İstatistikler

Takımlar karşılaştırması · 35 lig

En Çok 3,5 Üst Olan Takımlar (2026/27)

DG Analiz'in takip ettiği 35 ligde 2026/27'de maçlarının en çok 3,5 üst (4 ve daha fazla gol) bittiği takım KVC Westerlo (Belçika Ligi, %90,9, 11 maç). (Veri: 8 Kasım 2026; en az 6 maç oynamış takımlar.)

Hangi takımın maçlarında en çok 3,5 üst olur?

2026/27 sezonunda maçlarının en çok 3,5 üst (4 ve daha fazla gol) bittiği takım KVC Westerlo (Belçika Ligi): %90,9. Süper Lig'de ilk sırada Galatasaray (%72,7). Sıralamada en az 6 maç oynayan takımlar yer alır.

Süper Lig'de en çok 3,5 üst olan takım hangisi?

Galatasaray: maçlarının %72,7 kadarı 3,5 üst bitti (11 maç).

En az 3,5 üst olan takımlar hangileri?

Maçları en az 3,5 üst biten üç takım: Deportivo Riestra (%0,0), Al Diriyah (%0,0), Boulogne (%0,0).

Tüm ligler: en çok 3,5 üst olan 50 takım

35 ulusal lig · 628 takım sıralandı
#TakımLigMaç3,5 üst2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1KVC WesterloBelçika Ligi11%90,9%90,92,362,73
2BSC Young Boysİsviçre Ligi (Super League)13%84,6%84,63,151,92
3Al-Ahli JeddahSuudi Arabistan Ligi (Pro Lig)11%81,8%90,92,551,73
4Eintracht FrankfurtBundesliga (Almanya Ligi)9%77,8%77,81,672,22
5FC Thunİsviçre Ligi (Super League)12%75,0%83,32,002,83
6Go Ahead EaglesEredivisie (Hollanda Ligi)12%75,0%75,02,002,25
7Sparta RotterdamEredivisie (Hollanda Ligi)12%75,0%91,71,752,42
8BarcelonaLa Liga (İspanya Ligi)11%72,7%90,94,181,09
9CambuurEredivisie (Hollanda Ligi)11%72,7%81,82,092,00
10GalatasaraySüper Lig11%72,7%81,82,451,36
11GroningenEredivisie (Hollanda Ligi)11%72,7%90,92,362,18
12MonzaSerie A (İtalya Ligi)10%70,0%90,01,702,40
13FC Luganoİsviçre Ligi (Super League)12%66,7%91,73,000,83
14TelstarEredivisie (Hollanda Ligi)12%66,7%75,01,502,08
15Willem IIEredivisie (Hollanda Ligi)12%66,7%75,00,923,33
16Bayern MünchenBundesliga (Almanya Ligi)9%66,7%88,93,221,00
17FC AugsburgBundesliga (Almanya Ligi)9%66,7%88,92,222,22
18FSV Mainz 05Bundesliga (Almanya Ligi)9%66,7%77,82,002,11
19RB LeipzigBundesliga (Almanya Ligi)9%66,7%77,83,001,44
20RennesLigue 1 (Fransa Ligi)9%66,7%88,92,222,11
21Werder BremenBundesliga (Almanya Ligi)9%66,7%66,71,891,67
22AjaxEredivisie (Hollanda Ligi)11%63,6%72,72,731,18
23FeyenoordEredivisie (Hollanda Ligi)11%63,6%63,63,001,09
24PSV EindhovenEredivisie (Hollanda Ligi)11%63,6%81,83,181,18
25UtrechtEredivisie (Hollanda Ligi)11%63,6%90,91,732,82
26Bayer LeverkusenBundesliga (Almanya Ligi)8%62,5%87,52,252,00
27Orlando City SCMLS (ABD Ligi)34%61,8%76,51,852,29
28Istra 1961Hırvatistan Ligi (HNL)13%61,5%69,21,851,46
29UrawaJaponya Ligi (J1 League)13%61,5%76,91,622,08
30FC CincinnatiMLS (ABD Ligi)33%60,6%69,72,032,21
31Inter MiamiMLS (ABD Ligi)33%60,6%75,82,331,70
32West HamChampionship15%60,0%80,02,471,53
33AuxerreLigue 1 (Fransa Ligi)10%60,0%70,01,302,40
34InterSerie A (İtalya Ligi)10%60,0%80,02,601,30
35ADO Den HaagEredivisie (Hollanda Ligi)12%58,3%66,71,332,08
36Al-Faisaly FCSuudi Arabistan Ligi (Pro Lig)12%58,3%58,31,082,00
37Al-QadsiahSuudi Arabistan Ligi (Pro Lig)12%58,3%66,72,671,00
38FC Andorraİspanya 2. Lig12%58,3%58,31,421,83
39Fortuna SittardEredivisie (Hollanda Ligi)12%58,3%58,31,671,67
40Kilmarnockİskoçya Ligi (Premiership)12%58,3%66,71,082,33
41San DiegoMLS (ABD Ligi)33%57,6%69,71,731,88
42Kashiwa ReysolJaponya Ligi (J1 League)14%57,1%71,42,211,43
43Borussia MönchengladbachBundesliga (Almanya Ligi)9%55,6%88,91,332,78
44Crystal PalacePremier Lig (İngiltere)9%55,6%55,61,002,33
45Hamburger SVBundesliga (Almanya Ligi)9%55,6%66,71,112,22
46KalamataYunanistan Ligi (Super League)9%55,6%55,61,562,00
47SV ElversbergBundesliga (Almanya Ligi)9%55,6%77,81,892,00
48AS RomaSerie A (İtalya Ligi)11%54,5%72,72,820,91
49Al KholoodSuudi Arabistan Ligi (Pro Lig)11%54,5%72,71,552,36
50AmedsporSüper Lig11%54,5%81,82,551,36

Yalnız en az 6 maç oynayan takımlar sıralanır. Avrupa kupaları aşağıda ayrı tabloda. Sayılar bu sezon oynanmış maçlardan hesaplanır.

Süper Lig'de en çok 3,5 üst olan takımlar

Süper Lig alt / üst istatistikleri →
#TakımMaç3,5 üst2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Galatasaray11%72,7%81,82,451,36
2Amedspor11%54,5%81,82,551,36
3Göztepe11%54,5%81,82,001,73
4Gençlerbirliği10%40,0%60,01,201,80
5Çorum FK10%40,0%80,02,101,60
6Başakşehir11%36,4%63,61,731,55
7Kasımpaşa11%36,4%45,51,551,00
8Samsunspor11%36,4%54,51,002,36
9Beşiktaş10%30,0%60,02,001,20
10Erzurumspor10%30,0%50,00,901,50
11Trabzonspor10%30,0%60,02,400,80
12Eyüpspor11%27,3%45,50,272,73
13Alanyaspor10%20,0%60,00,901,60
14Fenerbahçe10%20,0%80,02,401,00
15Rizespor10%20,0%50,01,101,50
16Gaziantep FK11%18,2%45,50,821,73
17Konyaspor11%18,2%27,30,551,27
18Kocaelispor11%0,0%36,41,180,82

Bu sayfa ne anlatıyor?

3,5 üst, bir maçta iki takımın toplam golünün 4 veya daha fazla olmasıdır; burada her takımın bu sezonki maçlarında bunun ne sıklıkla olduğu gösterilir (en az 6 maç). Listede 35 ulusal ligden 628 takım yer alıyor; Avrupa kupası maçları ana sıralamaya katılmaz. İlk üç sırada KVC Westerlo (Belçika Ligi, %90,9), BSC Young Boys (%84,6) ve Al-Ahli Jeddah (%81,8) var. Süper Lig'in en üstündeki takım Galatasaray (%72,7). Sıralanan 628 takımın ortalama değeri %32,9. Lig sütunundaki bağlantı ilgili ligin istatistik sekmesini, takım adındaki bağlantı ise varsa takımın sezon sayfasını açar. Değerler bu sezon oynanmış lig maçlarından hesaplanır; en az 6 maç şartı aranır. Veri: 8 Kasım 2026.

Lig lig alt / üst istatistikleri