Fransa · Ligue 1 (Fransa Ligi) · 2026/27
Ligue 1 (Fransa Ligi) Korner İstatistikleri 2026/27
- 84 maç
- 3,00 gol / maç
- KG Var %59,5
- 2,5 üst %58,3
- 9,06 korner / maç
- 3,67 kart / maç
- Ev %48,8 · Dep. %28,6 galibiyet
Ligue 1 2026/27'de 84 maçta maç başına 9,06 korner çıktı; en çok korner kullanan takımlar Angers ve Lens (her biri 54 korner, maç başı 6,00). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %44,0 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Ligue 1 (Fransa Ligi) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 54 | 84 | %64,3 |
| 8,5 üst | 45 | 84 | %53,6 |
| 9,5 üst | 37 | 84 | %44,0 |
| 10,5 üst | 26 | 84 | %31,0 |
| 11,5 üst | 13 | 84 | %15,5 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Angers | 9 | 6,00lig ortalamasından 1,5 yüksek | 54 | 5,67 | 11,67 |
| 2 | Lens | 9 | 6,00lig ortalamasından 1,5 yüksek | 54 | 4,00 | 10,00 |
| 3 | Estac Troyes | 10 | 5,70lig ortalamasından 1,2 yüksek | 57 | 2,70 | 8,40 |
| 4 | Nice | 9 | 5,67lig ortalamasından 1,1 yüksek | 51 | 3,44 | 9,11 |
| 5 | Paris Saint Germain | 10 | 5,60lig ortalamasından 1,1 yüksek | 56 | 2,30 | 7,90 |
| 6 | Rennes | 9 | 5,56lig ortalamasından 1,0 yüksek | 50 | 5,89 | 11,44 |
| 7 | Le Havre | 9 | 5,33lig ortalamasından 0,8 yüksek | 48 | 4,56 | 9,89 |
| 8 | Auxerre | 10 | 4,70lig ortalamasında | 47 | 6,40 | 11,10 |
| 9 | Marseille | 9 | 4,33lig ortalamasında | 39 | 4,11 | 8,44 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 9 | 4,33lig ortalamasında | 39 | 4,78 | 9,11 |
| 11 | Toulouse | 10 | 4,30lig ortalamasında | 43 | 3,80 | 8,10 |
| 12 | Lyon | 9 | 4,22lig ortalamasında | 38 | 6,00 | 10,22 |
| 13 | Lille | 9 | 3,78lig ortalamasından 0,8 düşük | 34 | 4,67 | 8,44 |
| 14 | Monaco | 9 | 3,78lig ortalamasından 0,8 düşük | 34 | 4,56 | 8,33 |
| 15 | Lorient | 9 | 3,67lig ortalamasından 0,9 düşük | 33 | 5,22 | 8,89 |
| 16 | Paris FC | 10 | 3,60lig ortalamasından 0,9 düşük | 36 | 3,40 | 7,00 |
| 17 | Strasbourg | 10 | 2,60lig ortalamasından 1,9 düşük | 26 | 4,70 | 7,30 |
| 18 | Le Mans | 9 | 2,44lig ortalamasından 2,1 düşük | 22 | 5,78 | 8,22 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 9,06 korner ile Ligue 1 (Fransa Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 28. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 84 maçtan.
- Bu sezon Ligue 1 (Fransa Ligi) maçlarında maç başına 3,67 kart görülüyor (84 maç). 35 ligin sıralamasında 28. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 3,00 gol ile Ligue 1 (Fransa Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 12. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 84 maçtan.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %44,0.
Maç başına en çok korner kullanan takım Angers (6,00).
Ligue 1'de maç başına kaç korner çıkıyor?
Bu sezon maç başına 9,06 korner kullanıldı (84 maç).
Ligue 1'de en çok korner kullanan takım hangisi?
Angers ve Lens: her biri 9 maçta 54 korner, maç başı 6,00.
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner istatistikleri, maçlarda kullanılan kornerlerin ortalamasını ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Aşağıdaki tablolar Ligue 1 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 84 maç oynandı. 9,5 korner çizgisinin aşıldığı maç yüzdesi %44,0. En çok korner kullanan takım Angers (6,00), en az kullanan Le Mans (2,44). Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Angers maçları (11,67). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
