Muğlaspor Kulübü 5-0 İstanbulspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Muğlaspor Kulübü 5–0 İstanbulspor (24 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 11–12, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %37–%63, korner 2–6.
Maç özeti
Muğlaspor Kulübü – İstanbulspor maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Daniel Avramovski 8', Ibrahim Sissoko 45+1' (pen.), İ. Furat 45+3', 59', Mamady·Diarra 48' (Muğlaspor Kulübü). xG: Muğlaspor Kulübü 2,0 – 1,0 İstanbulspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Burak Olcar · bu sezon 3 maç, maç başı 4,00 sarı İstanbulspor ile bu maçtan önce 3 maç (2 G, 1 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Muğlaspor Kulübü: Y. Koşukavak · İstanbulspor: Olcay Demir
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Muğlaspor Kulübü üstte · İstanbulspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' sarı kart: D. Aydın (İstanbulspor)
- 8' gol: Daniel Avramovski (Muğlaspor Kulübü)
- 18' sarı kart: B. Ceylan (Muğlaspor Kulübü)
- 45' oyuncu değişikliği: B. Bulut ↔ Jurgen Çelhaka (Muğlaspor Kulübü)
- 45+1' gol: Ibrahim Sissoko (Muğlaspor Kulübü)
- 48' gol: Mamady·Diarra (Muğlaspor Kulübü)
- 45+3' gol: İ. Furat (Muğlaspor Kulübü)
- 55' oyuncu değişikliği: A. Akman ↔ M. Sol (İstanbulspor)
- 55' oyuncu değişikliği: Ömer Faruk Duymaz ↔ Ilian Iliev (İstanbulspor)
- 59' gol: İ. Furat (Muğlaspor Kulübü)
- 62' oyuncu değişikliği: Mamady·Diarra ↔ P. Yıldırım (Muğlaspor Kulübü)
- 62' oyuncu değişikliği: B. Ceylan ↔ Korede Osundina (Muğlaspor Kulübü)
- 64' sarı kart: Ilian Iliev (İstanbulspor)
- 64' oyuncu değişikliği: Ozcan Sahan ↔ Michael Ologo (İstanbulspor)
- 64' oyuncu değişikliği: Alieu Cham ↔ B. Nızam (İstanbulspor)
- 72' oyuncu değişikliği: İ. Furat ↔ O. Sol (Muğlaspor Kulübü)
- 81' oyuncu değişikliği: A. Güneren ↔ B. Ekiz (Muğlaspor Kulübü)
- 90' oyuncu değişikliği: Elvin Mendy ↔ Mario Krstovski (İstanbulspor)
Maç olayları
- Muğlaspor Kulübüİstanbulspor
- 90'Elvin Mendy ↔ Mario KrstovskiOyuncu değişikliği
- A. Güneren ↔ B. EkizOyuncu değişikliği81'
- İ. Furat ↔ O. SolOyuncu değişikliği72'
- 64'Ilian IlievSarı kart
- 64'Ozcan Sahan ↔ Michael OlogoOyuncu değişikliği
- 64'Alieu Cham ↔ B. NızamOyuncu değişikliği
- Mamady·Diarra ↔ P. YıldırımOyuncu değişikliği62'
- B. Ceylan ↔ Korede OsundinaOyuncu değişikliği62'
- Gol İ. Furat 5–0Asist: B. Ceylan59'
- 55'A. Akman ↔ M. SolOyuncu değişikliği
- 55'Ömer Faruk Duymaz ↔ Ilian IlievOyuncu değişikliği
- Gol Mamady·Diarra 4–0Asist: B. Ceylan48'
- Gol İ. Furat 3–045+3'
- Penaltı golü Ibrahim Sissoko 2–0Penaltı45+1'
- B. Bulut ↔ Jurgen ÇelhakaOyuncu değişikliği45'
- A. GünerenVAR: penaltı onaylandı44'
- B. CeylanSarı kart18'
- Ibrahim SissokoVAR: penaltı iptal13'
- Gol Daniel Avramovski 1–0Asist: Ibrahim Sissoko8'
- 3'D. AydınSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 0,88 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (33 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 2,88 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14ligde 19. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 17. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %57 8/14 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (14 maç)
İstanbulspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
İstanbulspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 1 | 9 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Muğlaspor Kulübü
Sarı 38 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
İstanbulspor
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Muğlaspor Kulübü: iç saha, 7 maç · İstanbulspor: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Muğlaspor Kulübü – İstanbulspor ilk 11'ler
Muğlaspor Kulübü · 4-2-3-1
- 17E. KılıçarslanK
- 22B. CeylanD18' sarı kart 18. dk48' asist 48. dk59' asist 59. dk+1
- 88Yiğit FidanD
- 15O. NahırcıD
- 3A. BarakD
- 23A. GünerenO81' oyundan çıktı 81. dk
- 20B. BulutO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11M. DiarraO48' gol 48. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 10D. AvramovskiO8' gol 8. dk
- 91İ. FuratO45+3' gol 45+3. dk59' gol 59. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 27I. SissokoF8' asist 8. dk45+1' gol 45+1. dk
- 21J. ÇelhakaO45' oyuna girdi 45. dk
- 53Alihan KazmazD
- 35Batıhan HanoğluK
- 30B. EkizO
- 7D. CamajF
- 5O. MaturD
- 13K. OsundinaF62' oyuna girdi 62. dk
- 48O. SolO72' oyuna girdi 72. dk
- 99Y. UzunogluF
- 9P. YıldırımF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Y. Koşukavak
İstanbulspor · 4-4-2
- 1I. DoganK
- 20Ö. ŞahanD64' oyundan çıktı 64. dk
- 12K. SönmezD
- 89E. UzunhanD
- 3Y. ÖzerD
- 27M. FallO
- 21D. AydınO3' sarı kart 3. dk
- 15E. MendyO90' oyundan çıktı 90. dk
- 30Alieu ChamO64' oyundan çıktı 64. dk
- 52Ã. DuymazF55' oyundan çıktı 55. dk
- 81A. AkmanF55' oyundan çıktı 55. dk
- 28A. TutarK
- 18Turan TuncerD
- 9M. SolF55' oyuna girdi 55. dk
- 5M. OlogoD64' oyuna girdi 64. dk
- 11B. NızamF64' oyuna girdi 64. dk
- 77M. KrstovskiF90' oyuna girdi 90. dk
- 37Umut İslamoğluD
- 10I. IlievO55' oyuna girdi 55. dk64' sarı kart 64. dk
- 6I. DayakliO
- 4D. SahinD
Teknik direktör: Olcay Demir
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Muğlaspor Kulübü istatistikleri → · İstanbulspor istatistikleri → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Muğlaspor Kulübü için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 10. İstanbulspor son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Gol istatistikleri
Muğlaspor Kulübü iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,40 gol yedi; İstanbulspor dış saha 6 maçta 0,83 attı, 3,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Muğlaspor Kulübü %60, İstanbulspor %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Muğlaspor Kulübü %40, İstanbulspor %33. İlk yarıyı önde kapatma: Muğlaspor Kulübü 1/5, İstanbulspor 0/6.
- Sıralama
- 9. (15 p) – 19. (5 p)
- Form (son 5)
- GMBBB – MMMGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,07 – 3,22
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Muğlaspor Kulübü 3,4, İstanbulspor 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: Muğlaspor Kulübü 2,8, İstanbulspor 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,07, 2 – 3,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %37; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Bandırmaspor 1–2 Iğdır FK
- 13:30 Ümraniyespor 4–0 Sivasspor
- 19:00 Sarıyer 0–2 Karagümrük
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
