İstatistikler

Türkiye · 3. Lig 2. Grup · 2026/27

3. Lig 2. Grup En Çok Gol Atan Takımlar 2026/27

3. Lig 2. Grup 2026/27'de Eskişehirspor 10 maçta 29 golle en çok gol atan takım (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

En çok gol atan takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıAttığı / maç
1Eskişehirspor10 292,90lig ortalamasından 1,53 yüksek
2Balıkesirspor10 282,80lig ortalamasından 1,43 yüksek
3Nilüfer Belediye10 191,90lig ortalamasından 0,53 yüksek
4Anadolu Üniversitesi10 181,80lig ortalamasından 0,43 yüksek
5Ayvalıkgücü Belediyespor10 161,60lig ortalamasından 0,23 yüksek
6Bigaspor10 161,60lig ortalamasından 0,23 yüksek
7Etimesgut Spor Kulübü10 151,50lig ortalamasında
8Karşıyaka10 151,50lig ortalamasında
9Bursa Yıldırım SK10 141,40lig ortalamasında
10Söke 197010 121,20lig ortalamasından 0,17 düşük

En az gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
1Nilüfer Belediye10 40,40lig ortalamasından 0,97 düşük
2Etimesgut Spor Kulübü10 50,50lig ortalamasından 0,87 düşük
3Anadolu Üniversitesi10 60,60lig ortalamasından 0,77 düşük
4Bursa Yıldırım SK10 60,60lig ortalamasından 0,77 düşük
5Karşıyaka10 60,60lig ortalamasından 0,77 düşük
6Eskişehirspor10 101,00lig ortalamasından 0,37 düşük
7Ayvalıkgücü Belediyespor10 121,20lig ortalamasından 0,17 düşük
8Bigaspor10 131,30lig ortalamasında
9Kepez Spor Futbol10 141,40lig ortalamasında
10Uşak Spor10 141,40lig ortalamasında

En çok gol yiyen takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOYediğiYediği / maç
11922 Akşehir SK10 242,40lig ortalamasından 1,03 yüksek
2Alanya 1221 Futbol SK10 242,40lig ortalamasından 1,03 yüksek
3Denizli İYG10 202,00lig ortalamasından 0,63 yüksek
4Gaziemir G.O.G Spor10 191,90lig ortalamasından 0,53 yüksek
5Söke 197010 191,90lig ortalamasından 0,53 yüksek
6Altay10 181,80lig ortalamasından 0,43 yüksek
7Balıkesirspor10 171,70lig ortalamasından 0,33 yüksek
8Bucaspor 192810 161,60lig ortalamasından 0,23 yüksek
9Kepez Spor Futbol10 141,40lig ortalamasında
10Uşak Spor10 141,40lig ortalamasında

Gol averajı

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOAttığıYediğiAveraj
1Eskişehirspor10 2910+19
2Nilüfer Belediye10 194+15
3Anadolu Üniversitesi10 186+12
4Balıkesirspor10 2817+11
5Etimesgut Spor Kulübü10 155+10
6Karşıyaka10 156+9
7Bursa Yıldırım SK10 146+8
8Ayvalıkgücü Belediyespor10 1612+4
9Bigaspor10 1613+3
10Uşak Spor10 914-5

Gol sayıları bu sezon oynanmış lig maçlarının maç sonu (90') skorlarından hesaplanır; her tabloda ilk 10 takım gösterilir.

En az gol yiyen takım Nilüfer Belediye (4 gol).

Gol averajında ilk sırada Eskişehirspor (+19).

3. Lig 2. Grup'ta en çok gol atan takım hangisi?

Eskişehirspor: 10 maçta 29 gol (maç başına 2,90).

En az gol yiyen takım hangisi?

Nilüfer Belediye: 10 maçta 4 gol yedi (maç başına 0,40).

Bu sayfa ne anlatıyor?

En çok gol atan ve en az gol yiyen takımlar, hücum ve savunma gücünün en sade göstergeleridir; burada her ikisi ayrı tablolarda yer alır. Aşağıdaki tablolar 3. Lig 2. Grup 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 90 maç oynandı. En golcü takım Eskişehirspor (29 gol). Yenen gol sayısı 4 (Nilüfer Belediye) ile 24 (1922 Akşehir SK) arasında değişiyor. En iyi averaj Eskişehirspor takımında: +19. Maç başına ortalamalar, toplam golün takımın oynadığı lig maçı sayısına bölünmesiyle bulunur. Değerler 3. Lig 2. Grup 2026/27 sezonunun 90 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler