Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27
Bodrum FK Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27
- 8. sıra · Lig A
- 18 puan
- 13 maç · 4G 6B 3M
- 16 attı · 12 yedi
- Form MGGGB
Bodrum FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 13 maçta 16 gol attı (ligde 12.–13.), 12 gol yedi; 18 puanla 8. sırada.
Paylaş
Bodrum FK puan durumu
TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
Öne çıkan sayılar
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 15. sırada: Bodrum FK maç başına 3,77 korner kullanıyor. Lig ortalaması 4,32; hesap bu sezonki 13 maçtan.
- Bu sezon Bodrum FK maçlarında 2,5 üst yüzdesi %38,5 (13 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 15.–16. sırada (eşit); takımların ortalaması %50,2.
- Bu sezon Bodrum FK maç başına 2,31 kart görüyor (13 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 10.–11. sırada (eşit); takımların ortalaması 2,30.
Bodrum FK puan durumunda kaçıncı?
Bodrum FK, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 8. sırada: 13 maçta 18 puan, averaj +4 (20 takım).
Bodrum FK bu sezon kaç gol attı?
Bodrum FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 13 maçta 16 gol attı.
Bodrum FK bu sezon kaç gol yedi?
Bodrum FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 13 maçta 12 gol yedi; averajı +4.
Bu sezon 13 maçta 4 galibiyet, 6 beraberlik, 3 yenilgi; 16 gol attı, 12 gol yedi. Maçlarının %38 kadarı 2,5 gol üstü, %46 kadarı karşılıklı gollü bitti.
Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): BGGGM (en yeni solda).
Sıradaki maç: 8 Kasım 16:00, deplasmanda Boluspor (TFF 1. Lig).
Bodrum FK maç başına 3,77 korner kullanıyor; 20 takım arasında 15. sırada. Kart ortalaması maç başına 2,31; 20 takım arasında 10.–11. sırada (eşit).
Bodrum FK maç başına kaç korner kullanıyor?
Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 3,77 korner kullanıyor; 20 takım arasında 15. sırada; rakiplerine maç başına 4,38 korner veriyor.
Bodrum FK maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon 13 maçta 2,5 üst yüzdesi %38,5; karşılıklı gol yüzdesi %46,2.
Bodrum FK bu sezon kaç kart gördü?
Bu sezon 13 maçta maç başına 2,31 kart: 2,15 sarı / maç ve toplam 2 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 10.–11. sırada (eşit).
Bodrum FK fikstürü
sıradaki maçlar| Tarih | Rakip | Yer | Turnuva |
|---|---|---|---|
| 08.11 16:00 | Boluspor | Deplasman | TFF 1. Lig |
| 23.11 20:00 | Vanspor FK | İç saha | TFF 1. Lig |
| 29.11 20:00 | Sivasspor | Deplasman | TFF 1. Lig |
| 06.12 20:00 | Kayserispor | Deplasman | TFF 1. Lig |
Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.
Bodrum FK golcüleri
bu sezon · gol ve asist| Oyuncu | G | A | M |
|---|---|---|---|
| Vincent Aboubakar | 5 | 0 | 9 |
| Ege Bilsel | 4 | 1 | 13 |
| Fernando Andrade | 2 | 1 | 4 |
Bodrum FK kadrosu
29 oyuncu · en çok oynayanlar| Oyuncu | Mevki | M | G | A |
|---|---|---|---|---|
| Berşan Yavuzay | Defans | 13 | 0 | 2 |
| Ege Bilsel | Forvet | 13 | 4 | 1 |
| Diogo Sousa | Kaleci | 12 | 0 | 0 |
| Yusuf Sertkaya | Orta saha | 13 | 1 | 0 |
| Ali Aytemur | Defans | 11 | 0 | 0 |
Oyuncu etkisi: o yokken Bodrum FK
lig maçları · veri: 8 Kasım 2026A. Aytemur ilk 11'de başladığı 10 maçta Bodrum FK maç başı 0,90 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 3,00.
| Oyuncu | İlk 11 | P/M | Yok | P/M |
|---|---|---|---|---|
| A. Aytemur | 10 | 0,900,80–0,90 | 3 | 3,002,67–1,00 |
Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.
Bodrum FK son 10 maç
En yeni üstteSon 10 maç: 4G 4B 2M · atılan 14, yenilen 8 · 2,5 üst %40 · KG %50
| Tarih | Rakip | Yer | Skor | SonuçS |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | ÜmraniyesporTFF 1. Lig | İç | 1-1 | B |
| 25.10.2026 | AntalyasporTFF 1. Lig | Dış | 1-2 | G |
| 17.10.2026 | BandırmasporTFF 1. Lig | İç | 2-1 | G |
| 13.10.2026 | SarıyerTFF 1. Lig | Dış | 1-4 | G |
| 09.10.2026 | KeçiörengücüTFF 1. Lig | İç | 0-2 | M |
| 20.09.2026 | PendiksporTFF 1. Lig | Dış | 1-1 | B |
| 12.09.2026 | Batman PetrolsporTFF 1. Lig | İç | 4-0 | G |
| 07.09.2026 | Mardin 1969 SporTFF 1. Lig | Dış | 1-0 | M |
| 03.09.2026 | EroksporTFF 1. Lig | İç | 0-0 | B |
| 30.08.2026 | Manisa FKTFF 1. Lig | Dış | 0-0 | B |
Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.
Bodrum FK iç saha ve deplasman performansı
TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon| İç saha | Deplasman | |
|---|---|---|
| Maç | 7 | 6 |
| G-B-M | 2-3-2 | 2-3-1 |
| Atılan / yenilen (ort.) | 1,00 / 0,86 | 1,50 / 1,00 |
| 2,5 üst | %29 | %50 |
| KG Var | %29 | %67 |
| Korner / maç | 4,3 | 3,2 |
Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).
Sezon istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı / maç
- 1,23
- Yediği / maç
- 0,92
- 2,5 gol üstü
- %39
- Karşılıklı gol
- %46
- Gol yemediği maç
- %31
- Korner (lehine / aleyhine)
- 3,8 / 4,4
- Kart / maç
- 2,3
Korner ve kart
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Korner / maç (lehine)
- 3,77ligde 15. · lig ortalamasından 0,5 düşük
- Korner / maç (aleyhine)
- 4,38
- Kart / maç (sarı + kırmızı)
- 2,31ligde 10.–11. · lig ortalamasında
- Sarı kart / maç
- 2,15
- Kırmızı kart (toplam)
- 2
TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →
Bodrum FK gol ortalaması ve gol istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı gol / maç
- 1,23ligde 12.–13. · lig ortalamasından 0,15 düşük
- Yediği gol / maç
- 0,92ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,46 düşük
- Puan / maç
- 1,38ligde 8. · lig ortalamasında
- 2,5 üst
- %38,5ligde 15.–16. · lig ortalamasından 12 puan düşük
- KG Var
- %46,2ligde 14.–16. · lig ortalamasından 8 puan düşük
- İlk yarı gol / maç
- 0,54
- İç saha (A : Y · puan)
- 7 : 6 · 9ligde 9.–11. · lig ortalamasında
- Deplasman (A : Y · puan)
- 9 : 6 · 9ligde 8.–9. · lig ortalamasında
- xG / maç
- 1,116/13 maç
- Topla oynama
- %45,6ligde 16. · lig ortalamasından 4 puan düşük
Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
