İstatistikler

Fransa · Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27

Ligue 2 (Fransa 2. Lig) İlk Yarı İstatistikleri 2026/27

· xG 45/108

Ligue 2 2026/27'de 108 maçta ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,5; ilk yarıyı en sık önde kapatan takımlar Annecy ve Saint Etienne (her biri %58,3) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların ilk yarı sonuçları

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOİY öndeİY berabereİY maçİY önde yüzdesi
1Annecy12 7212%58,3
2Saint Etienne12 7412%58,3
3Grenoble Foot 3812 5412%41,7
4Guingamp12 4312%33,3
5Metz12 4612%33,3
6Pau12 4512%33,3
7Reims12 4412%33,3
8Boulogne12 3612%25,0
9Dijon12 3612%25,0
10Dunkerque12 3412%25,0
11Nancy12 3712%25,0
12Nantes12 3712%25,0
13Red Star FC 9312 3612%25,0
14Montpellier12 2912%16,7
15Rodez12 2412%16,7
16Sochaux12 2512%16,7
17Clermont12 1612%8,3
18Laval12 1612%8,3

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,5; sıralamaya giren 35 lig içinde 14. sırada, bu liglerin ortalaması %40,0 (bu sezon, 108 maç).
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): ilk yarıda maç başına 1,16 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 26. sırada, bu liglerin ortalaması 1,29 (bu sezon, 108 maç).
  • Ligue 2 (Fransa 2. Lig): maç başına 2,68 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 27. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 108 maç).

İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Annecy (7/12 maç).

Ligue 2'de ilk yarı en çok hangi sonuçla bitiyor?

Bu sezon ilk yarı beraberlik yüzdesi %43,5; takımlardan birinin devreye önde girdiği maç yüzdesi %56,5 (108 maç).

İlk yarıda en çok önde biten takım hangisi?

Annecy ve Saint Etienne: her biri %58,3.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, takımların soyunma odasına hangi skorla girdiğini sayar; ilk yarı sonucu maç sonucundan bağımsız ölçülür. Bu sayfadaki veriler Ligue 2 2026/27 sezonunda oynanan 108 maçtan derlenir. İlk yarısı berabere biten maç yüzdesi %43,5. İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Annecy (7/12). Dakikası bilinen gollerde ilk yarı payı %43,4. İlk yarı tablosu, takımların maça nasıl başladığını gösterir; maç sonu sonuçları için puan durumuna bakılabilir. Değerler Ligue 2 2026/27 sezonunun 108 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler