Ümraniyespor – Kayserispor İstatistikleri: Kayserispor 13 Maçtır Gol Atıyor
Kayserispor 13 maçtır gol atıyor (1. Lig maçları).
Ümraniyespor – Kayserispor: 8 Kasım 16:00, Türkiye · 1. Lig, 14. hafta. Bu sezon Ümraniyespor evinde 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Kayserispor deplasmanda 7 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı, İstanbul
- Hakem
- Copur Muhammet Alperen · bu sezon 2 maç, maç başı 2,00 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ümraniyespor: T. Albayrak · Kayserispor: A. Gerin (son maçtaki)
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Ümraniyespor | Kayserispor |
|---|---|---|
| Lig sırası | 15. · 14 puan | 2. · 30 puan |
| Form (son 5) | BGGGB | GBBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,17 – 0,83 | 2,00 – 0,43 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %43 |
| Karşılıklı gol | %50 | %29 |
| Gol yemediği | %33 | %71 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-1-1 (2 maç, Ümraniyespor bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Ümraniyespor iç sahada (6 maç), Kayserispor deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Ümraniyespor iç sahada (6 maç) · Kayserispor deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Ümraniyespor iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kayserispor deplasmanda bu sezon yenilmedi: 7 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik.
- Kayserispor, deplasman maçlarında 7 maçta 5 kez kalesini gole kapattı (%71).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiÜmraniyespor
15. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGB
- 01.11 Bodrum FK 1–1 Ümraniyespor B
- 28.10 Ümraniyespor 2–1 Küçükçekmece Sinopspor G
- 24.10 Ümraniyespor 4–0 Sivasspor G
- 18.10 Vanspor FK 0–2 Ümraniyespor G
- 09.10 Ümraniyespor 1–1 Sarıyer B
Kayserispor
2. sıra · 30 puan · 13 maç · averaj +23
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBMG
- 02.11 Kayserispor 6–0 Muğlaspor G
- 29.10 Bitlis Özgüzelderespor 4–1 Kayserispor M
- 25.10 Pendikspor 2–2 Kayserispor B
- 18.10 Kayserispor 2–2 Batman Petrolspor B
- 14.10 Antalyaspor 0–4 Kayserispor G
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Ümraniyespor son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 3 gol yedi. Son 5 maçta Kayserispor 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-8). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Ümraniyespor 0 – Kayserispor 1; 1 beraberlik var. Son maç: 10 Nisan 2023, Kayserispor 3-1 Ümraniyespor.
Gol istatistikleri
Ümraniyespor iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,83 gol yedi; Kayserispor dış saha 7 maçta 2,00 attı, 0,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ümraniyespor %33, Kayserispor %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ümraniyespor %50, Kayserispor %29. İlk yarıyı önde kapatma: Ümraniyespor 3/6, Kayserispor 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ümraniyespor 4,3, Kayserispor 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Ümraniyespor 1,5, Kayserispor 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,66, 0 – 3,25, 2 – 1,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 15. (14 p) – 2. (30 p)
- Form (son 5)
- BGGGB – GMBBG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %29
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 3,66 – 3,25 – 1,63
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,46 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 18. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %62 8/13 | %71 5/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ümraniyespor (12 maç)
Kayserispor (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ümraniyespor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kayserispor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Ümraniyespor
Sarı 20 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Kayserispor
Sarı 25 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ümraniyespor: iç saha, 6 maç · Kayserispor: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (21)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
