Türkiye · Süper Lig · 2026/27
Samsunspor Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27
- 17. sıra
- 7 puan
- 11 maç · 2G 1B 8M
- 11 attı · 26 yedi
- Form MMMMG
Samsunspor 2026/27 Süper Lig'de 11 maçta 11 gol attı (ligde 13.), 26 gol yedi; 7 puanla 17. sırada.
Paylaş
Samsunspor puan durumu
Süper Lig · 2026/27| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
Öne çıkan sayılar
Süper Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Samsunspor maç başına 3,82 korner kullanıyor; Süper Lig içinde 18 takım arasında 13.–14. sırada (eşit), lig ortalaması 4,65 (bu sezon, 11 maç).
- Süper Lig sıralamasında 18 takım arasında 11. sırada: Samsunspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %54,5. Lig ortalaması %59,1; hesap bu sezonki 11 maçtan.
- Bu sezon Samsunspor maç başına 1,64 kart görüyor (11 maç). Süper Lig sıralamasında 18 takım arasında 14.–15. sırada (eşit); takımların ortalaması 1,98.
Samsunspor puan durumunda kaçıncı?
Samsunspor, Süper Lig 2026/27 puan durumunda 17. sırada: 11 maçta 7 puan, averaj -15 (18 takım).
Samsunspor bu sezon kaç gol attı?
Samsunspor 2026/27 Süper Lig'de 11 maçta 11 gol attı.
Samsunspor bu sezon kaç gol yedi?
Samsunspor 2026/27 Süper Lig'de 11 maçta 26 gol yedi; averajı -15.
Bu sezon 11 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 8 yenilgi; 11 gol attı, 26 gol yedi. Maçlarının %54 kadarı 2,5 gol üstü, %46 kadarı karşılıklı gollü bitti.
Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): GMMMM (en yeni solda).
Sıradaki maç: 21 Kasım 16:00, deplasmanda Galatasaray (Süper Lig).
Samsunspor maç başına 3,82 korner kullanıyor; 18 takım arasında 13.–14. sırada (eşit). Kart ortalaması maç başına 1,64; 18 takım arasında 14.–15. sırada (eşit).
Samsunspor maç başına kaç korner kullanıyor?
Bu sezon Süper Lig maçlarında maç başına 3,82 korner kullanıyor; 18 takım arasında 13.–14. sırada (eşit); rakiplerine maç başına 5,91 korner veriyor.
Samsunspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon 11 maçta 2,5 üst yüzdesi %54,5; karşılıklı gol yüzdesi %45,5.
Samsunspor bu sezon kaç kart gördü?
Bu sezon 11 maçta maç başına 1,64 kart: 1,55 sarı / maç ve toplam 1 kırmızı. Kart ortalamasında 18 takım arasında 14.–15. sırada (eşit).
Samsunspor fikstürü
sıradaki maçlar| Tarih | Rakip | Yer | Turnuva |
|---|---|---|---|
| 21.11 16:00 | Galatasaray | Deplasman | Süper Lig |
| 28.11 16:00 | Gençlerbirliği | İç saha | Süper Lig |
| 06.12 16:00 | Beşiktaş | Deplasman | Süper Lig |
Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.
Samsunspor golcüleri
bu sezon · gol ve asist| Oyuncu | G | A | M |
|---|---|---|---|
| Tanguy Coulibaly | 2 | 2 | 6 |
| Logi Tómasson | 2 | 0 | 11 |
| Fatih Kaya | 1 | 1 | 4 |
Samsunspor kadrosu
27 oyuncu · en çok oynayanlar| Oyuncu | Mevki | M | G | A |
|---|---|---|---|---|
| Logi Tómasson | Defans | 11 | 2 | 0 |
| Josafat Mendes | Defans | 11 | 1 | 1 |
| Okan Kocuk | Kaleci | 8 | 0 | 0 |
| Emre Kılınç | Forvet | 8 | 1 | 1 |
| Gabriele Guarino | Defans | 9 | 0 | 0 |
Oyuncu etkisi: o yokken Samsunspor
lig maçları · veri: 8 Kasım 2026O. Kocuk ilk 11'de başladığı 8 maçta Samsunspor maç başı 0,50 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 1,00.
E. Kılınç ilk 11'de başladığı 8 maçta Samsunspor maç başı 0,50 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 1,00.
G. Guarino ilk 11'de başladığı 8 maçta Samsunspor maç başı 0,00 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 2,33.
| Oyuncu | İlk 11 | P/M | Yok | P/M |
|---|---|---|---|---|
| O. Kocuk | 8 | 0,500,88–2,38 | 3 | 1,001,33–2,33 |
| E. Kılınç | 8 | 0,500,88–2,38 | 3 | 1,001,33–2,33 |
| G. Guarino | 8 | 0,000,63–2,88 | 3 | 2,332,00–1,00 |
Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.
Samsunspor son 10 maç
En yeni üstteSon 10 maç: 2G 0B 8M · atılan 8, yenilen 23 · 2,5 üst %50 · KG %40
| Tarih | Rakip | Yer | Skor | SonuçS |
|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | KonyasporSüper Lig | İç | 1-0 | G |
| 01.11.2026 | BaşakşehirSüper Lig | Dış | 5-2 | M |
| 24.10.2026 | AmedsporSüper Lig | İç | 1-2 | M |
| 18.10.2026 | KasımpaşaSüper Lig | Dış | 4-1 | M |
| 10.10.2026 | TrabzonsporSüper Lig | İç | 0-3 | M |
| 20.09.2026 | ErzurumsporSüper Lig | Dış | 1-0 | M |
| 12.09.2026 | Çorum FKSüper Lig | İç | 1-5 | M |
| 06.09.2026 | KocaelisporSüper Lig | Dış | 1-0 | M |
| 30.08.2026 | FenerbahçeSüper Lig | İç | 0-2 | M |
| 22.08.2026 | RizesporSüper Lig | Dış | 0-2 | G |
Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.
Samsunspor iç saha ve deplasman performansı
Süper Lig · 2026/27 · bu sezon| İç saha | Deplasman | |
|---|---|---|
| Maç | 6 | 5 |
| G-B-M | 1-1-4 | 1-0-4 |
| Atılan / yenilen (ort.) | 1,00 / 2,50 | 1,00 / 2,20 |
| 2,5 üst | %67 | %40 |
| KG Var | %50 | %40 |
| Korner / maç | 4,3 | 3,2 |
Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).
Sezon istatistikleri
Süper Lig · 2026/27- Attığı / maç
- 1,00
- Yediği / maç
- 2,36
- 2,5 gol üstü
- %55
- Karşılıklı gol
- %46
- Gol yemediği maç
- %18
- Korner (lehine / aleyhine)
- 3,8 / 5,9
- Kart / maç
- 1,6
Korner ve kart
Süper Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Korner / maç (lehine)
- 3,82ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,8 düşük
- Korner / maç (aleyhine)
- 5,91
- Kart / maç (sarı + kırmızı)
- 1,64ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,3 düşük
- Sarı kart / maç
- 1,55
- Kırmızı kart (toplam)
- 1
Süper Lig korner istatistikleri → Süper Lig kart istatistikleri →
Samsunspor gol ortalaması ve gol istatistikleri
Süper Lig · 2026/27- Attığı gol / maç
- 1,00ligde 13. · lig ortalamasından 0,51 düşük
- Yediği gol / maç
- 2,36ligde 17. · lig ortalamasından 0,86 yüksek
- Puan / maç
- 0,64ligde 17. · lig ortalamasından 0,78 düşük
- 2,5 üst
- %54,5ligde 11. · lig ortalamasından 5 puan düşük
- KG Var
- %45,5ligde 10.–11. · lig ortalamasında
- İlk yarı gol / maç
- 0,73
- İç saha (A : Y · puan)
- 6 : 15 · 4ligde 14.–15. · lig ortalamasından 4,4 puan düşük
- Deplasman (A : Y · puan)
- 5 : 11 · 3ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3,6 puan düşük
- xG / maç
- 1,05ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,36 düşük
- Topla oynama
- %52,6ligde 7. · lig ortalamasında
Süper Lig iç saha ve deplasman puan durumu → Süper Lig xG tablosu →
Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
