İtalya · Serie B (İtalya 2. Lig) · 2026/27
Serie B (İtalya 2. Lig) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27
- 107 maç
- 2,61 gol / maç
- KG Var %59,8
- 2,5 üst %48,6
- 9,68 korner / maç
- 4,06 kart / maç
- Ev %37,4 · Dep. %29,9 galibiyet
Serie B 2026/27'de iç sahada en çok puanı Palermo topladı (15 puan; 5 maç), deplasmanda Palermo (12 puan; 6 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
İç saha puan durumu
Serie B (İtalya 2. Lig) · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 : 4 | +7 | 15lig ortalamasından 7,3 puan yüksek |
| 2 | Ascoli | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 : 4 | +5 | 12lig ortalamasından 4,3 puan yüksek |
| 3 | Hellas Verona | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 : 6 | +8 | 11lig ortalamasından 3,3 puan yüksek |
| 4 | Avellino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 : 5 | +6 | 10lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 5 | Modena | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 : 5 | +4 | 10lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 6 | Benevento | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 : 8 | +3 | 10lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 7 | Sudtirol | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 : 3 | +3 | 10lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 8 | Cesena | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 : 6 | +2 | 10lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 9 | Mantova | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 : 7 | 0 | 8lig ortalamasında |
| 10 | Padova | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 : 7 | 0 | 8lig ortalamasında |
| 11 | Pisa | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 : 12 | -1 | 8lig ortalamasında |
| 12 | Cremonese | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 : 5 | 0 | 7lig ortalamasında |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 : 5 | 0 | 7lig ortalamasında |
| 14 | Sampdoria | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 : 5 | +1 | 6lig ortalamasından 1,8 puan düşük |
| 15 | Carrarese | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 : 6 | -1 | 6lig ortalamasından 1,8 puan düşük |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 : 8 | -3 | 4lig ortalamasından 3,8 puan düşük |
| 17 | Empoli | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 : 9 | -4 | 4lig ortalamasından 3,8 puan düşük |
| 18 | Catanzaro | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 : 10 | -6 | 4lig ortalamasından 3,8 puan düşük |
| 19 | Virtus Entella | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 : 7 | -2 | 3lig ortalamasından 4,8 puan düşük |
| 20 | Arezzo | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 : 10 | -7 | 2lig ortalamasından 5,8 puan düşük |
Deplasman puan durumu
Serie B (İtalya 2. Lig) · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 : 9 | +5 | 12lig ortalamasından 5,5 puan yüksek |
| 2 | Mantova | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 : 4 | +4 | 11lig ortalamasından 4,5 puan yüksek |
| 3 | Modena | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 : 5 | +4 | 10lig ortalamasından 3,5 puan yüksek |
| 4 | Juve Stabia | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 : 6 | +1 | 9lig ortalamasından 2,5 puan yüksek |
| 5 | Arezzo | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 : 10 | -4 | 9lig ortalamasından 2,5 puan yüksek |
| 6 | Ascoli | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 : 3 | +5 | 8lig ortalamasından 1,5 puan yüksek |
| 7 | Pisa | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 : 5 | +4 | 8lig ortalamasından 1,5 puan yüksek |
| 8 | Virtus Entella | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 : 5 | +1 | 7lig ortalamasında |
| 9 | Padova | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 : 6 | -1 | 7lig ortalamasında |
| 10 | Benevento | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 : 3 | +1 | 6lig ortalamasında |
| 11 | Avellino | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 : 6 | -1 | 6lig ortalamasında |
| 12 | Cremonese | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 : 6 | -1 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 13 | Sudtirol | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 : 9 | -2 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 14 | Hellas Verona | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 : 7 | -2 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 15 | Empoli | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 : 10 | -3 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 : 12 | -4 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 17 | Cesena | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 : 8 | -4 | 5lig ortalamasından 1,5 puan düşük |
| 18 | Carrarese | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 : 7 | -3 | 4lig ortalamasından 2,6 puan düşük |
| 19 | Catanzaro | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 : 13 | -6 | 2lig ortalamasından 4,6 puan düşük |
| 20 | Sampdoria | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 : 13 | -9 | 2lig ortalamasından 4,6 puan düşük |
Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Serie B (İtalya 2. Lig) maçlarında maç başına 2,61 gol atılıyor (107 maç). 35 ligin sıralamasında 31. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
- Serie B (İtalya 2. Lig): 2,5 üst yüzdesi %48,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 29. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 107 maç).
- KG Var yüzdesi %59,8 ile Serie B (İtalya 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 10. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 107 maçtan.
Deplasmanda ilk sırada Palermo var (12 puan, 6 maç).
İç sahada en iyi takım hangisi?
Palermo: iç sahada 5 maçta 15 puan (5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet).
Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?
Palermo: deplasmanda 6 maçta 12 puan (3 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Ev sahibi avantajını görmenin en kısa yolu, aynı takımın iç saha ve deplasman puanlarını yan yana koymaktır; bu sekme bunu yapar. Serie B için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Kendi sahasında en çok puanı Palermo topladı: 15. Deplasman tablosunun lideri Palermo (12 puan). Ev sahibi galibiyetleri 40, deplasman galibiyetleri 32. Puanlar iç saha ve deplasman maçları için ayrı hesaplandığından, iki tablonun toplamı ligin resmi puan durumuyla küçük farklar gösterebilir. Sayılar bu sezon oynanmış 107 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
