TFF 1. Lig

Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27

Sarıyer Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27

Takvime ekle

  • 11. sıra · Lig A
  • 17 puan
  • 14 maç · 4G 5B 5M
  • 15 attı · 19 yedi
  • Form MBMMB

Sarıyer kadrosu →

Sarıyer 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 15 gol attı (ligde 18.), 19 gol yedi; 17 puanla 11. sırada.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Sarıyer puan durumu

TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27
#TakımOAVP
8 Bodrum FK 13 +4 18
9 Erokspor 14 +2 18
10 Muğlaspor 14 -7 18
11 Sarıyer 14 -4 17
12 Karagümrük 13 0 16
13 Vanspor FK 14 -6 16
14 Bandırmaspor 13 +4 14

Tam puan durumu →

Öne çıkan sayılar

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
  • Sarıyer maç başına 3,71 korner kullanıyor; TFF 1. Lig içinde 20 takım arasında 16. sırada, lig ortalaması 4,32 (bu sezon, 14 maç).
  • Sarıyer maçlarında 2,5 üst yüzdesi %35,7; TFF 1. Lig içinde 20 takım arasında 17.–18. sırada (eşit), lig ortalaması %50,7 (bu sezon, 14 maç).
  • TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 16. sırada: Sarıyer maç başına 1,93 kart görüyor. Lig ortalaması 2,30; hesap bu sezonki 14 maçtan.

Sarıyer puan durumunda kaçıncı?

Sarıyer, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 11. sırada: 14 maçta 17 puan, averaj -4 (20 takım).

Sarıyer bu sezon kaç gol attı?

Sarıyer 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 15 gol attı.

Sarıyer bu sezon kaç gol yedi?

Sarıyer 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 19 gol yedi; averajı -4.

Bu sezon 14 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 5 yenilgi; 15 gol attı, 19 gol yedi. Maçlarının %36 kadarı 2,5 gol üstü, %64 kadarı karşılıklı gollü bitti.

Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): BMGMB (en yeni solda).

Sıradaki maç: 21 Kasım 16:00, deplasmanda Kayserispor (TFF 1. Lig).

Sarıyer maç başına 3,71 korner kullanıyor; 20 takım arasında 16. sırada. Kart ortalaması maç başına 1,93; 20 takım arasında 16. sırada.

Sarıyer maç başına kaç korner kullanıyor?

Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 3,71 korner kullanıyor; 20 takım arasında 16. sırada; rakiplerine maç başına 3,79 korner veriyor.

Sarıyer maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon 14 maçta 2,5 üst yüzdesi %35,7; karşılıklı gol yüzdesi %64,3.

Sarıyer bu sezon kaç kart gördü?

Bu sezon 14 maçta maç başına 1,93 kart: 1,93 sarı / maç ve toplam 0 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 16. sırada.

Sarıyer fikstürü

sıradaki maçlar
TarihRakipYerTurnuva
21.11 16:00 Kayserispor Deplasman TFF 1. Lig
29.11 20:00 İstanbulspor İç saha TFF 1. Lig
06.12 20:00 Mardin 1969 Spor Deplasman TFF 1. Lig

Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.

Tüm lig fikstürü ve maç sonuçları →

Sarıyer golcüleri

bu sezon · gol ve asist
OyuncuGAM
Batuhan Kör 41 12
Eşref Korkmazoğlu 21 14
Emeka Eze 20 9

Tümü →

Sarıyer kadrosu

30 oyuncu · en çok oynayanlar
OyuncuMevkiMGA
Eşref KorkmazoğluDefans1421
Efecan KaracaForvet1411
Ibrahim ŠehićKaleci1300
Caner OsmanpaşaDefans1300
Cebrail KarayelDefans1112

Tüm kadro →

Oyuncu etkisi: o yokken Sarıyer

lig maçları · veri: 8 Kasım 2026

C. Karayel ilk 11'de başladığı 11 maçta Sarıyer maç başı 1,45 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 0,33.

Oyuncuİlk 11P/MYokP/M
C. Karayel111,451,27–1,3630,330,33–1,33

Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.

Sarıyer son 10 maç

En yeni üstte

Son 10 maç: 2G 4B 4M · atılan 8, yenilen 15 · 2,5 üst %30 · KG %60

Form şeridi soldan sağa eskiden yeniye
MBGBMBMGMB
Maç başı gol atılan yenilen
TarihRakipYerSkorSonuçS
06.11.2026 Iğdır FKTFF 1. Lig İç 1-1 B
31.10.2026 Vanspor FKTFF 1. Lig Dış 1-0 M
27.10.2026 Ayvalıkgücü BelediyesporTürkiye Kupası İç 1-0 G
24.10.2026 KaragümrükTFF 1. Lig İç 0-2 M
17.10.2026 SivassporTFF 1. Lig Dış 1-1 B
13.10.2026 Bodrum FKTFF 1. Lig İç 1-4 M
09.10.2026 ÜmraniyesporTFF 1. Lig Dış 1-1 B
19.09.2026 BolusporTFF 1. Lig İç 2-1 G
11.09.2026 BandırmasporTFF 1. Lig İç 1-1 B
05.09.2026 KeçiörengücüTFF 1. Lig Dış 3-0 M

Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.

Sarıyer iç saha ve deplasman performansı

TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon
İç sahaDeplasman
Maç86
G-B-M3-2-31-3-2
Atılan / yenilen (ort.)1,25 / 1,380,83 / 1,33
2,5 üst%38%33
KG Var%63%67
Korner / maç4,82,3

Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).

Sezon istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı / maç
1,07
Yediği / maç
1,36
2,5 gol üstü
%36
Karşılıklı gol
%64
Gol yemediği maç
%14
Korner (lehine / aleyhine)
3,7 / 3,8
Kart / maç
1,9

TFF 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →

Korner ve kart

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
Korner / maç (lehine)
3,71ligde 16. · lig ortalamasından 0,6 düşük
Korner / maç (aleyhine)
3,79
Kart / maç (sarı + kırmızı)
1,93ligde 16. · lig ortalamasından 0,4 düşük
Sarı kart / maç
1,93
Kırmızı kart (toplam)
0

TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →

Sarıyer gol ortalaması ve gol istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı gol / maç
1,07ligde 18. · lig ortalamasından 0,31 düşük
Yediği gol / maç
1,36ligde 11. · lig ortalamasında
Puan / maç
1,21ligde 13. · lig ortalamasında
2,5 üst
%35,7ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük
KG Var
%64,3ligde 5.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek
İlk yarı gol / maç
0,29
İç saha (A : Y · puan)
10 : 11 · 11ligde 7. · lig ortalamasından 1,8 puan yüksek
Deplasman (A : Y · puan)
5 : 8 · 6ligde 15.–16. · lig ortalamasından 2,9 puan düşük
xG / maç
1,378/14 maç
Topla oynama
%52,0ligde 7. · lig ortalamasında

TFF 1. Lig iç saha ve deplasman puan durumu →

Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun