İstatistikler

Türkiye · 2. Lig Beyaz Grup · 2026/27

2. Lig Beyaz Grup İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27

2. Lig Beyaz Grup 2026/27'de iç sahada en çok puanı Muş Sport Klübü topladı (15 puan; 5 maç), deplasmanda Çorluspor 1947 (15 puan; 5 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İç saha puan durumu

2. Lig Beyaz Grup · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Muş Sport Klübü 5500 19 : 5+1415lig ortalamasından 8,2 puan yüksek
2Aliağa FAŞ 5410 7 : 2+513lig ortalamasından 6,2 puan yüksek
3Şanlıurfaspor 5320 11 : 4+711lig ortalamasından 4,2 puan yüksek
4Güzide Gebzespor 4310 7 : 2+510lig ortalamasından 3,2 puan yüksek
5Elazığspor 4301 13 : 4+99lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
6Menemen FK 5302 9 : 4+59lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
7İnegöl Kafkas Gençlik 5302 10 : 8+29lig ortalamasından 2,2 puan yüksek
868 Aksaray Belediyespor 5212 8 : 5+37lig ortalamasında
9Erbaaspor 5212 11 : 1107lig ortalamasında
10Kastamonuspor 5212 5 : 13-87lig ortalamasında
11Ankaraspor 5203 8 : 806lig ortalamasından 0,8 puan düşük
12Sebat Gençlikspor 4121 7 : 705lig ortalamasından 1,8 puan düşük
13Isparta 32 Spor 4112 8 : 9-14lig ortalamasından 2,8 puan düşük
14Adana Demirspor 4103 3 : 6-33lig ortalamasından 3,8 puan düşük
15Hatayspor 4103 2 : 8-63lig ortalamasından 3,8 puan düşük
16Çorluspor 1947 4022 4 : 7-32lig ortalamasından 4,8 puan düşük
17Somaspor 5023 5 : 10-52lig ortalamasından 4,8 puan düşük
18Arnavutköy Belediyespor 4004 3 : 11-80lig ortalamasından 6,8 puan düşük

Deplasman puan durumu

2. Lig Beyaz Grup · 2026/27
#TakımOGBMA : YAvP
1Çorluspor 1947 5500 13 : 2+1115lig ortalamasından 8,9 puan yüksek
2Elazığspor 5410 14 : 3+1113lig ortalamasından 6,9 puan yüksek
3Güzide Gebzespor 5320 10 : 6+411lig ortalamasından 4,9 puan yüksek
4İnegöl Kafkas Gençlik 4310 7 : 3+410lig ortalamasından 3,9 puan yüksek
5Aliağa FAŞ 5302 12 : 1209lig ortalamasından 2,9 puan yüksek
6Muş Sport Klübü 5221 10 : 8+28lig ortalamasından 1,9 puan yüksek
7Şanlıurfaspor 4211 9 : 7+27lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
8Isparta 32 Spor 5212 8 : 11-37lig ortalamasından 0,9 puan yüksek
9Erbaaspor 4202 8 : 4+46lig ortalamasında
10Somaspor 4202 5 : 8-36lig ortalamasında
11Sebat Gençlikspor 5113 7 : 8-14lig ortalamasından 2,1 puan düşük
12Menemen FK 4112 2 : 6-44lig ortalamasından 2,1 puan düşük
13Adana Demirspor 5113 4 : 13-94lig ortalamasından 2,1 puan düşük
14Ankaraspor 4103 3 : 8-53lig ortalamasından 3,1 puan düşük
1568 Aksaray Belediyespor 4022 7 : 9-22lig ortalamasından 4,1 puan düşük
16Hatayspor 5014 2 : 9-71lig ortalamasından 5,1 puan düşük
17Arnavutköy Belediyespor 5005 1 : 10-90lig ortalamasından 6,1 puan düşük
18Kastamonuspor 4004 2 : 13-110lig ortalamasından 6,1 puan düşük

Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.

Deplasmanda ilk sırada Çorluspor 1947 var (15 puan, 5 maç).

İç sahada en iyi takım hangisi?

Muş Sport Klübü: iç sahada 5 maçta 15 puan (5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?

Çorluspor 1947: deplasmanda 5 maçta 15 puan (5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Ev sahibi avantajını görmenin en kısa yolu, aynı takımın iç saha ve deplasman puanlarını yan yana koymaktır; bu sekme bunu yapar. Aşağıdaki tablolar 2. Lig Beyaz Grup 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 82 maç oynandı. Ev sahibi olarak en başarılı takım Muş Sport Klübü (15 puan). Rakip sahada en çok puanı Çorluspor 1947 aldı: 15. Ev sahibi galibiyetleri 36, deplasman galibiyetleri 32. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Değerler 2. Lig Beyaz Grup 2026/27 sezonunun 82 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler