Hırvatistan · Hırvatistan Ligi (HNL) · 2026/27
Hırvatistan Ligi (HNL) Korner İstatistikleri 2026/27
- 62 maç
- 3,08 gol / maç
- KG Var %54,8
- 2,5 üst %61,3
- 9,55 korner / maç
- 4,10 kart / maç
- Ev %51,6 · Dep. %29,0 galibiyet
Hırvatistan Ligi 2026/27'de 62 maçta maç başına 9,55 korner çıktı; en çok korner kullanan takım HNK Rijeka (80 korner, maç başı 6,67; 12 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %51,6 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Hırvatistan Ligi (HNL) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 45 | 62 | %72,6 |
| 8,5 üst | 36 | 62 | %58,1 |
| 9,5 üst | 32 | 62 | %51,6 |
| 10,5 üst | 26 | 62 | %41,9 |
| 11,5 üst | 16 | 62 | %25,8 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Rijeka | 12 | 6,67lig ortalamasından 1,9 yüksek | 80 | 2,67 | 9,33 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | 6,55lig ortalamasından 1,7 yüksek | 72 | 3,00 | 9,55 |
| 3 | NK Osijek | 12 | 5,33lig ortalamasından 0,5 yüksek | 64 | 4,83 | 10,17 |
| 4 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | 4,92lig ortalamasında | 64 | 6,15 | 11,08 |
| 5 | Istra 1961 | 13 | 4,62lig ortalamasında | 60 | 5,62 | 10,23 |
| 6 | HNK Gorica | 13 | 4,46lig ortalamasında | 58 | 5,62 | 10,08 |
| 7 | HNK Hajduk Split | 12 | 4,33lig ortalamasında | 52 | 2,83 | 7,17 |
| 8 | NK Slaven Belupo | 13 | 3,92lig ortalamasından 0,9 düşük | 51 | 4,85 | 8,77 |
| 9 | NK Varazdin | 12 | 3,83lig ortalamasından 1,0 düşük | 46 | 5,17 | 9,00 |
| 10 | Rudes | 13 | 3,46lig ortalamasından 1,3 düşük | 45 | 6,46 | 9,92 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 9,55 korner ile Hırvatistan Ligi (HNL), sıralamadaki 35 lig arasında 21. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 62 maçtan.
- Bu sezon Hırvatistan Ligi (HNL) maçlarında maç başına 4,10 kart görülüyor (62 maç). 35 ligin sıralamasında 16. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 3,08 gol ile Hırvatistan Ligi (HNL), sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 62 maçtan.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %51,6.
Maç başına en çok korner kullanan takım HNK Rijeka (6,67).
Hırvatistan Ligi'nde maç başına kaç korner çıkıyor?
Korner ortalaması 9,55; hesap 62 maça dayanıyor.
Hırvatistan Ligi'nde en çok korner kullanan takım hangisi?
HNK Rijeka bu sezon 12 maçta 80 korner kullandı (maç başı 6,67).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maç başına korner sayısını hem lig geneli hem takım bazında verir; "lehine" takımın kullandığı, "aleyhine" rakibin kullandığı kornerdir. Hırvatistan Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 10 veya daha fazla korner çıkan maç yüzdesi %51,6. Takım başına korner ortalaması 3,46 (Rudes) ile 6,67 (HNK Rijeka) arasında. Maçlarında toplam en çok korner çıkan takım NK Lokomotiva Zagreb (11,08). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Değerler Hırvatistan Ligi 2026/27 sezonunun 62 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
