İstatistikler

Japonya · Japonya Ligi (J1 League) · 2026/27

Japonya Ligi (J1 League) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27

· xG 118/136

Japonya Ligi 2026/27'de iç sahada en çok puanı FC Tokyo topladı (19 puan; 8 maç), deplasmanda Machida Zelvia (17 puan; 7 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İç saha puan durumu

Japonya Ligi (J1 League) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1FC Tokyo 8611 17 : 5+1219lig ortalamasından 8,3 puan yüksek
2Sanfrecce Hiroshima 6510 20 : 2+1816lig ortalamasından 5,3 puan yüksek
3Kashima 7502 15 : 8+715lig ortalamasından 4,3 puan yüksek
4Kashiwa Reysol 7502 17 : 11+615lig ortalamasından 4,3 puan yüksek
5Vissel Kobe 6420 11 : 5+614lig ortalamasından 3,3 puan yüksek
6Kawasaki Frontale 7421 17 : 12+514lig ortalamasından 3,3 puan yüksek
7Yokohama F. Marinos 7331 14 : 10+412lig ortalamasından 1,3 puan yüksek
8Cerezo Osaka 7331 9 : 7+212lig ortalamasından 1,3 puan yüksek
9Urawa 6402 12 : 11+112lig ortalamasından 1,3 puan yüksek
10Machida Zelvia 6321 11 : 7+411lig ortalamasında
11V-varen Nagasaki 7322 12 : 9+311lig ortalamasında
12Fagiano Okayama 7313 7 : 11-410lig ortalamasında
13Avispa Fukuoka 8224 10 : 1008lig ortalamasından 2,8 puan düşük
14JEF United Chiba 6222 7 : 708lig ortalamasından 2,8 puan düşük
15Nagoya Grampus 7223 8 : 10-28lig ortalamasından 2,8 puan düşük
16Shimizu S-pulse 8224 6 : 12-68lig ortalamasından 2,8 puan düşük
17Kyoto Sanga 6213 9 : 10-17lig ortalamasından 3,8 puan düşük
18Gamba Osaka 5122 6 : 8-25lig ortalamasından 5,8 puan düşük
19Mito Hollyhock 7124 7 : 11-45lig ortalamasından 5,8 puan düşük
20Tokyo Verdy 8125 6 : 16-105lig ortalamasından 5,8 puan düşük

Deplasman puan durumu

Japonya Ligi (J1 League) · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Machida Zelvia 7520 19 : 3+1617lig ortalamasından 9,0 puan yüksek
2Kashiwa Reysol 7511 14 : 9+516lig ortalamasından 7,9 puan yüksek
3FC Tokyo 6420 16 : 3+1314lig ortalamasından 5,9 puan yüksek
4Sanfrecce Hiroshima 7412 12 : 8+413lig ortalamasından 4,9 puan yüksek
5Vissel Kobe 7403 10 : 7+312lig ortalamasından 3,9 puan yüksek
6Yokohama F. Marinos 7241 7 : 5+210lig ortalamasından 1,9 puan yüksek
7Tokyo Verdy 6231 6 : 609lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
8Kyoto Sanga 8233 10 : 13-39lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
9Urawa 7304 9 : 16-79lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
10Kawasaki Frontale 7223 11 : 12-18lig ortalamasında
11Kashima 7223 14 : 16-28lig ortalamasında
12Fagiano Okayama 7214 9 : 11-27lig ortalamasından 1,1 puan düşük
13Gamba Osaka 8143 8 : 13-57lig ortalamasından 1,1 puan düşük
14Nagoya Grampus 7205 7 : 13-66lig ortalamasından 2,1 puan düşük
15Shimizu S-pulse 6204 4 : 11-76lig ortalamasından 2,1 puan düşük
16Mito Hollyhock 6114 5 : 14-94lig ortalamasından 4,1 puan düşük
17V-varen Nagasaki 7025 5 : 13-82lig ortalamasından 6,1 puan düşük
18JEF United Chiba 7025 8 : 17-92lig ortalamasından 6,1 puan düşük
19Cerezo Osaka 6024 4 : 16-122lig ortalamasından 6,1 puan düşük
20Avispa Fukuoka 6006 4 : 15-110lig ortalamasından 8,1 puan düşük

Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Japonya Ligi (J1 League): maç başına 2,96 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 17. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 136 maç).
  • Bu sezon Japonya Ligi (J1 League) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %57,4 (136 maç). 35 ligin sıralamasında 15. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
  • KG Var yüzdesi %55,1 ile Japonya Ligi (J1 League), sıralamadaki 35 lig arasında 18. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 136 maçtan.

Deplasmanda ilk sırada Machida Zelvia var (17 puan, 7 maç).

İç sahada en iyi takım hangisi?

FC Tokyo: iç sahada 8 maçta 19 puan (6 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet).

Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?

Machida Zelvia: deplasmanda 7 maçta 17 puan (5 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Bu sayfa ne anlatıyor?

İç saha ve deplasman puan durumu, takımların yalnız kendi sahasında ya da yalnız rakip sahada oynadığı maçlardan ayrı ayrı hesaplanır. Bu sayfadaki veriler Japonya Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 136 maçtan derlenir. İç sahada zirvede FC Tokyo (19 puan). Deplasmanda ilk sırada Machida Zelvia (17 puan). Bu sezon ev sahipleri 61, deplasman takımları 43 galibiyet aldı. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler