İspanya · La Liga (İspanya Ligi) · 2026/27
La Liga (İspanya Ligi) Korner İstatistikleri 2026/27
- 111 maç
- 2,98 gol / maç
- KG Var %57,7
- 2,5 üst %57,7
- 9,66 korner / maç
- 4,75 kart / maç
- Ev %45,0 · Dep. %29,7 galibiyet
La Liga 2026/27'de 111 maçta maç başına 9,66 korner çıktı; en çok korner kullanan takım Villarreal (80 korner, maç başı 7,27; 11 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %49,5 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
La Liga (İspanya Ligi) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 78 | 111 | %70,3 |
| 8,5 üst | 60 | 111 | %54,1 |
| 9,5 üst | 55 | 111 | %49,5 |
| 10,5 üst | 43 | 111 | %38,7 |
| 11,5 üst | 35 | 111 | %31,5 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal | 11 | 7,27lig ortalamasından 2,4 yüksek | 80 | 4,45 | 11,73 |
| 2 | Barcelona | 11 | 6,91lig ortalamasından 2,1 yüksek | 76 | 2,91 | 9,82 |
| 3 | Real Sociedad | 11 | 6,64lig ortalamasından 1,8 yüksek | 73 | 4,73 | 11,36 |
| 4 | Real Madrid | 11 | 6,36lig ortalamasından 1,5 yüksek | 70 | 4,00 | 10,36 |
| 5 | Athletic Club | 10 | 5,90lig ortalamasından 1,1 yüksek | 59 | 4,60 | 10,50 |
| 6 | Atletico Madrid | 11 | 5,73lig ortalamasından 0,9 yüksek | 63 | 3,09 | 8,82 |
| 7 | Deportivo La Coruna | 11 | 5,36lig ortalamasından 0,5 yüksek | 59 | 4,91 | 10,27 |
| 8 | Rayo Vallecano | 10 | 5,20lig ortalamasında | 52 | 5,70 | 10,90 |
| 9 | Real Betis | 11 | 5,18lig ortalamasında | 57 | 5,82 | 11,00 |
| 10 | Malaga | 12 | 5,08lig ortalamasında | 61 | 5,33 | 10,42 |
| 11 | Racing Santander | 12 | 4,83lig ortalamasında | 58 | 7,50 | 12,33 |
| 12 | Elche | 11 | 4,55lig ortalamasında | 50 | 4,27 | 8,82 |
| 13 | Getafe | 11 | 4,09lig ortalamasından 0,8 düşük | 45 | 5,27 | 9,36 |
| 14 | Alaves | 12 | 4,00lig ortalamasından 0,8 düşük | 48 | 4,75 | 8,75 |
| 15 | Valencia | 11 | 4,00lig ortalamasından 0,8 düşük | 44 | 5,00 | 9,00 |
| 16 | Levante | 11 | 3,55lig ortalamasından 1,3 düşük | 39 | 4,91 | 8,45 |
| 17 | Osasuna | 11 | 3,45lig ortalamasından 1,4 düşük | 38 | 5,36 | 8,82 |
| 18 | Sevilla | 12 | 3,42lig ortalamasından 1,4 düşük | 41 | 3,42 | 6,83 |
| 19 | Celta Vigo | 11 | 2,82lig ortalamasından 2,0 düşük | 31 | 4,55 | 7,36 |
| 20 | Espanyol | 11 | 2,55lig ortalamasından 2,3 düşük | 28 | 5,91 | 8,45 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon La Liga (İspanya Ligi) maçlarında maç başına 9,66 korner çıkıyor (111 maç). 35 ligin sıralamasında 19. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,80.
- Bu sezon La Liga (İspanya Ligi) maçlarında maç başına 4,75 kart görülüyor (111 maç). 35 ligin sıralamasında 7. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,15.
- Maç başına 2,98 gol ile La Liga (İspanya Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 14. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,93; hesap bu sezonki 111 maçtan.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %49,5.
Maç başına en çok korner kullanan takım Villarreal (7,27).
Sık sorulanlar
DG'ye Sor →La Liga'da maç başına kaç korner çıkıyor?
Bu sezon maç başına 9,66 korner kullanıldı (111 maç).
La Liga'da en çok korner kullanan takım hangisi?
Villarreal bu sezon 11 maçta 80 korner kullandı (maç başı 7,27).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner istatistikleri, maçlarda kullanılan kornerlerin ortalamasını ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Bu sayfadaki veriler La Liga 2026/27 sezonunda oynanan 111 maçtan derlenir. 10 veya daha fazla korner çıkan maç yüzdesi %49,5. En çok korner kullanan takım Villarreal (7,27), en az kullanan Espanyol (2,55). Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Racing Santander maçları (12,33). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
