Süper Lig

Türkiye · Süper Lig · 2026/27

Trabzonspor Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27

Takvime ekle

  • 3. sıra
  • 22 puan
  • 10 maç · 7G 1B 2M
  • 24 attı · 8 yedi
  • Form GGGGG

Trabzonspor kadrosu →

Trabzonspor 2026/27 Süper Lig'de 10 maçta 24 gol attı (ligde 3.–4.), 8 gol yedi; 22 puanla 3. sırada.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Trabzonspor puan durumu

Süper Lig · 2026/27
#TakımOAVP
1 Galatasaray 11 +12 28
2 Amedspor 11 +13 23
3 Trabzonspor 10 +16 22
4 Kasımpaşa 11 +6 20
5 Beşiktaş 10 +8 19
6 Kocaelispor 11 +4 19
7 Başakşehir 11 +2 17

Tam puan durumu →

Öne çıkan sayılar

Süper Lig · 2026/27 · lig içi sıra
  • Süper Lig sıralamasında 18 takım arasında 4. sırada: Trabzonspor maç başına 5,10 korner kullanıyor. Lig ortalaması 4,65; hesap bu sezonki 10 maçtan.
  • Bu sezon Trabzonspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %60,0 (10 maç). Süper Lig sıralamasında 18 takım arasında 7.–10. sırada (eşit); takımların ortalaması %59,1.
  • Bu sezon Trabzonspor maç başına 2,00 kart görüyor (10 maç). Süper Lig sıralamasında 18 takım arasında 7.–9. sırada (eşit); takımların ortalaması 1,98.

Trabzonspor puan durumunda kaçıncı?

Trabzonspor, Süper Lig 2026/27 puan durumunda 3. sırada: 10 maçta 22 puan, averaj +16 (18 takım).

Trabzonspor bu sezon kaç gol attı?

Trabzonspor 2026/27 Süper Lig'de 10 maçta 24 gol attı.

Trabzonspor bu sezon kaç gol yedi?

Trabzonspor 2026/27 Süper Lig'de 10 maçta 8 gol yedi; averajı +16.

Bu sezon 10 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi; 24 gol attı, 8 gol yedi. Maçlarının %60 kadarı 2,5 gol üstü, %40 kadarı karşılıklı gollü bitti.

Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): MGGGG (en yeni solda).

Sıradaki maç: 8 Kasım 18:30, deplasmanda Alanyaspor (Süper Lig).

Trabzonspor maç başına 5,10 korner kullanıyor; 18 takım arasında 4. sırada. Kart ortalaması maç başına 2,00; 18 takım arasında 7.–9. sırada (eşit).

Trabzonspor maç başına kaç korner kullanıyor?

Bu sezon Süper Lig maçlarında maç başına 5,10 korner kullanıyor; 18 takım arasında 4. sırada; rakiplerine maç başına 3,80 korner veriyor.

Trabzonspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon 10 maçta 2,5 üst yüzdesi %60,0; karşılıklı gol yüzdesi %40,0.

Trabzonspor bu sezon kaç kart gördü?

Bu sezon 10 maçta maç başına 2,00 kart: 1,90 sarı / maç ve toplam 1 kırmızı. Kart ortalamasında 18 takım arasında 7.–9. sırada (eşit).

Trabzonspor fikstürü

sıradaki maçlar
TarihRakipYerTurnuva
08.11 18:30 Alanyaspor Deplasman Süper Lig
22.11 19:00 Eyüpspor İç saha Süper Lig
26.11 23:00 CSKA Sofya Deplasman UEFA Europa Conference League
30.11 19:00 Göztepe Deplasman Süper Lig
06.12 19:00 Çorum FK İç saha Süper Lig

Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.

Tüm lig fikstürü ve maç sonuçları →

Trabzonspor golcüleri

bu sezon · gol ve asist
OyuncuGAM
Mohamed Salah 83 10
Franculino Djú 42 6
Ernest Muçi 36 9

Tümü →

Trabzonspor kadrosu

33 oyuncu · en çok oynayanlar
OyuncuMevkiMGA
André OnanaKaleci1000
Stefan SavićDefans1010
Chibuike NwaiwuDefans1010
Mohamed SalahForvet1083
Wagner PinaDefans901

Tüm kadro →

Trabzonspor son 10 maç

En yeni üstte

Son 10 maç: 8G 0B 2M · atılan 26, yenilen 7 · 2,5 üst %50 · KG %20

Form şeridi soldan sağa eskiden yeniye
GMGGGGGGGM
Maç başı gol atılan yenilen
TarihRakipYerSkorSonuçS
05.11.2026 SC FreiburgKonferans Ligi İç 0-1 M
01.11.2026 Gaziantep FKSüper Lig İç 2-0 G
26.10.2026 RizesporSüper Lig Dış 3-4 G
22.10.2026 HeartsKonferans Ligi İç 2-0 G
19.10.2026 BeşiktaşSüper Lig İç 2-0 G
15.10.2026 KuPSKonferans Ligi Dış 2-4 G
10.10.2026 SamsunsporSüper Lig Dış 0-3 G
19.09.2026 GalatasaraySüper Lig İç 4-0 G
12.09.2026 KonyasporSüper Lig Dış 1-0 M
06.09.2026 GençlerbirliğiSüper Lig İç 5-0 G

Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.

Trabzonspor iç saha ve deplasman performansı

Süper Lig · 2026/27 · bu sezon
İç sahaDeplasman
Maç55
G-B-M5-0-02-1-2
Atılan / yenilen (ort.)3,00 / 0,201,80 / 1,40
2,5 üst%60%60
KG Var%20%60
Korner / maç4,06,2

Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).

Sezon istatistikleri

Süper Lig · 2026/27
Attığı / maç
2,40
Yediği / maç
0,80
2,5 gol üstü
%60
Karşılıklı gol
%40
Gol yemediği maç
%50
Korner (lehine / aleyhine)
5,1 / 3,8
Kart / maç
2,0

Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →

Korner ve kart

Süper Lig · 2026/27 · lig içi sıra
Korner / maç (lehine)
5,10ligde 4. · lig ortalamasında
Korner / maç (aleyhine)
3,80
Kart / maç (sarı + kırmızı)
2,00ligde 7.–9. · lig ortalamasında
Sarı kart / maç
1,90
Kırmızı kart (toplam)
1

Süper Lig korner istatistikleri → Süper Lig kart istatistikleri →

Trabzonspor gol ortalaması ve gol istatistikleri

Süper Lig · 2026/27
Attığı gol / maç
2,40ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,89 yüksek
Yediği gol / maç
0,80ligde 1. · lig ortalamasından 0,70 düşük
Puan / maç
2,20ligde 2. · lig ortalamasından 0,78 yüksek
2,5 üst
%60,0ligde 7.–10. · lig ortalamasında
KG Var
%40,0ligde 12.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük
İlk yarı gol / maç
1,40
İç saha (A : Y · puan)
15 : 1 · 15ligde 3.–4. · lig ortalamasından 6,6 puan yüksek
Deplasman (A : Y · puan)
9 : 7 · 7ligde 7.–9. · lig ortalamasında
xG / maç
1,85ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,44 yüksek
Topla oynama
%53,1ligde 5. · lig ortalamasından 3 puan yüksek

Süper Lig iç saha ve deplasman puan durumu → Süper Lig xG tablosu →

Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun