Muğlaspor Kulübü 0-5 Erokspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Muğlaspor Kulübü 0–5 Erokspor (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 11–12, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %43–%57, korner 5–2.
Paylaş
Maç özeti
Muğlaspor Kulübü – Erokspor maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Guélor Kanga 26' (pen.), 43', Luccas Claro 60', Burak Coban 86', Mame Mor Faye 90+4' (Erokspor). xG: Muğlaspor Kulübü 1,0 – 2,7 Erokspor. Erokspor 6 maçtır gol atıyor. Bu sonuçla puan durumunda Muğlaspor Kulübü 10., Erokspor 9. sırada.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Muğla Atatürk Stadyumu, Muğla
- Hakem
- Mustafa Hakan Belder · bu sezon 3 maç, maç başı 4,67 sarı Muğlaspor Kulübü ile bu maçtan önce 1 maç (1 G, 0 B, 0 M), Erokspor ile bu maçtan önce 1 maç (1 G, 0 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Muğlaspor Kulübü: Y. Koşukavak · Erokspor: H. Karaman
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Muğlaspor Kulübü üstteErokspor altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %74 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %73 · 2 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %62 · 4 şut · 0,4
- 46–60'Ev %81 · 3 şut · 0,3
- 61–75'Dep %79 · 3 şut · 1,0
- 76–90+'Dep %75 · 5 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Muğlaspor Kulübü, Dep = Erokspor.
Maç olayları
- Muğlaspor KulübüErokspor
- 90+4'Gol Mame Mor Faye 0–5Asist: Burak Coban
- 86'Gol Burak Coban 0–4Asist: R. Niyaz
- 84'K. Kanatsızkuş ↔ T. KaçarOyuncu değişikliği
- 80'Enes Alıç ↔ E. KaşOyuncu değişikliği
- 80'F. Yazgan ↔ M. OkyarOyuncu değişikliği
- Daniel Avramovski ↔ B. BulutOyuncu değişikliği78'
- Oguzhan MaturSarı kart71'
- 70'Y. Erdoğan ↔ Burak CobanOyuncu değişikliği
- 70'Nicolas Janvier ↔ R. NiyazOyuncu değişikliği
- Ahmet Engin ↔ B. CeylanOyuncu değişikliği70'
- A. Barak ↔ Oguzhan MaturOyuncu değişikliği70'
- Mamady·Diarra ↔ A. KazmazOyuncu değişikliği70'
- Jurgen ÇelhakaSarı kart67'
- Daniel AvramovskiSarı kart65'
- 60'Gol Luccas Claro 0–3
- Luis MagoKırmızı kart59'
- Luis MagoVAR: inceleme58'
- A. Güneren ↔ Driton CamajOyuncu değişikliği45'
- 43'Gol Guélor Kanga 0–2
- 26'Penaltı golü Guélor Kanga 0–1Penaltı
- Yiğit FidanSarı kart25'
- 24'B. ÖztürkVAR: penaltı onaylandı
Muğlaspor Kulübü iç sahada (7 maç) · Erokspor deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2017'den beri)
0 Muğlaspor Kulübü1 berabere1 Erokspor
- Muğlaspor iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Esenler Erokspor deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Muğlaspor, iç saha maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Muğlaspor Kulübü
Erokspor
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 0,88 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14ligde 19. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %50 4/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Geride | %36 5/14 | %13 1/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (14 maç)
Erokspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Erokspor (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Muğlaspor Kulübü
Sarı 38 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Erokspor
Sarı 39 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Muğlaspor Kulübü: iç saha, 7 maç · Erokspor: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Muğlaspor Kulübü – Erokspor ilk 11'ler
Muğlaspor Kulübü · 4-4-2
- 17E. KılıçarslanK
- 28A. EnginD70' oyundan çıktı 70. dk
- 88Yiğit FidanD25' sarı kart 25. dk
- 44L. Del PinoD59' kırmızı kart 59. dk
- 3A. BarakD70' oyundan çıktı 70. dk
- 11M. DiarraO70' oyundan çıktı 70. dk
- 23A. GünerenO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21J. ÇelhakaO67' sarı kart 67. dk
- 9P. YıldırımO
- 10D. AvramovskiF65' sarı kart 65. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 99Y. UzunogluF
- 20B. BulutO78' oyuna girdi 78. dk
- 7D. CamajF45' oyuna girdi 45. dk
- 22B. CeylanD70' oyuna girdi 70. dk
- 25S. DilliO
- 31Arel EkinciK
- 53Alihan KazmazD70' oyuna girdi 70. dk
- 5O. MaturD70' oyuna girdi 70. dk71' sarı kart 71. dk
- 15O. NahırcıO
- 13K. OsundinaF
- 27I. SissokoF
Teknik direktör: Y. Koşukavak
Erokspor · 4-1-4-1
- 22E. CanpolatK
- 77H. BilazerD
- 21B. ÖztürkD
- 4Luccas ClaroD60' gol 60. dk
- 33E. AlićD80' oyundan çıktı 80. dk
- 27F. YazganO80' oyundan çıktı 80. dk
- 11M. FayeO90+4' gol 90+4. dk
- 8G. KangaO26' gol 26. dk43' gol 43. dk
- 7N. JanvierO70' oyundan çıktı 70. dk
- 53Y. ErdoğanO70' oyundan çıktı 70. dk
- 9K. KanatsızkuşF84' oyundan çıktı 84. dk
- 17B. ÇobanF70' oyuna girdi 70. dk86' gol 86. dk90+4' asist 90+4. dk
- 34E. ÇetinK
- 88A. ZeqiriO
- 14O. UlaşD
- 18B. SamudioF
- 70F. OrakD
- 5M. OkyarO80' oyuna girdi 80. dk
- 10R. NiyazO70' oyuna girdi 70. dk86' asist 86. dk
- 39E. KaşD80' oyuna girdi 80. dk
- 6T. KaçarO84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: H. Karaman
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMuğlaspor Kulübü
10. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGM
- 02.11 Kayserispor 6–0 Muğlaspor Kulübü M
- 24.10 Muğlaspor Kulübü 5–0 İstanbulspor G
- 19.10 Manisa F.K. 3–4 Muğlaspor Kulübü G
- 15.10 Muğlaspor Kulübü 0–3 Bursaspor M
- 11.10 Karagümrük 1–1 Muğlaspor Kulübü B
Erokspor
9. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMG
- 30.10 Erokspor 3–2 Keçiörengücü G
- 25.10 Batman Petrolspor 3–2 Erokspor M
- 19.10 Erokspor 4–2 Mardin 1969 G
- 15.10 Manisa F.K. 1–1 Erokspor B
- 10.10 İstanbulspor 0–1 Erokspor G
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: 1. Lig (Türkiye) 14. haftasında ev sahibi Muğlaspor Kulübü, konuk ekip Erokspor. Sıralamada Muğlaspor Kulübü 9., Erokspor 12.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Muğlaspor Kulübü son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Erokspor son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 8 gol yedi.
- Sıralama
- 9. (18 p) – 12. (15 p)
- Form (son 5)
- MGGMB – GMGBG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %57
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,19 – 3,17 – 1,76
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Muğlaspor Kulübü 0 – Erokspor 1; 1 beraberlik var. Son maç: 21 Ocak 2018, Muğlaspor Kulübü 2-2 Erokspor.
Gol istatistikleri
Muğlaspor Kulübü iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Erokspor dış saha 7 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Muğlaspor Kulübü %67, Erokspor %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Muğlaspor Kulübü %33, Erokspor %57. İlk yarıyı önde kapatma: Muğlaspor Kulübü 2/6, Erokspor 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Muğlaspor Kulübü 3,2, Erokspor 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Muğlaspor Kulübü 2,7, Erokspor 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,19, 0 – 3,17, 2 – 1,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (21)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Keçiörengücü 1–0 Manisa FK
- 13:30 Vanspor FK 3–1 Sivasspor
- 19:00 Pendikspor 0–2 İstanbulspor
