Karagümrük 0-1 Pendikspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Karagümrük 0–1 Pendikspor (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–13, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %61–%39, korner 5–4.
Maç özeti
Karagümrük – Pendikspor maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: damir hrelja 50' (Pendikspor). xG: Karagümrük 1,5 – 1,1 Pendikspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Burak Demirkıran · bu sezon 4 maç, maç başı 5,50 sarı Pendikspor ile bu maçtan önce 1 maç (1 G, 0 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Pendikspor: M. Şahin
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Karagümrük üstte · Pendikspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: Manolis Siopis (Karagümrük)
- 22' sarı kart: C. Tosun (Karagümrük)
- 26' oyuncu değişikliği: Manolis Siopis ↔ Marius Tresor Doh (Karagümrük)
- 45' oyuncu değişikliği: E. Başsan ↔ damir hrelja (Pendikspor)
- 50' gol: damir hrelja (Pendikspor)
- 55' sarı kart: Yaya Onogo (Karagümrük)
- 56' sarı kart: Jonson Clarke-Harris (Pendikspor)
- 57' oyuncu değişikliği: J. Esen ↔ R. Civelek (Karagümrük)
- 72' oyuncu değişikliği: Jonson Clarke-Harris ↔ M. Kiprit (Pendikspor)
- 74' sarı kart: Vinko Soldo (Pendikspor)
- 74' oyuncu değişikliği: Yaya Onogo ↔ T. Çukur (Karagümrük)
- 74' oyuncu değişikliği: Candan Baskale ↔ Ç. Kurukalıp (Karagümrük)
- 77' oyuncu değişikliği: H. Yeşil ↔ Y. Sönmez (Pendikspor)
- 78' sarı kart: A. Çınar (Karagümrük)
- 80' sarı kart: M. Sarıkaya (Karagümrük)
- 90' oyuncu değişikliği: Thuram ↔ F. Doğan (Pendikspor)
Maç olayları
- KaragümrükPendikspor
- 90'Thuram ↔ F. DoğanOyuncu değişikliği
- M. SarıkayaSarı kart80'
- A. ÇınarSarı kart78'
- 77'H. Yeşil ↔ Y. SönmezOyuncu değişikliği
- 74'Vinko SoldoSarı kart
- Yaya Onogo ↔ T. ÇukurOyuncu değişikliği74'
- Candan Baskale ↔ Ç. KurukalıpOyuncu değişikliği74'
- 72'Jonson Clarke-Harris ↔ M. KipritOyuncu değişikliği
- J. Esen ↔ R. CivelekOyuncu değişikliği57'
- 56'Jonson Clarke-HarrisSarı kart
- Yaya OnogoSarı kart55'
- 50'Gol damir hrelja 0–1Asist: H. Yeşil
- 45'E. Başsan ↔ damir hreljaOyuncu değişikliği
- Manolis Siopis ↔ Marius Tresor DohOyuncu değişikliği26'
- C. TosunSarı kart22'
- Manolis SiopisSarı kart10'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %31 4/13ligde 20. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Geride | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Karagümrük (13 maç)
Pendikspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Karagümrük (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Pendikspor (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 9 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Karagümrük
Sarı 24 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Pendikspor
Sarı 27 · Kırmızı 5 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Karagümrük: iç saha, 7 maç · Pendikspor: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karagümrük – Pendikspor ilk 11'ler
Karagümrük · 4-2-3-1
- 1M. SilvestriK
- 25M. SarıkayaD80' sarı kart 80. dk
- 4D. BiraschiD
- 28A. ÇınarD78' sarı kart 78. dk
- 21Candan BaskaleD74' oyundan çıktı 74. dk
- 19Y. OnogoO55' sarı kart 55. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 20M. SiopisO10' sarı kart 10. dk26' oyundan çıktı 26. dk
- 26Traore AhmedO
- 5E. AkbabaO
- 41J. EsenO
- 9C. TosunF22' sarı kart 22. dk
- 33Ç. KurukalıpD74' oyuna girdi 74. dk
- 8D. ToközO
- 6R. YalçınO
- 11T. ÇukurF74' oyuna girdi 74. dk
- 23B. ŞenK
- 22R. CivelekO57' oyuna girdi 57. dk
- 14Marius Tresor DohO26' oyuna girdi 26. dk
- 24B. ErsoyO
- 27Muhammed KadiogluD
- 7Baris KalayciF
Pendikspor · 4-1-4-1
- 78E. DadükK
- 23E. GökçeD
- 6V. SoldoD74' sarı kart 74. dk
- 4A. ÖzkayaD
- 17S. AbifadeD
- 41M. ÖzdemirO
- 7E. BaşsanO45' oyundan çıktı 45. dk
- 60B. KaradenizO
- 14H. YeşilO50' asist 50. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 34ThuramO90' oyundan çıktı 90. dk
- 9J. Clarke-HarrisF56' sarı kart 56. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 66F. DoğanD90' oyuna girdi 90. dk
- 88D. HreljaF45' oyuna girdi 45. dk50' gol 50. dk
- 99M. KipritF72' oyuna girdi 72. dk
- 30E. KoyuncuK
- 28E. PekdemirO
- 20Y. SönmezO77' oyuna girdi 77. dk
- 5B. SülüngözD
- 77A. UğurO
- 61O. ÃakıroÄluF
- 19B. DemiroğluF
Teknik direktör: M. Şahin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Karagümrük istatistikleri → · Pendikspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Karagümrük 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pendikspor için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 11.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Karagümrük 3, Pendikspor 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Mayıs 2025, Pendikspor 2-0 Karagümrük.
- Sıralama
- 10. (16 p) – 16. (11 p)
- Form (son 5)
- BGMMB – BMMMB
- H2H (G-B-M)
- 3-2-4 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,65 – 3,24 – 3,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Karagümrük iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Pendikspor dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Karagümrük %50, Pendikspor %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karagümrük %100, Pendikspor %67. İlk yarıyı önde kapatma: Karagümrük 2/6, Pendikspor 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Karagümrük 3,3, Pendikspor 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Karagümrük 1,3, Pendikspor 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 3,24, 2 – 3,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %83; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Vanspor FK 1–0 Sarıyer
- 16:00 Bursaspor 3–0 Bandırmaspor
- 19:00 Manisa FK 2–1 Batman Petrolspor
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
