Yunanistan · Yunanistan Ligi (Super League) · 2026/27
Yunanistan Ligi (Super League) En Çok Gol Atan Takımlar 2026/27
- 64 maç
- 2,78 gol / maç
- KG Var %48,4
- 2,5 üst %53,1
- 8,86 korner / maç
- 4,95 kart / maç
- Ev %50,0 · Dep. %31,3 galibiyet
· xG 61/64
Yunanistan Ligi 2026/27'de AEK Athens FC 8 maçta 21 golle en çok gol atan takım (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
En çok gol atan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Attığı / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athens FC | 8 | 21 | 2,62lig ortalamasından 1,21 yüksek |
| 2 | Panathinaikos | 9 | 20 | 2,22lig ortalamasından 0,81 yüksek |
| 3 | PAOK | 9 | 18 | 2,00lig ortalamasından 0,59 yüksek |
| 4 | Aris Thessalonikis | 10 | 16 | 1,60lig ortalamasından 0,19 yüksek |
| 5 | Olympiakos Piraeus | 9 | 15 | 1,67lig ortalamasından 0,26 yüksek |
| 6 | Kifisia | 10 | 15 | 1,50lig ortalamasında |
| 7 | OFI | 9 | 14 | 1,56lig ortalamasından 0,15 yüksek |
| 8 | Kalamata | 9 | 14 | 1,56lig ortalamasından 0,15 yüksek |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | 10 | 1,11lig ortalamasından 0,30 düşük |
| 10 | Atromitos | 8 | 9 | 1,12lig ortalamasından 0,29 düşük |
En az gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 9 | 4 | 0,44lig ortalamasından 0,93 düşük |
| 2 | Panathinaikos | 9 | 4 | 0,44lig ortalamasından 0,93 düşük |
| 3 | AEK Athens FC | 8 | 5 | 0,62lig ortalamasından 0,75 düşük |
| 4 | Levadiakos | 9 | 11 | 1,22lig ortalamasından 0,15 düşük |
| 5 | Iraklis 1908 | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
| 6 | OFI | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
| 7 | PAOK | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
| 8 | Atromitos | 8 | 12 | 1,50lig ortalamasında |
| 9 | Kifisia | 10 | 15 | 1,50lig ortalamasında |
| 10 | Aris Thessalonikis | 10 | 17 | 1,70lig ortalamasından 0,33 yüksek |
En çok gol yiyen takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Yediği | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panetolikos | 10 | 20 | 2,00lig ortalamasından 0,63 yüksek |
| 2 | Volos NFC | 10 | 19 | 1,90lig ortalamasından 0,53 yüksek |
| 3 | Kalamata | 9 | 18 | 2,00lig ortalamasından 0,63 yüksek |
| 4 | Aris Thessalonikis | 10 | 17 | 1,70lig ortalamasından 0,33 yüksek |
| 5 | Asteras Tripolis | 9 | 17 | 1,89lig ortalamasından 0,52 yüksek |
| 6 | Kifisia | 10 | 15 | 1,50lig ortalamasında |
| 7 | Atromitos | 8 | 12 | 1,50lig ortalamasında |
| 8 | Iraklis 1908 | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
| 9 | OFI | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
| 10 | PAOK | 9 | 12 | 1,33lig ortalamasında |
Gol averajı
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | Attığı | Yediği | Averaj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athens FC | 8 | 21 | 5 | +16 |
| 2 | Panathinaikos | 9 | 20 | 4 | +16 |
| 3 | Olympiakos Piraeus | 9 | 15 | 4 | +11 |
| 4 | PAOK | 9 | 18 | 12 | +6 |
| 5 | OFI | 9 | 14 | 12 | +2 |
| 6 | Kifisia | 10 | 15 | 15 | 0 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 10 | 16 | 17 | -1 |
| 8 | Iraklis 1908 | 9 | 10 | 12 | -2 |
| 9 | Atromitos | 8 | 9 | 12 | -3 |
| 10 | Kalamata | 9 | 14 | 18 | -4 |
Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.
En az gol yiyen takım Olympiakos Piraeus (4 gol).
Gol averajında ilk sırada Panathinaikos (+16).
Yunanistan Ligi'nde en çok gol atan takım hangisi?
AEK Athens FC: 8 maçta 21 gol (maç başına 2,62).
En az gol yiyen takım hangisi?
Olympiakos Piraeus: 9 maçta 4 gol yedi (maç başına 0,44).
Bu sayfa ne anlatıyor?
En çok gol atan ve en az gol yiyen takımlar, hücum ve savunma gücünün en sade göstergeleridir; burada her ikisi ayrı tablolarda yer alır. Bu sayfadaki veriler Yunanistan Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 64 maçtan derlenir. Gol sayısında AEK Athens FC 21 golle önde. En az gol yiyen Olympiakos Piraeus (4), en çok gol yiyen Panetolikos (20). En iyi averaj AEK Athens FC takımında: +16. Maç başına ortalamalar, toplam golün takımın oynadığı lig maçı sayısına bölünmesiyle bulunur. Değerler Yunanistan Ligi 2026/27 sezonunun 64 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
