Pendikspor 0-2 İstanbulspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pendikspor 0–2 İstanbulspor (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–12, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %59–%41, korner 6–2.
Paylaş
Maç özeti
Pendikspor – İstanbulspor maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Alieu Cham 69', A. Kara 90' (İstanbulspor). xG: Pendikspor 1,4 – 1,1 İstanbulspor. Bu sonuçla puan durumunda Pendikspor 16., İstanbulspor 19. sırada.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Pendik Stadyumu, İstanbul
- Hakem
- Berkay Erdemir · bu sezon 3 maç, maç başı 5,00 sarı Pendikspor ile bu maçtan önce 1 maç (0 G, 1 B, 0 M), İstanbulspor ile bu maçtan önce 2 maç (1 G, 0 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Pendikspor: M. Şahin · İstanbulspor: Özer Hurmacı
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Pendikspor üstteİstanbulspor altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %69 · 1 şut · 0,2
- 16–30'Dep %67 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %81 · 7 şut · 1,1
- 46–60'Ev %68 · 2 şut · 0,2
- 61–75'Ev %56 · 2 şut · 0,0
- 76–90+'Dep %72 · 4 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Pendikspor, Dep = İstanbulspor.
Maç olayları
- Pendiksporİstanbulspor
- Adnan UgurSarı kart90+3'
- 90'Gol A. Kara 0–2
- H. Yeşil ↔ F. DoğanOyuncu değişikliği87'
- damir hrelja ↔ M. KipritOyuncu değişikliği87'
- 77'Ömer Faruk Duymaz ↔ A. KaraOyuncu değişikliği
- 77'Ilian Iliev ↔ Y. ÖzerOyuncu değişikliği
- ThuramSarı kart74'
- Jonson Clarke-Harris ↔ E. BaşsanOyuncu değişikliği73'
- 70'A. Akman ↔ M. SolOyuncu değişikliği
- 69'Gol Alieu Cham 0–1Asist: D. Aydın
- 66'K. Sönmez ↔ Isa DayakliOyuncu değişikliği
- 66'Michael Ologo ↔ Alieu ChamOyuncu değişikliği
- Y. Sönmez ↔ K. KalafatOyuncu değişikliği62'
- E. Gökçe ↔ Adnan UgurOyuncu değişikliği62'
- Y. SönmezSarı kart57'
- B. KaradenizSarı kart48'
- E. GökçeSarı kart17'
Pendikspor iç sahada (7 maç) · İstanbulspor deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2017'den beri)
2 Pendikspor3 berabere2 İstanbulspor
- Pendikspor iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- İstanbulspor deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Pendikspor, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Pendikspor
İstanbulspor
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 0,88 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (33 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 2,88 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 17. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %57 8/14 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pendikspor (14 maç)
İstanbulspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pendikspor (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 9 |
| 76-90 | 3 | 5 |
İstanbulspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 1 | 9 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Pendikspor
Sarı 27 · Kırmızı 5 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
İstanbulspor
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Pendikspor: iç saha, 7 maç · İstanbulspor: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Pendikspor – İstanbulspor ilk 11'ler
Pendikspor · 4-1-4-1
- 78E. DadükK
- 23E. GökçeD17' sarı kart 17. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 2T. İnceD
- 6V. SoldoD
- 17S. AbifadeD
- 60B. KaradenizO48' sarı kart 48. dk
- 88D. HreljaO87' oyundan çıktı 87. dk
- 20Y. SönmezO57' sarı kart 57. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 14H. YeşilO87' oyundan çıktı 87. dk
- 34ThuramO74' sarı kart 74. dk
- 9J. Clarke-HarrisF73' oyundan çıktı 73. dk
- 7E. BaşsanO73' oyuna girdi 73. dk
- 66F. DoğanD87' oyuna girdi 87. dk
- 22K. KalafatD62' oyuna girdi 62. dk
- 99M. KipritF87' oyuna girdi 87. dk
- 30E. KoyuncuK
- 28E. PekdemirO
- 5B. SülüngözD
- 77A. UğurO62' oyuna girdi 62. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 61O. ÃakıroÄluF
- 4A. ÖzkayaD
Teknik direktör: M. Şahin
İstanbulspor · 4-2-3-1
- 28A. TutarK
- 5M. OlogoD66' oyundan çıktı 66. dk
- 4D. SahinD
- 37Umut İslamoğluD
- 89E. UzunhanD
- 21D. AydınO69' asist 69. dk
- 12K. SönmezO66' oyundan çıktı 66. dk
- 10I. IlievO77' oyundan çıktı 77. dk
- 52Ã. DuymazO77' oyundan çıktı 77. dk
- 27M. FallO
- 81A. AkmanF70' oyundan çıktı 70. dk
- 3Y. ÖzerD77' oyuna girdi 77. dk
- 25Batuhan YavuzD
- 18Turan TuncerD
- 9M. SolF70' oyuna girdi 70. dk
- 44E. SeçginO
- 61E. SarıalioğluO
- 34A. KaraO77' oyuna girdi 77. dk90' gol 90. dk
- 1I. DoganK
- 6I. DayakliO66' oyuna girdi 66. dk
- 30Alieu ChamF66' oyuna girdi 66. dk69' gol 69. dk
Teknik direktör: Özer Hurmacı
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPendikspor
16. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBG
- 31.10 Karagümrük 0–1 Pendikspor G
- 25.10 Pendikspor 2–2 Kayserispor B
- 19.10 Bursaspor 2–0 Pendikspor M
- 13.10 Pendikspor 1–2 Vanspor FK M
- 09.10 Sivasspor 4–1 Pendikspor M
İstanbulspor
19. sıra · 8 puan · 14 maç · averaj -21
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
- 01.11 İstanbulspor 1–2 Mardin 1969 M
- 27.10 Ağrı 1970 1–2 İstanbulspor G
- 24.10 Muğlaspor 5–0 İstanbulspor M
- 18.10 İstanbulspor 0–2 Antalyaspor M
- 14.10 Batman Petrolspor 4–2 İstanbulspor M
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1. Lig (Türkiye) 14. hafta programında Pendikspor – İstanbulspor maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 19:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (14 puan), konuk ekip 19. sırada (5 puan).
Form (son 5 maç)
Pendikspor son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. İstanbulspor için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 5, yenilen 14. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 16. (14 p) – 19. (5 p)
- Form (son 5)
- GBMMM – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 2-3-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %29
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,72 – 3,21 – 3,32
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Pendikspor 2 – İstanbulspor 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Pendikspor 1-1 İstanbulspor.
Gol istatistikleri
Pendikspor iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,33 gol yedi; İstanbulspor dış saha 7 maçta 0,71 attı, 3,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pendikspor %50, İstanbulspor %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pendikspor %83, İstanbulspor %29. İlk yarıyı önde kapatma: Pendikspor 2/6, İstanbulspor 0/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Pendikspor 4,2, İstanbulspor 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Pendikspor 2,0, İstanbulspor 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,72, 0 – 3,21, 2 – 3,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (22)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Keçiörengücü 1–0 Manisa FK
- 13:30 Vanspor FK 3–1 Sivasspor
- 16:00 Muğlaspor Kulübü 0–5 Erokspor
