Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27
İstanbulspor Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27
- 19. sıra · Lig A
- 8 puan
- 14 maç · 2G 2B 10M
- 12 attı · 33 yedi
- Form MMMMG
İstanbulspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 12 gol attı (ligde 19.), 33 gol yedi; 8 puanla 19. sırada.
Paylaş
İstanbulspor puan durumu
TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
Öne çıkan sayılar
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Bu sezon İstanbulspor maç başına 3,43 korner kullanıyor (14 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 18.–19. sırada (eşit); takımların ortalaması 4,32.
- TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 3.–4. sırada (eşit): İstanbulspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %64,3. Lig ortalaması %50,2; hesap bu sezonki 14 maçtan.
- TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit): İstanbulspor maç başına 2,21 kart görüyor. Lig ortalaması 2,30; hesap bu sezonki 14 maçtan.
İstanbulspor puan durumunda kaçıncı?
İstanbulspor, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 19. sırada: 14 maçta 8 puan, averaj -21 (20 takım).
İstanbulspor bu sezon kaç gol attı?
İstanbulspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 12 gol attı.
İstanbulspor bu sezon kaç gol yedi?
İstanbulspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 33 gol yedi; averajı -21.
Bu sezon 14 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 10 yenilgi; 12 gol attı, 33 gol yedi. Maçlarının %64 kadarı 2,5 gol üstü, %43 kadarı karşılıklı gollü bitti.
Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): GMGMM (en yeni solda).
Sıradaki maç: 21 Kasım 13:30, iç sahada Ankara Keçiörengücü (TFF 1. Lig).
İstanbulspor maç başına 3,43 korner kullanıyor; 20 takım arasında 18.–19. sırada (eşit). Kart ortalaması maç başına 2,21; 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit).
İstanbulspor maç başına kaç korner kullanıyor?
Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 3,43 korner kullanıyor; 20 takım arasında 18.–19. sırada (eşit); rakiplerine maç başına 6,07 korner veriyor.
İstanbulspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon 14 maçta 2,5 üst yüzdesi %64,3; karşılıklı gol yüzdesi %42,9.
İstanbulspor bu sezon kaç kart gördü?
Bu sezon 14 maçta maç başına 2,21 kart: 2,07 sarı / maç ve toplam 2 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit).
İstanbulspor fikstürü
sıradaki maçlar| Tarih | Rakip | Yer | Turnuva |
|---|---|---|---|
| 21.11 13:30 | Keçiörengücü | İç saha | TFF 1. Lig |
| 29.11 20:00 | Sarıyer | Deplasman | TFF 1. Lig |
| 06.12 20:00 | Ümraniyespor | İç saha | TFF 1. Lig |
Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.
İstanbulspor golcüleri
bu sezon · gol ve asist| Oyuncu | G | A | M |
|---|---|---|---|
| Alieu Cham | 4 | 1 | 14 |
| Ã. Duymaz | 1 | 2 | 11 |
| M. Ologo | 1 | 1 | 9 |
İstanbulspor kadrosu
37 oyuncu · en çok oynayanlar| Oyuncu | Mevki | M | G | A |
|---|---|---|---|---|
| Alp Tutar | Kaleci | 13 | 0 | 0 |
| D. Aydın | Orta saha | 14 | 0 | 2 |
| Yusuf Özer | Defans | 12 | 1 | 0 |
| D. Sahin | Defans | 11 | 0 | 0 |
| E. Mendy | Orta saha | 12 | 1 | 0 |
Oyuncu etkisi: o yokken İstanbulspor
lig maçları · veri: 8 Kasım 2026Y. Özer ilk 11'de başladığı 10 maçta İstanbulspor maç başı 0,50 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 0,00.
E. Mendy ilk 11'de başladığı 10 maçta İstanbulspor maç başı 0,40 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 0,33.
D. Sahin ilk 11'de başladığı 9 maçta İstanbulspor maç başı 0,56 puan aldı; başlamadığı 4 maçta 0,00.
| Oyuncu | İlk 11 | P/M | Yok | P/M |
|---|---|---|---|---|
| Y. Özer | 10 | 0,500,70–2,40 | 3 | 0,001,00–3,00 |
| E. Mendy | 10 | 0,400,60–2,40 | 3 | 0,331,33–3,00 |
| D. Sahin | 9 | 0,561,00–2,11 | 4 | 0,000,25–3,50 |
Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.
İstanbulspor son 10 maç
En yeni üstteSon 10 maç: 3G 0B 7M · atılan 9, yenilen 21 · 2,5 üst %60 · KG %40
| Tarih | Rakip | Yer | Skor | SonuçS |
|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | PendiksporTFF 1. Lig | Dış | 0-2 | G |
| 01.11.2026 | Mardin 1969 SporTFF 1. Lig | İç | 1-2 | M |
| 27.10.2026 | Ağrı 1970 Spor KulübüTürkiye Kupası | Dış | 1-2 | G |
| 24.10.2026 | Muğlaspor KulübüTFF 1. Lig | Dış | 5-0 | M |
| 18.10.2026 | AntalyasporTFF 1. Lig | İç | 0-2 | M |
| 14.10.2026 | Batman PetrolsporTFF 1. Lig | Dış | 4-2 | M |
| 10.10.2026 | EroksporTFF 1. Lig | İç | 0-1 | M |
| 20.09.2026 | Manisa FKTFF 1. Lig | Dış | 0-1 | G |
| 14.09.2026 | KayserisporTFF 1. Lig | Dış | 4-0 | M |
| 07.09.2026 | Iğdır FKTFF 1. Lig | İç | 1-2 | M |
Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.
İstanbulspor iç saha ve deplasman performansı
TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon| İç saha | Deplasman | |
|---|---|---|
| Maç | 6 | 8 |
| G-B-M | 0-2-4 | 2-0-6 |
| Atılan / yenilen (ort.) | 0,83 / 1,67 | 0,88 / 2,88 |
| 2,5 üst | %50 | %75 |
| KG Var | %67 | %25 |
| Korner / maç | 3,8 | 3,1 |
Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).
Sezon istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı / maç
- 0,86
- Yediği / maç
- 2,36
- 2,5 gol üstü
- %64
- Karşılıklı gol
- %43
- Gol yemediği maç
- %14
- Korner (lehine / aleyhine)
- 3,4 / 6,1
- Kart / maç
- 2,2
Korner ve kart
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Korner / maç (lehine)
- 3,43ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,9 düşük
- Korner / maç (aleyhine)
- 6,07
- Kart / maç (sarı + kırmızı)
- 2,21ligde 12.–13. · lig ortalamasında
- Sarı kart / maç
- 2,07
- Kırmızı kart (toplam)
- 2
TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →
İstanbulspor gol ortalaması ve gol istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı gol / maç
- 0,86ligde 19. · lig ortalamasından 0,52 düşük
- Yediği gol / maç
- 2,36ligde 20. · lig ortalamasından 0,98 yüksek
- Puan / maç
- 0,57ligde 19. · lig ortalamasından 0,78 düşük
- 2,5 üst
- %64,3ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek
- KG Var
- %42,9ligde 17. · lig ortalamasından 12 puan düşük
- İlk yarı gol / maç
- 0,43
- İç saha (A : Y · puan)
- 5 : 10 · 2ligde 19. · lig ortalamasından 7,2 puan düşük
- Deplasman (A : Y · puan)
- 7 : 23 · 6ligde 15.–17. · lig ortalamasından 3,1 puan düşük
- xG / maç
- 1,058/14 maç
- Topla oynama
- %44,6ligde 18. · lig ortalamasından 5 puan düşük
Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
