TFF 1. Lig

Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27

Manisa FK Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27

Takvime ekle

  • 17. sıra · Lig A
  • 13 puan
  • 14 maç · 3G 4B 7M
  • 21 attı · 24 yedi
  • Form BMMGM

Manisa FK kadrosu →

Manisa FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 21 gol attı (ligde 5.), 24 gol yedi; 13 puanla 17. sırada.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Manisa FK puan durumu

TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27
#TakımOAVP
14 Bandırmaspor 13 +4 14
15 Ümraniyespor 12 +3 14
16 Pendikspor 14 -10 14
17 Manisa F.K. 14 -3 13
18 Sivasspor 14 -6 13
19 İstanbulspor 14 -21 8
20 Boluspor 12 -21 4

Tam puan durumu →

Öne çıkan sayılar

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
  • TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 13. sırada: Manisa FK maç başına 4,07 korner kullanıyor. Lig ortalaması 4,32; hesap bu sezonki 14 maçtan.
  • Bu sezon Manisa FK maçlarında 2,5 üst yüzdesi %64,3 (14 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 3.–4. sırada (eşit); takımların ortalaması %50,2.
  • TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 9. sırada: Manisa FK maç başına 2,36 kart görüyor. Lig ortalaması 2,30; hesap bu sezonki 14 maçtan.

Manisa FK puan durumunda kaçıncı?

Manisa FK, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 17. sırada: 14 maçta 13 puan, averaj -3 (20 takım).

Manisa FK bu sezon kaç gol attı?

Manisa FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 21 gol attı.

Manisa FK bu sezon kaç gol yedi?

Manisa FK 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 14 maçta 24 gol yedi; averajı -3.

Bu sezon 14 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 7 yenilgi; 21 gol attı, 24 gol yedi. Maçlarının %64 kadarı 2,5 gol üstü, %79 kadarı karşılıklı gollü bitti.

Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): MGMMB (en yeni solda).

Sıradaki maç: 22 Kasım 16:00, iç sahada Pendikspor (TFF 1. Lig).

Manisa FK maç başına 4,07 korner kullanıyor; 20 takım arasında 13. sırada. Kart ortalaması maç başına 2,36; 20 takım arasında 9. sırada.

Manisa FK maç başına kaç korner kullanıyor?

Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 4,07 korner kullanıyor; 20 takım arasında 13. sırada; rakiplerine maç başına 5,00 korner veriyor.

Manisa FK maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon 14 maçta 2,5 üst yüzdesi %64,3; karşılıklı gol yüzdesi %78,6.

Manisa FK bu sezon kaç kart gördü?

Bu sezon 14 maçta maç başına 2,36 kart: 2,29 sarı / maç ve toplam 1 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 9. sırada.

Manisa FK fikstürü

sıradaki maçlar
TarihRakipYerTurnuva
22.11 16:00 Pendikspor İç saha TFF 1. Lig
29.11 20:00 Ümraniyespor Deplasman TFF 1. Lig
06.12 20:00 Bandırmaspor İç saha TFF 1. Lig

Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.

Tüm lig fikstürü ve maç sonuçları →

Manisa FK golcüleri

bu sezon · gol ve asist
OyuncuGAM
Julien Anziani 80 14
Cheikne Sylla 62 12
Jonathan Lindseth 20 6

Tümü →

Manisa FK kadrosu

27 oyuncu · en çok oynayanlar
OyuncuMevkiMGA
Christophe HérelleDefans1400
Julien AnzianiOrta saha1480
Atakan ÇankayaDefans1311
Vedat KarakuşKaleci1300
Birama TouréOrta saha1400

Tüm kadro →

Manisa FK son 10 maç

En yeni üstte

Son 10 maç: 1G 2B 7M · atılan 13, yenilen 20 · 2,5 üst %60 · KG %80

Form şeridi soldan sağa eskiden yeniye
MMBMMBMMGM
Maç başı gol atılan yenilen
TarihRakipYerSkorSonuçS
07.11.2026 KeçiörengücüTFF 1. Lig Dış 1-0 M
31.10.2026 Batman PetrolsporTFF 1. Lig İç 2-1 G
26.10.2026 Mardin 1969 SporTFF 1. Lig Dış 2-1 M
19.10.2026 Muğlaspor KulübüTFF 1. Lig İç 3-4 M
15.10.2026 EroksporTFF 1. Lig İç 1-1 B
10.10.2026 KayserisporTFF 1. Lig Dış 3-2 M
20.09.2026 İstanbulsporTFF 1. Lig İç 0-1 M
13.09.2026 KaragümrükTFF 1. Lig Dış 1-1 B
07.09.2026 BursasporTFF 1. Lig İç 1-2 M
03.09.2026 Iğdır FKTFF 1. Lig Dış 4-2 M

Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.

Manisa FK iç saha ve deplasman performansı

TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon
İç sahaDeplasman
Maç77
G-B-M2-2-31-2-4
Atılan / yenilen (ort.)1,57 / 1,431,43 / 2,00
2,5 üst%57%71
KG Var%71%86
Korner / maç4,63,6

Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).

Sezon istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı / maç
1,50
Yediği / maç
1,71
2,5 gol üstü
%64
Karşılıklı gol
%79
Gol yemediği maç
%7
Korner (lehine / aleyhine)
4,1 / 5,0
Kart / maç
2,4

TFF 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →

Korner ve kart

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
Korner / maç (lehine)
4,07ligde 13. · lig ortalamasında
Korner / maç (aleyhine)
5,00
Kart / maç (sarı + kırmızı)
2,36ligde 9. · lig ortalamasında
Sarı kart / maç
2,29
Kırmızı kart (toplam)
1

TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →

Manisa FK gol ortalaması ve gol istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı gol / maç
1,50ligde 5. · lig ortalamasında
Yediği gol / maç
1,71ligde 15. · lig ortalamasından 0,33 yüksek
Puan / maç
0,93ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,42 düşük
2,5 üst
%64,3ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek
KG Var
%78,6ligde 1.–2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek
İlk yarı gol / maç
0,86
İç saha (A : Y · puan)
11 : 10 · 8ligde 12.–14. · lig ortalamasından 1,2 puan düşük
Deplasman (A : Y · puan)
10 : 14 · 5ligde 18.–19. · lig ortalamasından 4,1 puan düşük
xG / maç
1,997/14 maç
Topla oynama
%52,5ligde 6. · lig ortalamasında

TFF 1. Lig iç saha ve deplasman puan durumu →

Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun