TFF 1. Lig

Türkiye · TFF 1. Lig · 2026/27

Boluspor Puan Durumu, Fikstür ve İstatistikleri 2026/27

Takvime ekle

  • 20. sıra · Lig A
  • 4 puan
  • 12 maç · 1G 1B 10M
  • 5 attı · 26 yedi
  • Form MMMG

Boluspor kadrosu →

Boluspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 12 maçta 5 gol attı (ligde 20.), 26 gol yedi; 4 puanla 20. sırada.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Boluspor puan durumu

TFF 1. Lig · Lig A · 2026/27
#TakımOAVP
14 Bandırmaspor 13 +4 14
15 Ümraniyespor 12 +3 14
16 Pendikspor 14 -10 14
17 Manisa F.K. 14 -3 13
18 Sivasspor 14 -6 13
19 İstanbulspor 14 -21 8
20 Boluspor 12 -21 4

Tam puan durumu →

Öne çıkan sayılar

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
  • Bu sezon Boluspor maç başına 2,25 korner kullanıyor (12 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 20. sırada; takımların ortalaması 4,32.
  • Bu sezon Boluspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %50,0 (12 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 8.–11. sırada (eşit); takımların ortalaması %50,2.
  • Bu sezon Boluspor maç başına 2,50 kart görüyor (12 maç). TFF 1. Lig sıralamasında 20 takım arasında 6.–7. sırada (eşit); takımların ortalaması 2,30.

Boluspor puan durumunda kaçıncı?

Boluspor, TFF 1. Lig Lig A 2026/27 puan durumunda 20. sırada: 12 maçta 4 puan, averaj -21 (20 takım).

Boluspor bu sezon kaç gol attı?

Boluspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 12 maçta 5 gol attı.

Boluspor bu sezon kaç gol yedi?

Boluspor 2026/27 TFF 1. Lig'de (Lig A) 12 maçta 26 gol yedi; averajı -21.

Bu sezon 12 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 10 yenilgi; 5 gol attı, 26 gol yedi. Maçlarının %50 kadarı 2,5 gol üstü, %33 kadarı karşılıklı gollü bitti.

Son 5 resmi maç (tüm turnuvalar): GBMMM (en yeni solda).

Sıradaki maç: 8 Kasım 16:00, iç sahada Bodrum FK (TFF 1. Lig).

Boluspor maç başına 2,25 korner kullanıyor; 20 takım arasında 20. sırada. Kart ortalaması maç başına 2,50; 20 takım arasında 6.–7. sırada (eşit).

Boluspor maç başına kaç korner kullanıyor?

Bu sezon TFF 1. Lig maçlarında maç başına 2,25 korner kullanıyor; 20 takım arasında 20. sırada; rakiplerine maç başına 5,25 korner veriyor.

Boluspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon 12 maçta 2,5 üst yüzdesi %50,0; karşılıklı gol yüzdesi %33,3.

Boluspor bu sezon kaç kart gördü?

Bu sezon 12 maçta maç başına 2,50 kart: 2,42 sarı / maç ve toplam 1 kırmızı. Kart ortalamasında 20 takım arasında 6.–7. sırada (eşit).

Boluspor fikstürü

sıradaki maçlar
TarihRakipYerTurnuva
08.11 16:00 Bodrum FK İç saha TFF 1. Lig
21.11 19:00 Karagümrük Deplasman TFF 1. Lig
29.11 20:00 Erokspor İç saha TFF 1. Lig
06.12 20:00 Bursaspor Deplasman TFF 1. Lig

Maç sayfası, maç iddaa bültenine girince açılır; açılan maçta rakip adı bağlantıdır. Saatler Türkiye saatidir.

Tüm lig fikstürü ve maç sonuçları →

Boluspor golcüleri

bu sezon · gol ve asist
OyuncuGAM
Furkan Kaçmaz 11 9
Z. Dursun 10 7
Mustafa Çaylı 10 9

Tümü →

Boluspor kadrosu

32 oyuncu · en çok oynayanlar
OyuncuMevkiMGA
Angelo TafasKaleci1200
Rodrigo RivasForvet1210
Kevin CuestaDefans1200
Bartu GöçmenDefans1110
Tolunay ArtuçForvet1100

Tüm kadro →

Oyuncu etkisi: o yokken Boluspor

lig maçları · veri: 8 Kasım 2026

B. Göçmen ilk 11'de başladığı 9 maçta Boluspor maç başı 0,44 puan aldı; başlamadığı 3 maçta 0,00.

T. Artuç ilk 11'de başladığı 8 maçta Boluspor maç başı 0,13 puan aldı; başlamadığı 4 maçta 0,75.

Oyuncuİlk 11P/MYokP/M
B. Göçmen90,440,44–2,1130,000,33–2,33
T. Artuç80,130,38–1,7540,750,50–3,00

Az maçla hesaplanan farklar tesadüf olabilir; rakip gücü hesaba katılmaz. P/M altındaki küçük sayılar: maç başı attığı–yediği gol. Bu sezonki lig maçları; takımın en çok dakika oynayan 5 oyuncusundan iki tarafta da en az 3 maçı olanlar.

Boluspor son 10 maç

En yeni üstte

Son 10 maç: 1G 2B 7M · atılan 5, yenilen 20 · 2,5 üst %40 · KG %40

Form şeridi soldan sağa eskiden yeniye
MMMBMMMMBG
Maç başı gol atılan yenilen
TarihRakipYerSkorSonuçS
01.11.2026 SivassporTFF 1. Lig Dış 1-2 G
27.10.2026 KarşıyakaTürkiye Kupası İç 1-1 B
23.10.2026 Vanspor FKTFF 1. Lig İç 0-3 M
18.10.2026 Iğdır FKTFF 1. Lig Dış 1-0 M
10.10.2026 AntalyasporTFF 1. Lig İç 0-1 M
19.09.2026 SarıyerTFF 1. Lig Dış 2-1 M
12.09.2026 PendiksporTFF 1. Lig İç 1-1 B
05.09.2026 BandırmasporTFF 1. Lig Dış 6-0 M
01.09.2026 KeçiörengücüTFF 1. Lig İç 0-2 M
28.08.2026 Muğlaspor KulübüTFF 1. Lig Dış 2-0 M

Skor ev sahibi–deplasman sırasıyla yazılır. Bağlantılı skor maç sayfasını açar.

Boluspor iç saha ve deplasman performansı

TFF 1. Lig · 2026/27 · bu sezon
İç sahaDeplasman
Maç66
G-B-M0-1-51-0-5
Atılan / yenilen (ort.)0,33 / 2,000,50 / 2,33
2,5 üst%50%50
KG Var%33%33
Korner / maç3,21,3

Bu sezonki lig maçları. Korner: takımın kendi kullandığı kornerler (verisi olan maçlar).

Sezon istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı / maç
0,42
Yediği / maç
2,17
2,5 gol üstü
%50
Karşılıklı gol
%33
Gol yemediği maç
%0
Korner (lehine / aleyhine)
2,3 / 5,3
Kart / maç
2,5

TFF 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →

Korner ve kart

TFF 1. Lig · 2026/27 · lig içi sıra
Korner / maç (lehine)
2,25ligde 20. · lig ortalamasından 2,1 düşük
Korner / maç (aleyhine)
5,25
Kart / maç (sarı + kırmızı)
2,50ligde 6.–7. · lig ortalamasında
Sarı kart / maç
2,42
Kırmızı kart (toplam)
1

TFF 1. Lig korner istatistikleri → TFF 1. Lig kart istatistikleri →

Boluspor gol ortalaması ve gol istatistikleri

TFF 1. Lig · 2026/27
Attığı gol / maç
0,42ligde 20. · lig ortalamasından 0,96 düşük
Yediği gol / maç
2,17ligde 19. · lig ortalamasından 0,79 yüksek
Puan / maç
0,33ligde 20. · lig ortalamasından 1,02 düşük
2,5 üst
%50,0ligde 8.–11. · lig ortalamasında
KG Var
%33,3ligde 20. · lig ortalamasından 21 puan düşük
İlk yarı gol / maç
0,33
İç saha (A : Y · puan)
2 : 12 · 1ligde 20. · lig ortalamasından 8,2 puan düşük
Deplasman (A : Y · puan)
3 : 14 · 3ligde 20. · lig ortalamasından 6,1 puan düşük
xG / maç
0,585/12 maç
Topla oynama
%39,3ligde 20. · lig ortalamasından 11 puan düşük

TFF 1. Lig iç saha ve deplasman puan durumu →

Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun