İstanbulspor 1-2 Mardin 1969 Spor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
İstanbulspor 1–2 Mardin 1969 Spor (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 6–14, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %51–%49, korner 2–11.
Maç özeti
İstanbulspor – Mardin 1969 Spor maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Elvin Mendy 7' (İstanbulspor); Mallik Wilks 42', Olarenwaju Kayode 59' (Mardin 1969 Spor). xG: İstanbulspor 1,6 – 2,4 Mardin 1969 Spor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- İstanbulspor: Özer Hurmacı · Mardin 1969 Spor: Ivaylo Petev
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
İstanbulspor üstteMardin 1969 Spor altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %78 · 2 şut · 1,0
- 16–30'Dep %57 · 0 şut · 0,0
- 31–45+'Dep %82 · 5 şut · 0,6
- 46–60'Dep %55 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Dep %69 · 4 şut · 1,0
- 76–90+'Dep %79 · 3 şut · 0,8
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = İstanbulspor, Dep = Mardin 1969 Spor.
Maç olayları
- İstanbulsporMardin 1969 Spor
- D. AydınSarı kart87'
- 86'Olarenwaju Kayode ↔ O. YıldırımOyuncu değişikliği
- 86'Zdravko Dimitrov ↔ Berkay DoganOyuncu değişikliği
- A. KaraSarı kart84'
- 82'Tonio Teklić ↔ Şahverdi ÇetinOyuncu değişikliği
- E. Uzunhan ↔ Ilian IlievOyuncu değişikliği81'
- 77'Zdravko DimitrovKaçan penaltı
- Elvin MendySarı kart76'
- Duran ŞahinSarı kart75'
- 65'Baba Alhassan ↔ Đorđe DenićOyuncu değişikliği
- Ömer Faruk Duymaz ↔ B. NızamOyuncu değişikliği62'
- A. Akman ↔ Mario KrstovskiOyuncu değişikliği62'
- K. Sönmez ↔ E. SeçginOyuncu değişikliği62'
- 59'Gol Olarenwaju Kayode 1–2
- Alieu Cham ↔ A. KaraOyuncu değişikliği45'
- 45'E. Taşdemir ↔ D. TaşkanOyuncu değişikliği
- Alp TutarSarı kart43'
- 42'Gol Mallik Wilks 1–1Asist: Tonio Teklić
- Gol Elvin Mendy 1–0Asist: Ömer Faruk Duymaz7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %67 4/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (33 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,46 düşük | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 17. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 14.–16. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Geride | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %8 1/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
İstanbulspor (14 maç)
Mardin 1969 Spor (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
İstanbulspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 1 | 9 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Mardin 1969 Spor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
İstanbulspor
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Mardin 1969 Spor
Sarı 30 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
İstanbulspor: iç saha, 6 maç · Mardin 1969 Spor: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
İstanbulspor – Mardin 1969 Spor ilk 11'ler
İstanbulspor · 4-2-3-1
- 28A. TutarK43' sarı kart 43. dk
- 15E. MendyD7' gol 7. dk76' sarı kart 76. dk
- 4D. SahinD75' sarı kart 75. dk
- 37Umut İslamoğluD
- 89E. UzunhanD81' oyundan çıktı 81. dk
- 12K. SönmezO62' oyundan çıktı 62. dk
- 21D. AydınO87' sarı kart 87. dk
- 27M. FallO
- 52Ã. DuymazO7' asist 7. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 30Alieu ChamO45' oyundan çıktı 45. dk
- 81A. AkmanF62' oyundan çıktı 62. dk
- 1I. DoganK
- 6I. DayakliO
- 34A. KaraO45' oyuna girdi 45. dk84' sarı kart 84. dk
- 77M. KrstovskiF62' oyuna girdi 62. dk
- 11B. NızamF62' oyuna girdi 62. dk
- 10I. IlievO81' oyuna girdi 81. dk
- 5M. OlogoD
- 44E. SeçginO62' oyuna girdi 62. dk
- 9M. SolF
- 3Y. ÖzerD
Teknik direktör: Özer Hurmacı
Mardin 1969 Spor · 4-2-3-1
- 1E. KardeşlerK
- 3N. YardımcıD
- 25M. ŞengülD
- 15U. GezerD
- 33E. TaşdemirD45' oyundan çıktı 45. dk
- 16A. KabakO
- 42B. AlhassanO65' oyundan çıktı 65. dk
- 91T. TeklićO42' asist 42. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 47M. WilksO42' gol 42. dk
- 10Z. DimitrovO86' oyundan çıktı 86. dk
- 9O. KayodeF59' gol 59. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 11B. BalatO
- 8Đ. DenićO65' oyuna girdi 65. dk
- 64B. DoğanD86' oyuna girdi 86. dk
- 70Enes ErolO
- 29Ö. KahveciK
- 17E. KorkmazD
- 77D. TaşkanF45' oyuna girdi 45. dk
- 45O. YıldırımF
- 7Ş. ÇetinO82' oyuna girdi 82. dk
- 19A. ÜlükF
Teknik direktör: Ivaylo Petev
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İstanbulspor istatistikleri → · Mardin 1969 Spor istatistikleri → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
İstanbulspor son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Mardin 1969 Spor 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).
Gol istatistikleri
İstanbulspor iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Mardin 1969 Spor dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: İstanbulspor %40, Mardin 1969 Spor %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: İstanbulspor %60, Mardin 1969 Spor %50. İlk yarıyı önde kapatma: İstanbulspor 1/5, Mardin 1969 Spor 3/6.
- Sıralama
- 19. (5 p) – 5. (21 p)
- Form (son 5)
- GMMMM – GMGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 3,17 – 3,01 – 1,86
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): İstanbulspor 4,2, Mardin 1969 Spor 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: İstanbulspor 1,8, Mardin 1969 Spor 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,17, 0 – 3,01, 2 – 1,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Sivasspor 1–2 Boluspor
- 16:00 Iğdır FK 1–1 Antalyaspor
- 19:00 Bodrum FK 1–1 Ümraniyespor
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
