DG Analiz'in takip ettiği 34 ligde 2026/27'de en çok kırmızı kart gören takım Deportivo Pasto (Kolombiya Ligi, 15 kırmızı kart, 38 maç). (Veri: 8 Kasım 2026; en az 6 maç oynamış takımlar.)
En çok kırmızı kart gören takım hangisi?
2026/27 sezonunda en çok kırmızı kart gören takım Deportivo Pasto (Kolombiya Ligi): 15. Süper Lig'de ilk sırada Amedspor (3). Sıralamada en az 6 maç oynayan takımlar yer alır.
Tüm ligler: en çok kırmızı kart gören 50 takım
34 ulusal lig · 449 takım sıralandı| # | Takım | Lig | Maç | Kırmızı kart | Sarı kart / maç | Kart / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Pasto | Kolombiya Ligi | 38 | 15 | 3,18 | 3,58 |
| 2 | Deportes Tolima | Kolombiya Ligi | 40 | 11 | 2,52 | 2,80 |
| 3 | Cucuta | Kolombiya Ligi | 36 | 11 | 2,57 | 2,89 |
| 4 | Llaneros | Kolombiya Ligi | 36 | 11 | 3,00 | 3,31 |
| 5 | America de Cali | Kolombiya Ligi | 38 | 10 | 2,87 | 3,13 |
| 6 | Chico | Kolombiya Ligi | 37 | 10 | 2,65 | 2,92 |
| 7 | Atletico Nacional | Kolombiya Ligi | 42 | 9 | 2,57 | 2,79 |
| 8 | Independiente Medellin | Kolombiya Ligi | 37 | 9 | 2,94 | 3,19 |
| 9 | Emelec | Ekvador Ligi | 36 | 9 | 2,15 | 2,41 |
| 10 | Mushuc Runa SC | Ekvador Ligi | 35 | 9 | 2,29 | 2,54 |
| 11 | Tecnico Universitario | Ekvador Ligi | 35 | 9 | 2,85 | 3,12 |
| 12 | Huracan | Arjantin Ligi | 34 | 9 | 3,00 | 3,26 |
| 13 | Alianza Valledupar | Kolombiya Ligi | 36 | 8 | 3,00 | 3,22 |
| 14 | Deportivo Cali | Kolombiya Ligi | 36 | 8 | 2,72 | 2,94 |
| 15 | Deportivo Pereira | Kolombiya Ligi | 36 | 8 | 2,58 | 2,81 |
| 16 | Aucas | Ekvador Ligi | 35 | 8 | 2,09 | 2,33 |
| 17 | Deportivo Cuenca | Ekvador Ligi | 35 | 8 | 1,83 | 2,06 |
| 18 | Coritiba | Brezilya Ligi (Série A) | 34 | 8 | 1,76 | 2,00 |
| 19 | Racing Club | Arjantin Ligi | 34 | 8 | 3,12 | 3,35 |
| 20 | San Diego | MLS (ABD Ligi) | 33 | 8 | 1,91 | 2,15 |
| 21 | Sarmiento Junin | Arjantin Ligi | 32 | 8 | 2,88 | 3,12 |
| 22 | Junior | Kolombiya Ligi | 42 | 7 | 2,83 | 3,00 |
| 23 | Santa Fe | Kolombiya Ligi | 40 | 7 | 2,45 | 2,62 |
| 24 | Fortaleza FC | Kolombiya Ligi | 37 | 7 | 2,41 | 2,59 |
| 25 | Bucaramanga | Kolombiya Ligi | 36 | 7 | 2,69 | 2,89 |
| 26 | Colorado Rapids | MLS (ABD Ligi) | 33 | 7 | 2,61 | 2,82 |
| 27 | FC Cincinnati | MLS (ABD Ligi) | 33 | 7 | 2,00 | 2,22 |
| 28 | Houston Dynamo | MLS (ABD Ligi) | 33 | 7 | 1,97 | 2,18 |
| 29 | Atletico Tucuman | Arjantin Ligi | 32 | 7 | 2,34 | 2,56 |
| 30 | Internacional de Bogota | Kolombiya Ligi | 39 | 6 | 2,49 | 2,64 |
| 31 | Belgrano Cordoba | Arjantin Ligi | 36 | 6 | 2,17 | 2,33 |
| 32 | Jaguares | Kolombiya Ligi | 36 | 6 | 3,11 | 3,28 |
| 33 | Delfin SC | Ekvador Ligi | 35 | 6 | 2,77 | 2,94 |
| 34 | LDU de Quito | Ekvador Ligi | 35 | 6 | 2,20 | 2,37 |
| 35 | Manta FC | Ekvador Ligi | 35 | 6 | 2,80 | 2,97 |
| 36 | Orense SC | Ekvador Ligi | 35 | 6 | 2,24 | 2,41 |
| 37 | Corinthians | Brezilya Ligi (Série A) | 34 | 6 | 2,59 | 2,76 |
| 38 | Flamengo | Brezilya Ligi (Série A) | 34 | 6 | 2,06 | 2,24 |
| 39 | Gimnasia L.P. | Arjantin Ligi | 34 | 6 | 2,71 | 2,88 |
| 40 | RB Bragantino | Brezilya Ligi (Série A) | 34 | 6 | 2,50 | 2,68 |
| 41 | Los Angeles Galaxy | MLS (ABD Ligi) | 33 | 6 | 2,09 | 2,27 |
| 42 | San Lorenzo | Arjantin Ligi | 33 | 6 | 2,48 | 2,67 |
| 43 | Talleres Cordoba | Arjantin Ligi | 33 | 6 | 2,24 | 2,42 |
| 44 | Slovácko | Çekya Ligi | 14 | 6 | 1,79 | 2,21 |
| 45 | Once Caldas | Kolombiya Ligi | 39 | 5 | 2,59 | 2,72 |
| 46 | River Plate | Arjantin Ligi | 36 | 5 | 2,11 | 2,25 |
| 47 | Leones del Norte | Ekvador Ligi | 35 | 5 | 2,31 | 2,46 |
| 48 | Universidad Catolica | Ekvador Ligi | 35 | 5 | 1,57 | 1,71 |
| 49 | Gremio | Brezilya Ligi (Série A) | 34 | 5 | 2,59 | 2,74 |
| 50 | Independiente del Valle | Ekvador Ligi | 34 | 5 | 1,84 | 2,00 |
Yalnız en az 6 maç oynayan takımlar sıralanır ve maç istatistiği kapsamı yeterli ligler dahil edilir. Avrupa kupaları aşağıda ayrı tabloda. Sayılar bu sezon oynanmış maçlardan hesaplanır.
Süper Lig'de en çok kırmızı kart gören takımlar
Süper Lig kart istatistikleri →| # | Takım | Maç | Kırmızı kart | Sarı kart / maç | Kart / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 11 | 3 | 3,00 | 3,27 |
| 2 | Eyüpspor | 11 | 2 | 1,27 | 1,45 |
| 3 | Galatasaray | 11 | 2 | 1,45 | 1,64 |
| 4 | Başakşehir | 11 | 1 | 2,09 | 2,18 |
| 5 | Gaziantep FK | 11 | 1 | 1,82 | 1,91 |
| 6 | Göztepe | 11 | 1 | 2,55 | 2,64 |
| 7 | Konyaspor | 11 | 1 | 2,18 | 2,27 |
| 8 | Samsunspor | 11 | 1 | 1,55 | 1,64 |
| 9 | Rizespor | 10 | 1 | 1,90 | 2,00 |
| 10 | Trabzonspor | 10 | 1 | 1,90 | 2,00 |
| 11 | Çorum FK | 10 | 1 | 1,90 | 2,00 |
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sayfa 34 ulusal ligdeki 449 takımı tek listede sıralar; Avrupa kupaları ayrı tabloda verilir. Deportivo Pasto (Kolombiya Ligi) 15,00 ile listenin başında; onu Deportes Tolima (11,00) ve Cucuta (11,00) izliyor. Süper Lig'in en üstündeki takım Amedspor (3,00). Listedeki takımların ortalaması 2,50. Lig sütunundaki bağlantı ilgili ligin istatistik sekmesini, takım adındaki bağlantı ise varsa takımın sezon sayfasını açar. Yalnız bu sezon en az 6 lig maçı oynamış takımlar sıralanır; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Lig lig kart istatistikleri
- Süper Lig
- TFF 1. Lig
- Premier Lig (İngiltere)
- Championship
- La Liga (İspanya Ligi)
- Serie A (İtalya Ligi)
- Bundesliga (Almanya Ligi)
- Ligue 1 (Fransa Ligi)
- Eredivisie (Hollanda Ligi)
- Portekiz Ligi
- Belçika Ligi
- İskoçya Ligi (Premiership)
- Avusturya Ligi (Bundesliga)
- İsviçre Ligi (Super League)
- Yunanistan Ligi (Super League)
- Danimarka Ligi (Superliga)
- Norveç Ligi (Eliteserien)
- İsveç Ligi (Allsvenskan)
- Polonya Ligi (Ekstraklasa)
- Çekya Ligi
- Hırvatistan Ligi (HNL)
- İspanya 2. Lig
- Serie B (İtalya 2. Lig)
- 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig)
- Ligue 2 (Fransa 2. Lig)
- Rusya Ligi (Premier Liga)
- Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig)
- MLS (ABD Ligi)
- Brezilya Ligi (Série A)
- Arjantin Ligi
- Meksika Ligi (Liga MX)
- Japonya Ligi (J1 League)
- Kolombiya Ligi
- Ekvador Ligi
- En Çok Kart Çıkan Ligler →
