Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27
Pendikspor Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27
- 16. sıra · Lig A
- 14 puan
- 14 maç · 3G 5B 6M
- 15 attı · 25 yedi
- Form MMBGM
Pendikspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 15 gol attı (ligde 17.–18.), 25 gol yedi; 14 puanla 16. sırada.
Paylaş
Pendikspor puan durumu
TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
Öne çıkan sayılar
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Bu sezon Pendikspor maç başına 4,50 korner kullanıyor (14 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 10. sırada; takımların ortalaması 4,32.
- Pendikspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %42,9; TFF 1. Lig içinde 20 takım arasında 13.–14. sırada (eşit), lig ortalaması %50,2 (bu sezon, 14 maç).
- Bu sezon Pendikspor maç başına 2,21 kart görüyor (14 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit); takımların ortalaması 2,30.
Pendikspor puan durumunda kaçıncı?
Pendikspor, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 16. sırada: 14 maçta 14 puan, averaj -10 (20 takım).
Pendikspor bu sezon kaç gol attı?
Pendikspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 15 gol attı.
Pendikspor bu sezon kaç gol yedi?
Pendikspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 25 gol yedi; averajı -10.
Bu sezon 14 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik, 6 yenilgi; 15 gol attı, 25 gol yedi. Maçlarının %43 kadarı 2,5 gol üstü, %64 kadarı karşılıklı gollü bitti.
Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): MGBMM (en yeni solda).
Sıradaki maç: 22 Kasım 16:00, deplasmanda Manisa FK (TFF 1. Lig).
Pendikspor maç başına 4,50 korner kullanıyor; 20 takım arasında 10. sırada. Kart ortalaması maç başına 2,21; 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit).
Pendikspor maç başına kaç korner kullanıyor?
Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 4,50 korner kullanıyor; 20 takım arasında 10. sırada; rakiplerine maç başına 4,36 korner veriyor.
Pendikspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon 14 maçta 2,5 üst yüzdesi %42,9; karşılıklı gol yüzdesi %64,3.
Pendikspor bu sezon kaç kart gördü?
Bu sezon 14 maçta maç başına 2,21 kart: 1,86 sarı / maç ve toplam 5 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 12.–13. sırada (eşit).
Pendikspor fikstürü
sıradaki maçlar| Tarih | Rakip | Yer | Turnuva |
|---|---|---|---|
| 22.11 16:00 | Manisa FK | Deplasman | TFF 1. Lig |
| 29.11 20:00 | Iğdır FK | İç saha | TFF 1. Lig |
| 06.12 20:00 | Erokspor | Deplasman | TFF 1. Lig |
Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.
Pendikspor golcüleri
bu sezon · gol ve asist| Oyuncu | G | A | M |
|---|---|---|---|
| Thuram | 3 | 1 | 14 |
| Emrah Başsan | 2 | 0 | 9 |
| Damir Hrelja | 2 | 0 | 8 |
Pendikspor kadrosu
35 oyuncu · en çok oynayanlar| Oyuncu | Mevki | M | G | A |
|---|---|---|---|---|
| Hakan Yeşil | Orta saha | 14 | 1 | 3 |
| Bekir Karadeniz | Orta saha | 13 | 0 | 1 |
| Thuram | Forvet | 14 | 3 | 1 |
| Mesut Özdemir | Orta saha | 12 | 1 | 1 |
| Samuel Abifade | Orta saha | 12 | 1 | 0 |
Oyuncu etkisi: o yokken Pendikspor
lig maçları · veri: 8 Kasım 2026S. Abifade ilk 11'de başladığı 10 maçta Pendikspor maç başı 1,30 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 0,33.
| Oyuncu | İlk 11 | P/M | Yok | P/M |
|---|---|---|---|---|
| S. Abifade | 10 | 1,301,10–1,50 | 3 | 0,331,33–2,67 |
Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.
Pendikspor son 10 maç
En yeni üstteSon 10 maç: 2G 3B 5M · atılan 8, yenilen 16 · 2,5 üst %30 · KG %50
| Tarih | Rakip | Yer | Skor | SonuçS |
|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İstanbulsporTFF 1. Lig | İç | 0-2 | M |
| 31.10.2026 | KaragümrükTFF 1. Lig | Dış | 0-1 | G |
| 25.10.2026 | KayserisporTFF 1. Lig | İç | 2-2 | B |
| 19.10.2026 | BursasporTFF 1. Lig | Dış | 2-0 | M |
| 13.10.2026 | Vanspor FKTFF 1. Lig | İç | 1-2 | M |
| 09.10.2026 | SivassporTFF 1. Lig | Dış | 4-1 | M |
| 20.09.2026 | Bodrum FKTFF 1. Lig | İç | 1-1 | B |
| 12.09.2026 | BolusporTFF 1. Lig | Dış | 1-1 | B |
| 05.09.2026 | ÜmraniyesporTFF 1. Lig | İç | 1-0 | G |
| 01.09.2026 | SarıyerTFF 1. Lig | Dış | 2-0 | M |
Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.
Pendikspor iç saha ve deplasman performansı
TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon| İç saha | Deplasman | |
|---|---|---|
| Maç | 7 | 7 |
| G-B-M | 1-4-2 | 2-1-4 |
| Atılan / yenilen (ort.) | 1,14 / 1,43 | 1,00 / 2,14 |
| 2,5 üst | %43 | %43 |
| KG Var | %71 | %57 |
| Korner / maç | 4,4 | 4,6 |
Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).
Sezon istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı / maç
- 1,07
- Yediği / maç
- 1,79
- 2,5 gol üstü
- %43
- Karşılıklı gol
- %64
- Gol yemediği maç
- %14
- Korner (lehine / aleyhine)
- 4,5 / 4,4
- Kart / maç
- 2,2
Korner ve kart
TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra- Korner / maç (lehine)
- 4,50ligde 10. · lig ortalamasında
- Korner / maç (aleyhine)
- 4,36
- Kart / maç (sarı + kırmızı)
- 2,21ligde 12.–13. · lig ortalamasında
- Sarı kart / maç
- 1,86
- Kırmızı kart (toplam)
- 5
TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →
Pendikspor gol ortalaması ve gol istatistikleri
TFF 1. Lig · 2026/27- Attığı gol / maç
- 1,07ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük
- Yediği gol / maç
- 1,79ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek
- Puan / maç
- 1,00ligde 16. · lig ortalamasından 0,35 düşük
- 2,5 üst
- %42,9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük
- KG Var
- %64,3ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek
- İlk yarı gol / maç
- 0,43
- İç saha (A : Y · puan)
- 8 : 10 · 7ligde 15.–17. · lig ortalamasından 2,2 puan düşük
- Deplasman (A : Y · puan)
- 7 : 15 · 7ligde 13.–14. · lig ortalamasından 2,1 puan düşük
- xG / maç
- 1,148/14 maç
- Topla oynama
- %51,4ligde 9. · lig ortalamasında
Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
