşler

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOGeriden gelip kazandıÖnde olup kaybetti
1ADO Den Haag1210
2PEC Zwolle1210
3AZ Alkmaar1110
4Twente1111
5Utrecht1110
6Excelsior1200
7Fortuna Sittard1200
8Go Ahead Eagles1201
9Sparta Rotterdam1200
10Telstar1200
11Willem II1200
12Ajax1100
13Cambuur1100
14Feyenoord1100
15Groningen1100
16Heerenveen1101
17NEC Nijmegen1100
18PSV Eindhoven1102

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Eredivisie (Hollanda Ligi): İY/MS dönen maç yüzdesi %4,9; sıralamaya giren 35 lig içinde 17. sırada, bu liglerin ortalaması %5,0 (bu sezon, 103 maç).
  • Bu sezon Eredivisie (Hollanda Ligi) maçlarında ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,0 (103 maç). 35 ligin sıralamasında 28. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %40,0.
  • Bu sezon Eredivisie (Hollanda Ligi) maçlarında maç başına 3,78 gol atılıyor (103 maç). 35 ligin sıralamasında 1. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.

Beraberlikle biten ilk yarıların ardından maçın yine berabere bitme yüzdesi %47,2.

Eredivisie'de İY/MS dönen maç yüzdesi kaç?

Bu sezon 103 maçta dönen maç yüzdesi %4,9 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar).

En çok geri dönüş yapan takım hangisi?

5 takım eşit (1 geri dönüş); aralarında ADO Den Haag, PEC Zwolle ve AZ Alkmaar var.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İlk yarı / maç sonu tablosu, dokuz olası kombinasyonun (1/1, X/2, 2/1 …) bu sezon kaç kez görüldüğünü sayar. Bu sayfadaki veriler Eredivisie 2026/27 sezonunda oynanan 103 maçtan derlenir. Dönen maç yüzdesi %4,9. İlk yarısı berabere biten maçlarda maç sonu beraberlik yüzdesi %47,2. ADO Den Haag ilk yarıda geride olduğu 1 maçı kazandı. Tabloda takım bakışı kullanılır: bir maçtaki geri dönüş, kazanan takımın satırında sayılır. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler