İstatistikler

İsveç · İsveç Ligi (Allsvenskan) · 2026

İsveç Ligi (Allsvenskan) İY/MS İstatistikleri 2026

· xG 155/219

İsveç Ligi 2026'de 219 maçta dönen maç yüzdesi %4,1 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar); en çok geri dönüş yapan takım AIK Stockholm (2 geri dönüş; 27 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İlk yarı / maç sonu

219 maç · takım bakışıyla
Maçı kazandıBerabereMaçı kaybetti
İlk yarı önde%22,1%4,6%2,1
İlk yarı berabere%13,9%14,6%13,9
İlk yarı geride%2,1%4,6%22,1

Her maç iki takımın gözünden iki kez sayılır; yüzdeler bu toplam üzerinden. İlk yarıyı önde kapatıp maçı kaybeden (İY/MS 1/2 ya da 2/1) maç yüzdesi %4,1.

Geri dönüşler

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOGeriden gelip kazandıÖnde olup kaybetti
1AIK Stockholm2721
2Hammarby FF2812
3Orgryte IS2811
4Vasteras SK FK2811
5BK Hacken2711
6Halmstad2710
7Mjallby AIF2710
8Sirius2711
9Degerfors IF2800
10Gais2800
11IF Elfsborg2800
12Djurgardens IF2700
13IF Brommapojkarna2700
14IFK Goteborg2700
15Kalmar FF2701
16Malmo FF2701

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon İsveç Ligi (Allsvenskan) maçlarında İY/MS dönen maç yüzdesi %4,1 (219 maç). 35 ligin sıralamasında 21. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %5,0.
  • İlk yarı beraberlik yüzdesi %42,5 ile İsveç Ligi (Allsvenskan), sıralamadaki 35 lig arasında 15. sırada. Bu liglerin ortalaması %40,0; hesap bu sezonki 219 maçtan.
  • İsveç Ligi (Allsvenskan): maç başına 2,86 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 20. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 219 maç).

Beraberlikle biten ilk yarıların ardından maçın yine berabere bitme yüzdesi %34,4.

İlk yarıyı geride kapatıp maçı kazanan takımlar arasında ilk sırada AIK Stockholm (2 maç).

İsveç Ligi'nde İY/MS dönen maç yüzdesi kaç?

Bu sezon 219 maçta dönen maç yüzdesi %4,1 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar).

En çok geri dönüş yapan takım hangisi?

AIK Stockholm: ilk yarıyı geride kapattığı 2 maçı kazandı.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, ilk yarı sonucunun maç sonunda korunup korunmadığını inceler; "dönen maç" ilk yarıda önde olanın kaybettiği maçtır. Aşağıdaki tablolar İsveç Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 219 maç oynandı. Dönen maç yüzdesi %4,1. İlk yarısı berabere biten maçlarda maç sonu beraberlik yüzdesi %34,4. Geri dönüş listesinin başında AIK Stockholm var: 2 maç. İY/MS tablosu dokuz olası ilk yarı / maç sonu kombinasyonunun kaç kez görüldüğünü gösterir; geri dönüş tablosu ise ilk yarıyı geride kapatıp kazanan takımları sıralar. Değerler İsveç Ligi 2026 sezonunun 219 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler