İstatistikler

İtalya · Serie B (İtalya 2. Lig) · 2026/27

Serie B (İtalya 2. Lig) İlk Yarı İstatistikleri 2026/27

Serie B 2026/27'de 107 maçta ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,9; ilk yarıyı en sık önde kapatan takım Avellino (6 kez; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların ilk yarı sonuçları

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOİY öndeİY berabereİY maçİY önde yüzdesi
1Avellino11 6311%54,5
2Cesena11 5211%45,5
3Padova11 5311%45,5
4Mantova11 4611%36,4
5Palermo11 4511%36,4
6Pisa11 4511%36,4
7Cremonese10 3310%30,0
8Sampdoria10 3310%30,0
9Benevento11 3711%27,3
10Empoli11 3511%27,3
11Hellas Verona11 3711%27,3
12Juve Stabia11 3311%27,3
13Sudtirol11 3511%27,3
14Carrarese10 2510%20,0
15Modena10 2210%20,0
16Virtus Entella10 2410%20,0
17Ascoli11 2711%18,2
18Catanzaro11 2611%18,2
19Vicenza Virtus10 1610%10,0
20Arezzo11 0711%0,0

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon Serie B (İtalya 2. Lig) maçlarında ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,9 (107 maç). 35 ligin sıralamasında 13. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %40,0.
  • Serie B (İtalya 2. Lig): ilk yarıda maç başına 1,08 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 31. sırada, bu liglerin ortalaması 1,29 (bu sezon, 107 maç).
  • Serie B (İtalya 2. Lig): maç başına 2,61 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 31. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 107 maç).

İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Avellino (6/11 maç).

Serie B'de ilk yarı en çok hangi sonuçla bitiyor?

Bu sezon ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,9; takımlardan birinin devreye önde girdiği maç yüzdesi %56,1 (107 maç).

İlk yarıda en çok önde biten takım hangisi?

Avellino: 11 maçın 6 tanesinde ilk yarıyı önde kapattı.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İlk yarı sonucu, devre arasındaki skordur; burada ilk yarıyı önde, berabere ya da geride kapatan maçlar sayılır. Bu sayfadaki veriler Serie B 2026/27 sezonunda oynanan 107 maçtan derlenir. Beraberlikle kapanan ilk yarı yüzdesi %43,9. Devre arasına en sık önde giren takım Avellino: 6 maç (11 maç içinde). İlk yarıya düşen gol payı %41,5. İlk yarı sonuçları maç sonucundan bağımsız sayılır; bir takım ilk yarıyı önde kapatıp maçı kaybedebilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler