İstatistikler

Fransa · Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27

Ligue 2 (Fransa 2. Lig) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27

· xG 45/108

Ligue 2 2026/27'de iç sahada en çok puanı Saint Etienne topladı (18 puan; 6 maç), deplasmanda Montpellier (13 puan; 6 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İç saha puan durumu

Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Saint Etienne 6600 15 : 2+1318lig ortalamasından 9,2 puan yüksek
2Reims 6330 15 : 9+612lig ortalamasından 3,2 puan yüksek
3Nancy 6402 6 : 3+312lig ortalamasından 3,2 puan yüksek
4Dunkerque 7322 11 : 7+411lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
5Metz 6321 13 : 10+311lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
6Montpellier 6321 8 : 5+311lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
7Guingamp 6312 11 : 9+210lig ortalamasından 1,2 puan yüksek
8Pau 7313 8 : 8010lig ortalamasından 1,2 puan yüksek
9Dijon 6303 11 : 10+19lig ortalamasında
10Laval 6222 8 : 10-28lig ortalamasında
11Boulogne 6141 7 : 5+27lig ortalamasından 1,8 puan düşük
12Rodez 6213 9 : 11-27lig ortalamasından 1,8 puan düşük
13Clermont 7142 4 : 6-27lig ortalamasından 1,8 puan düşük
14Sochaux 5212 4 : 7-37lig ortalamasından 1,8 puan düşük
15Grenoble Foot 38 6123 6 : 10-45lig ortalamasından 3,8 puan düşük
16Nantes 6123 6 : 10-45lig ortalamasından 3,8 puan düşük
17Annecy 5113 5 : 8-34lig ortalamasından 4,8 puan düşük
18Red Star FC 93 5113 3 : 9-64lig ortalamasından 4,8 puan düşük

Deplasman puan durumu

Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Montpellier 6411 10 : 4+613lig ortalamasından 5,4 puan yüksek
2Nancy 6411 11 : 6+513lig ortalamasından 5,4 puan yüksek
3Red Star FC 93 7412 11 : 8+313lig ortalamasından 5,4 puan yüksek
4Annecy 7403 9 : 10-112lig ortalamasından 4,4 puan yüksek
5Pau 5311 8 : 5+310lig ortalamasından 2,4 puan yüksek
6Saint Etienne 6312 10 : 9+110lig ortalamasından 2,4 puan yüksek
7Reims 6231 9 : 6+39lig ortalamasından 1,4 puan yüksek
8Dijon 6231 10 : 9+19lig ortalamasından 1,4 puan yüksek
9Nantes 6213 8 : 807lig ortalamasında
10Boulogne 6132 3 : 306lig ortalamasından 1,6 puan düşük
11Metz 6132 7 : 9-26lig ortalamasından 1,6 puan düşük
12Rodez 6204 8 : 12-46lig ortalamasından 1,6 puan düşük
13Grenoble Foot 38 6204 7 : 12-56lig ortalamasından 1,6 puan düşük
14Clermont 5041 7 : 9-24lig ortalamasından 3,6 puan düşük
15Dunkerque 5113 6 : 10-44lig ortalamasından 3,6 puan düşük
16Guingamp 6114 5 : 9-44lig ortalamasından 3,6 puan düşük
17Sochaux 7043 4 : 8-44lig ortalamasından 3,6 puan düşük
18Laval 6015 6 : 13-71lig ortalamasından 6,6 puan düşük

Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): maç başına 2,68 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 27. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 108 maç).
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): 2,5 üst yüzdesi %48,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 30. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 108 maç).
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): KG Var yüzdesi %54,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 22. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 108 maç).

Deplasmanda ilk sırada Montpellier var (13 puan, 6 maç).

İç sahada en iyi takım hangisi?

Saint Etienne: iç sahada 6 maçta 18 puan (6 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?

Montpellier: deplasmanda 6 maçta 13 puan (4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, puan tablosunu ikiye böler: ev sahibi olunan maçlar ve deplasman maçları; böylece takımların iki ortamdaki performansı karşılaştırılabilir. Ligue 2 için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Ev sahibi olarak en başarılı takım Saint Etienne (18 puan). Deplasman tablosunun lideri Montpellier (13 puan). İç saha 43, deplasman 36 galibiyetle tamamlandı. Puanlar iç saha ve deplasman maçları için ayrı hesaplandığından, iki tablonun toplamı ligin resmi puan durumuyla küçük farklar gösterebilir. Sayılar bu sezon oynanmış 108 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler