İsviçre · İsviçre Ligi (Super League) · 2026/27
İsviçre Ligi (Super League) Korner İstatistikleri 2026/27
- 75 maç
- 3,76 gol / maç
- KG Var %69,3
- 2,5 üst %74,7
- 10,68 korner / maç
- 4,63 kart / maç
- Ev %42,7 · Dep. %38,7 galibiyet
· xG 74/75
İsviçre Ligi 2026/27'de 75 maçta maç başına 10,68 korner çıktı; en çok korner kullanan takım FC St. Gallen (79 korner, maç başı 6,58; 12 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %62,7 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
İsviçre Ligi (Super League) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 60 | 75 | %80,0 |
| 8,5 üst | 53 | 75 | %70,7 |
| 9,5 üst | 47 | 75 | %62,7 |
| 10,5 üst | 38 | 75 | %50,7 |
| 11,5 üst | 31 | 75 | %41,3 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC St. Gallen | 12 | 6,58lig ortalamasından 1,2 yüksek | 79 | 4,67 | 11,25 |
| 2 | BSC Young Boys | 13 | 6,00lig ortalamasından 0,7 yüksek | 78 | 3,85 | 9,85 |
| 3 | Servette FC | 12 | 5,92lig ortalamasından 0,6 yüksek | 71 | 6,00 | 11,92 |
| 4 | Lausanne | 13 | 5,85lig ortalamasında | 76 | 4,85 | 10,69 |
| 5 | FC Lugano | 12 | 5,67lig ortalamasında | 68 | 4,33 | 10,00 |
| 6 | FC Thun | 12 | 5,50lig ortalamasında | 66 | 5,50 | 11,00 |
| 7 | FC Luzern | 13 | 5,46lig ortalamasında | 71 | 5,46 | 10,92 |
| 8 | FC Sion | 13 | 5,15lig ortalamasında | 67 | 4,85 | 10,00 |
| 9 | Grasshoppers | 13 | 5,00lig ortalamasında | 65 | 6,85 | 11,85 |
| 10 | FC Vaduz | 13 | 4,38lig ortalamasından 1,0 düşük | 57 | 6,08 | 10,46 |
| 11 | FC Zurich | 12 | 4,33lig ortalamasından 1,0 düşük | 52 | 5,75 | 10,08 |
| 12 | FC Basel 1893 | 12 | 4,25lig ortalamasından 1,1 düşük | 51 | 5,92 | 10,17 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 10,68 korner ile İsviçre Ligi (Super League), sıralamadaki 35 lig arasında 5. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 75 maçtan.
- Maç başına 4,63 kart ile İsviçre Ligi (Super League), sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 75 maçtan.
- Maç başına 3,76 gol ile İsviçre Ligi (Super League), sıralamadaki 35 lig arasında 2. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 75 maçtan.
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %62,7.
Maç başına en çok korner kullanan takım FC St. Gallen (6,58).
İsviçre Ligi'nde maç başına kaç korner çıkıyor?
2026/27 sezonunda 75 maçta maç başına ortalama 10,68 korner çıktı.
İsviçre Ligi'nde en çok korner kullanan takım hangisi?
FC St. Gallen bu sezon 12 maçta 79 korner kullandı (maç başı 6,58).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Korner toplamı, bir maçta iki takımın kullandığı kornerlerin toplamıdır; takım tablosunda lehine ve aleyhine kornerler ayrı gösterilir. Aşağıdaki tablolar İsviçre Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 75 maç oynandı. 9,5 korner çizgisinin aşıldığı maç yüzdesi %62,7. FC St. Gallen maç başına 6,58 korner kullanırken FC Basel 1893 4,25 kornerde kalıyor. Toplam korner ortalaması en yüksek maçlar Servette FC maçları (11,92). Çizgi tablosu maç toplamı korner için 7,5, 8,5, 9,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını gösterir. Değerler İsviçre Ligi 2026/27 sezonunun 75 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
