İstatistikler

Ekvador · Ekvador Ligi · 2026

Ekvador Ligi En Çok Gol Atan Takımlar 2026

· kart 275/280 · korner 271/280 · xG 116/280

Ekvador Ligi 2026'de Independiente del Valle 34 maçta 77 golle en çok gol atan takım (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

En çok gol atan takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıAttığı / maç
1Independiente del Valle34 772,26lig ortalamasından 1,10 yüksek
2Universidad Catolica35 541,54lig ortalamasından 0,38 yüksek
3Macara35 501,43lig ortalamasından 0,27 yüksek
4Libertad36 431,19lig ortalamasında
5Orense SC35 431,23lig ortalamasında
6Mushuc Runa SC35 411,17lig ortalamasında
7Leones del Norte35 391,11lig ortalamasında
8Barcelona SC34 381,12lig ortalamasında
9Aucas35 381,09lig ortalamasında
10Guayaquil City FC35 381,09lig ortalamasında

En az gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
1LDU de Quito35 310,89lig ortalamasından 0,27 düşük
2Barcelona SC34 310,91lig ortalamasından 0,25 düşük
3Universidad Catolica35 330,94lig ortalamasından 0,22 düşük
4Macara35 351,00lig ortalamasından 0,16 düşük
5Independiente del Valle34 351,03lig ortalamasından 0,13 düşük
6Aucas35 381,09lig ortalamasında
7Libertad36 401,11lig ortalamasında
8Leones del Norte35 401,14lig ortalamasında
9Delfin SC35 411,17lig ortalamasında
10Deportivo Cuenca35 421,20lig ortalamasında

En çok gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
1Manta FC35 511,46lig ortalamasından 0,30 yüksek
2Orense SC35 511,46lig ortalamasından 0,30 yüksek
3Mushuc Runa SC35 491,40lig ortalamasından 0,24 yüksek
4Tecnico Universitario35 471,34lig ortalamasından 0,18 yüksek
5Emelec36 431,19lig ortalamasında
6Guayaquil City FC35 431,23lig ortalamasında
7Deportivo Cuenca35 421,20lig ortalamasında
8Delfin SC35 411,17lig ortalamasında
9Leones del Norte35 401,14lig ortalamasında
10Libertad36 401,11lig ortalamasında

Gol averajı

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıYediğiAveraj
1Independiente del Valle34 7735+42
2Universidad Catolica35 5433+21
3Macara35 5035+15
4Barcelona SC34 3831+7
5LDU de Quito35 3731+6
6Libertad36 4340+3
7Aucas35 38380
8Leones del Norte35 3940-1
9Guayaquil City FC35 3843-5
10Orense SC35 4351-8

Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.

En az gol yiyen takım LDU de Quito (31 gol).

Gol averajında ilk sırada Independiente del Valle (+42).

Ekvador Ligi'nde en çok gol atan takım hangisi?

Independiente del Valle: 34 maçta 77 gol (maç başına 2,26).

En az gol yiyen takım hangisi?

LDU de Quito: 35 maçta 31 gol yedi (maç başına 0,89).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, takımların bu sezon attığı ve yediği golleri, maç başına ortalamalarını ve gol averajını tek yerde toplar. Ekvador Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. En golcü takım Independiente del Valle (77 gol). Savunmada en sağlam takım LDU de Quito (31 gol yedi); Manta FC ise 51 golle en çok gol yiyen takım. Gol averajında ilk sırada Independiente del Valle (+42). Her tabloda ilk 10 takım gösterilir; takım adına dokunarak takımın sezon sayfasına geçilebilir. Sayılar bu sezon oynanmış 280 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler